Eski sevgili niye susuyo? Bir kere kapima pismanim diye gelen tekrar bi adim atmamali mi?

Eger gercekten pisman ise ve hatali olan o oldugu icin bana gore savasmali.. ben yanlis yapsam pisman olsam kendimi affedirmek icin son noktaya kadar savasirdim. Pismansam tabi
Sizin de dediğiniz gibi pişman deil çünkü. Boşta keşmış gelmiş izlenimi verdi bana

Sizin de dediğiniz gibi pişman deil çünkü. Boşta keşmış gelmiş izlenimi verdi bana
Bilmiyorum yurek yemis olmali. Ve pisman olan bosta bile olmus olsa tekrar bisey duyurmali bana gore. Zor oldugumu bildigi icin kucuk adimlarla dener belki veya bu hafta zamanim yok dedim belki bekliyodur aradan bir hafta gecsin diye. Yoruldum be

Bu kadar seviyorsan bir iki nazlanıp kabul etseydin. Oturup saatlerce düşününce daha mı iyi oluyor? Yaşar görürsün en azından. Evde verem olacağıma barışırdım.

Bu kadar seviyorsan bir iki nazlanıp kabul etseydin. Oturup saatlerce düşününce daha mı iyi oluyor? Yaşar görürsün en azından. Evde verem olacağıma barışırdım.
Olmuyo iste. O bana 1/2 adim daha atsa ciddi olsa zaten dusunurum. Ama bir adim atti diye hemen kabul edemem. Neler yasadigimi bi ben bi Allah bilir. Yemege cikalim dediginde zamanim yok dedim. Bana gore bu gelen hafta tekrar arar sorar yemege cikalim mi diye konusmak icin. O bir kere geldi diye uzerine atlamam enayilik olur. Ve barismak icin bi kac adimlar atsa tekrar dusunebilirim. Ama niyetinin dogru oldugunu gostermesi lazim bana.

Iliskilerde Yeni bir sayfa acmak nedir ya?Olanlari olmamis mi sayacaksiniz? Iliskiyi yasarken yipratmamali olduktan sonra hersey pisman olmak faydasiz

Bence siz ondan daha pişmansınız da, keşke böyle davranmasaydım diye iç geçiriyorsunuz gibi hissettim.
Ne lüzum var eski defterleri açmaya? Yeni sayfa açsanız ne olacak? Defter aynı karalama defteri.
Banyo yaptıktan sonra, çıkardığın donu tekrar giymek gibi. Üzerinde hâlâ kokun var ama kirli. Ay kendimden tiksindim.
Boşverin eskileri, hayat güzel. Ara ara gelir onlar. İşsiz kalır, kadınsız kalır, amaçsız kalır ama hiçbiri sevdiği için gelmez genelde.

Peki kucuk adimlarla adim atmayi dusunuyorsa? Benim zor oldugumu biliyo ve bir seferde kabul etmedigimi de biliyor.
Hâlâ ikna edilmek , ilişkiye devam etmek istiyorsunuz.Sizi ortada bırakmış adamı aklama ,nerde olsa tanırım , barışacak aynı şeyleri yaşayacak,kadere suç atıp bu hayat için kendinizden başka herşeyi suclayacaksınız.

Bence siz ondan daha pişmansınız da, keşke böyle davranmasaydım diye iç geçiriyorsunuz gibi hissettim.
Ne lüzum var eski defterleri açmaya? Yeni sayfa açsanız ne olacak? Defter aynı karalama defteri.
Banyo yaptıktan sonra, çıkardığın donu tekrar giymek gibi. Üzerinde hâlâ kokun var ama kirli. Ay kendimden tiksindim.
Boşverin eskileri, hayat güzel. Ara ara gelir onlar. İşsiz kalır, kadınsız kalır, amaçsız kalır ama hiçbiri sevdiği için gelmez genelde.
Pisman degilim de neden 1 yil sonra. Cok aci cektim ama gecmisti. Bana gore pismansan ya adam gibi savas yada sesini cikarmadan defol git demi. Kararsizlik beni sinir eder. Haklisiniz ama bazende eger bir insan GERCEKTEN pisman ise sans verilebilir diye dusunuyodum da bencede bos.

Duygularım yok sana dıyen bırıne asla donmem.
Bu ne ya
Kapında köpek mı olsun.
İstemıyorsan istemıyorsun.
Niye toksikleştırıyorsun .
Ugrasmıyor artık erkekler

Zor olduğunu bilmiyor minik çiçeğim, anasından korkuyor. Eski nişanlın bir korkak.
Bencede. Ama sizce anasi biliyormudur geldigini? Tanidik geliyor mi boyle hikayeler size? Bana gore ailesinden izin aldi ama ailesi suclu olduklarini icin kendileri cikip gelemiyo. Safa yatacaklar belkide oglan istiyodu bizde tamam dedik fln. Yalan yani. Ve anlamadigim anasindan korkuyor ise ya neden ta kapima kadar geldi ve ben sustugum halde ondanda ses cikmiyo

Duygularım yok sana dıyen bırıne asla donmem.
Bu ne ya
Kapında köpek mı olsun.
İstemıyorsan istemıyorsun.
Niye toksikleştırıyorsun .
Ugrasmıyor artık erkeklerd
Duygularim yok dedigimde inanmiyorum dedi bende sustum. Sonra devam etti yeni sayfa acsak fln fln. Kapimda kopek olmasina gerek yok ama pisman bir insan bir adim daha atar. Bu iliski bitmeden ben 2 kere kapisindayim savasiyodum.

Duygularim yok dedigimde inanmiyorum dedi bende sustum. Sonra devam etti yeni sayfa acsak fln fln. Kapimda kopek olmasina gerek yok ama pisman bir insan bir adim daha atar. Bu iliski bitmeden ben 2 kere kapisindayim savasiyodum.
Sende kapısında yatma oda yatmasın..
Toksik olmus bu ilişki.
Bu duruma getırmeyın işte

Bencede. Ama sizce anasi biliyormudur geldigini? Tanidik geliyor mi boyle hikayeler size? Bana gore ailesinden izin aldi ama ailesi suclu olduklarini icin kendileri cikip gelemiyo. Safa yatacaklar belkide oglan istiyodu bizde tamam dedik fln. Yalan yani. Ve anlamadigim anasindan korkuyor ise ya neden ta kapima kadar geldi ve ben sustugum halde ondanda ses cikmiyo
Hayırrr anasının haberi bile yok. Kimsenin seni umursadığı yok, öyle olsa 1 yılda kokusu çıkardı. Kendini ne güzel kandırıyorsun, maşallah, şu motivasyonu başka yerlere kullan, alır başını gidersin valla, ona çanta bile taşıtmaktan imtina eder hale gelirsin. İnanmıyorum, şu tabloya bile nasıl da razısın. Gerçekten anasından habersiz tuvalete dahi gidemeyen korkak bir koca ve ailesine bırakmak mı istiyorsun kaderini? İstemiyorlar seni işte, zorla mı gideceksin?

Hayırrr anasının haberi bile yok. Kimsenin seni umursadığı yok, öyle olsa 1 yılda kokusu çıkardı. Kendini ne güzel kandırıyorsun, maşallah, şu motivasyonu başka yerlere kullan, alır başını gidersin valla, ona çanta bile taşıtmaktan imtina eder hale gelirsin. İnanmıyorum, şu tabloya bile nasıl da razısın. Gerçekten anasından habersiz tuvalete dahi gidemeyen korkak bir koca ve ailesine bırakmak mı istiyorsun kaderini? İstemiyorlar seni işte, zorla mı gideceksin?
Ozaman niye kapima kadar geldi? Eger korkak ise ki oyle, ailesinden izinsiz napacakti? Benimle tekrar yuva kurmak mi? Hani ailesini dinliyordu bu cocuk

Ozaman niye kapima kadar geldi? Eger korkak ise ki oyle, ailesinden izinsiz napacakti? Benimle tekrar yuva kurmak mi? Hani ailesini dinliyordu bu cocuk
Yaramaz çocuklar arada böyle şeyler yapar canım. Sonra anne terliği ile uslanırlar.

Peki kucuk adimlarla adim atmayi dusunuyorsa? Benim zor oldugumu biliyo ve bir seferde kabul etmedigimi de biliyor.
Zor bir insansan aksine büyük adımlar atması daha mantıklı değil mi?
Bir seferde kabul etmiyorsan bin sefer gelmesi gerekiyor mu?

X