Eski sevgili kapima geldi habersizce

linamira

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2021
143
-44
28
Eski sevgili pismanlikla kapina gelip pismanim, cok ozledim, yeni sayfa acsam, seni yemege cikarip herseyi konusabilirmiyiz insan pismanmidir? Ben kabul etmeden yanindan ayrildim ve suana kadar ses yok. Bi caba mesela. Erkekler nasil dusunur bu konuda? Biraz zaman diye mi susuyo cunku kapima geldigind gore yurek yemistir. Sizce bi ses daha cikarmi ondan?

Sizden sonra takıldıklarından biri de pişman olup, onun kapısına gelmiştir. Ondan ses çıkmıyordur.

Bilmiyorum. Onu konusmak icin yemege ciksak haftaya dedi. Bende hayir dedim. Ve kapima geldigi icin gercekten yurek yemis bunu yapamazdi ama benim hakkimi cok yediler.
Hayır diyorsanız affetmek istemiyorsunuz anlaşılan o zaman çok kafa yormayın bence ya rahat olun

Bilmiyorum. Onu konusmak icin yemege ciksak haftaya dedi. Bende hayir dedim. Ve kapima geldigi icin gercekten yurek yemis bunu yapamazdi ama benim hakkimi cok yediler.
Konuşmak için haftayı niye bekliyor 🥴 kapıya gelmeyi bilen hatasını da anlayan kişi orada öyle bir konusma yapardı ki haftaya randevu ayarlamasına gerek kalmazdı

Konuşmak için haftayı niye bekliyor 🥴 kapıya gelmeyi bilen hatasını da anlayan kişi orada öyle bir konusma yapardı ki haftaya randevu ayarlamasına gerek kalmazdı
Sanirim kabul etmeyecigimi bildigi icin. Ve bence utancindan okadar konusma yapamadi. Kafasi hep yerdeydi. Bence ilk adimi karsima cikip beni yumusamakti amaci. Emin degilim tabiki. Kendisi normalda sessiz utangac o yuzden yurek yemis diyorum

Sanirim kabul etmeyecigimi bildigi icin. Ve bence utancindan okadar konusma yapamadi. Kafasi hep yerdeydi. Bence ilk adimi karsima cikip beni yumusamakti amaci. Emin degilim tabiki. Kendisi normalda sessiz utangac o yuzden yurek yemis diyorum
Ama haftaya görüşmek istemek içinde pek bir şey vermemis elinize. Mantıklı konuşmalar yapması gerekirdi. O kadar şey yasamissiniz bence boş verin gitsin

Ama haftaya görüşmek istemek içinde pek bir şey vermemis elinize. Mantıklı konuşmalar yapması gerekirdi. O kadar şey yasamissiniz bence boş verin gitsin
Tek dedigi, yeni sayfa acsak, hala duygularim var, hata ben duygularim yok dedigimde inanmiyorum dedi🤣 kafam karisikti dedi pek konusamadi. Kafasi yerde utanc duyuyordu sanirim

X