Eski sevgili özlemini nasıl atlatırım

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
695
391
Merhaba daha önce çok konu açtım bununla ilgili. 2 buçuk ay önce ayrıldık sevgilimle . 10 ay bir ilişkimiz sürdü. Uzun bir süre benim evimde yaşadık. Bana çok aşırı ilgi gösterir çok sevdiğini söylerdi yanımda çocuklaşırdı çok gülerdik vs ama tartışma da çok oluyordu. Aslında o bana hep aklına gelen her şeyi söyler hoyrat davranırdı eleştirirdi sürekli ben karşı çıktığım anda delirirdi sonra da biz kavga ediyoruz derdi. 10 aylık ilişkide 4-5 kere dışarı çıkıp bir şeyler yaptık aslında kavga nedenimiz ana neden hep buydu. Hafta içi işten sonra yanıma gelirdi. Hafta sonu ailesinin yanına giderdi. Ben hep bir kere gitme diye yalvarırdım asla kabul etmedi bunu ailesinde büyük sorunlar olduğunı söylerdi . Gidince de evden çıkmazdı gerçekten hep fotoğraf atardı bana evde yatıyordu.beni kardeşine dahi anlatmamıştı geleceğe dair bir adım atmıyordu istemiyor gibi hissediyordum ama istiyorum diyordu en son bu yüzden tartıştık çekti gitti bir daha da gelmem dedi çok seviyorum özlerim ama ben evlenmek istemiyorum dedi beni rahat bırak yazma dedi ben kabullendim bitti dedi. Bir kaç kere tartışmada seni bıçaklarım gibi şeyler söyledi bana. Başkası içinde söylüyordu bunu sinirlenince çok değişik oluyordu korkuyordum ben yanında. Şimdi biliyorum geleceğimiz yok olsa da çok mutsuz olucam ama deli gibi özlüyorum dayanamıyorum . Hiç kimseyi öyle sevemem gibi geliyor hata bende miydi diye sürekli düşünüp kendimi suçluyorum

Normalde bana karşı çok merhametli çok çocuksuydı böyle bir şey demesi beni şok etti hala konduramıyorum yok ya yapmaz diyorum ama kime anlatsam sakın dönme diyor

Yok normal de çocuksuymuş yok merhametliymiş geçin bunları. Bir insanın gerçek kişiliği sinirlendiği zaman ortaya çıkar, hatta. sinirliyken söylenen sözlerin büyük çoğunluğu gerçektir.

Son düzenleme:
Sanki sevgiliniz evli ve bunu sizden gizliyor gibi geldi bana
Yok öyle bir şey olamaz ailesiyle yaşıyordu annesiyle konuşuyordu mesela odamda poşette şu var nerde vs. Fotoğraf atıyordu hep odasında uyuyordu. Zaten hafta içi her gün birlikte kalıyorduk öyle bir şey olsa anlamaz mı insan . Abisi madde kullanıyormuş hafta sonu eve geliyormuş annesine musallat oluyormuş o yüzden evden çıkamıyormuş öyle demişti bana seni bıçaklarım dedikten sonra

Sizi ailesine alıp tanıstırmamıs 10 ay cok erken bı surec ve aynı evde yasamıssınız her şeyi tuketmişsiniz sizi ssvmediğine eminim. Bende 1 yıl olacak ayrılalı özlüyorum evet bazen ama geriye dönüp baktıgımda degersızleşöe ve bı cogunu yasamısım ayrıca bakmayın öyle masum olduguna öyle kıyamayan adamlar ınsana cehennemi yaşatıyor tecrübeyle sabit hiç sekmez bak. İstese zaten gelir. Boşta kalırsa döner oda sevdiği için değil sıkıldığı içindir

Merhaba daha önce çok konu açtım bununla ilgili. 2 buçuk ay önce ayrıldık sevgilimle . 10 ay bir ilişkimiz sürdü. Uzun bir süre benim evimde yaşadık. Bana çok aşırı ilgi gösterir çok sevdiğini söylerdi yanımda çocuklaşırdı çok gülerdik vs ama tartışma da çok oluyordu. Aslında o bana hep aklına gelen her şeyi söyler hoyrat davranırdı eleştirirdi sürekli ben karşı çıktığım anda delirirdi sonra da biz kavga ediyoruz derdi. 10 aylık ilişkide 4-5 kere dışarı çıkıp bir şeyler yaptık aslında kavga nedenimiz ana neden hep buydu. Hafta içi işten sonra yanıma gelirdi. Hafta sonu ailesinin yanına giderdi. Ben hep bir kere gitme diye yalvarırdım asla kabul etmedi bunu ailesinde büyük sorunlar olduğunı söylerdi . Gidince de evden çıkmazdı gerçekten hep fotoğraf atardı bana evde yatıyordu.beni kardeşine dahi anlatmamıştı geleceğe dair bir adım atmıyordu istemiyor gibi hissediyordum ama istiyorum diyordu en son bu yüzden tartıştık çekti gitti bir daha da gelmem dedi çok seviyorum özlerim ama ben evlenmek istemiyorum dedi beni rahat bırak yazma dedi ben kabullendim bitti dedi. Bir kaç kere tartışmada seni bıçaklarım gibi şeyler söyledi bana. Başkası içinde söylüyordu bunu sinirlenince çok değişik oluyordu korkuyordum ben yanında. Şimdi biliyorum geleceğimiz yok olsa da çok mutsuz olucam ama deli gibi özlüyorum dayanamıyorum . Hiç kimseyi öyle sevemem gibi geliyor hata bende miydi diye sürekli düşünüp kendimi suçluyorum
E bu bildiğin kedi :KK70:
Kız bundan ne koca olacak sen mi adama kocalık yapacaksın
Seni otel gibi kullanmış biadın dolunca sen yoluma ben yoluma demiş
Neyini özlüyorsun Allah aşkına
Git normal sosyal bir varlık bir birey bul

Bıçaklanmadan kurtulduğunuz içinmi pişmansınız?
Biraz aklınızı başınıza alın.

Merhaba,
Bak bu bıçaklama olayı gibi bir örnekli değil ama benzerini 1 hafta önce yaşadım. Bir ilişkimiz vardı ama adam bunu ciddiyet vs mevzularında kabul etmiyordu vs. Önemli değil ayrıntı. Tartıştık. Beni iki kere havada uçurdu. Komik geliyor ama değil bir sinirden koltuğa fırlattı bir de yatağa fırlattı neyse. O an o şokla ben de kavga edip kovdum gitti. Sonra baktım acı çekiyorum saçma sapan. Bir sosyal medya sitesinde gezerken otele bir kızla sarmaş dolaş girip sonra valizle çıkan adamın o kan dondurucu haberini gördüm. O an sevgiymiş aşkmış hepsi saçma geldi. Bak sevgi de aşkta hayatta olduğun her an karşına çıkacak. Acı çekmek olağan bir şey. Bu hayatta çok normal. Bak ben bir kere boşandım, şu an burada da yeni böyle bir olay yaşadım. Dedim ki çekeceksem çekeyim acısını. Canımdan önemli değil. Acı çekmemek için özlememek için kendini şartlama hepsini sonuna kadar yaşa. Canını düşün. Sal bırak gitsin o elemanı. Biliyorum dönse gelse hemen kapacaksın. Ama yapma. Kurtuluş varken şu olayla bitsin. Hayata bir kere geliyorsun gene gelmeyeceksin bir pislik uğruna bu hayattan olma.

Yok öyle bir şey olamaz ailesiyle yaşıyordu annesiyle konuşuyordu mesela odamda poşette şu var nerde vs. Fotoğraf atıyordu hep odasında uyuyordu. Zaten hafta içi her gün birlikte kalıyorduk öyle bir şey olsa anlamaz mı insan . Abisi madde kullanıyormuş hafta sonu eve geliyormuş annesine musallat oluyormuş o yüzden evden çıkamıyormuş öyle demişti bana seni bıçaklarım dedikten sonra
Annesine sorduğu o poşette ne var biliyorsunuz değil mi?

Bunu yeni görüyorum. Bak tavsiyem yine aynı evin içine girme. Acını yaşa dibine kadar yaşa. Emin ol sevdiğin ve seni seven kişi geleceği için onun gerçek yüzüyle bu tartışmayı yaşadın. İnsan yaşadıkça sever aşık olur. Tek kişi ile sınırlı olmaz. Ay aşık oldum sevdim olmadı daha da olmaz diye bir şey yok. Hayat boşluk sevmez. Boşluk açıyorsa orayı dolduracak bir şeyler de yanında getiriyordur. Durum böyleyken bırak. Yaşıyorken bırak. Gene seveceksin hem de diyeceksin ki ıyyy bunu mu sevmişim ben. Bana neler yaptı diyeceksin. Senden kıymetli değil.

Bunu yeni görüyorum. Bak tavsiyem yine aynı evin içine girme. Acını yaşa dibine kadar yaşa. Emin ol sevdiğin ve seni seven kişi geleceği için onun gerçek yüzüyle bu tartışmayı yaşadın. İnsan yaşadıkça sever aşık olur. Tek kişi ile sınırlı olmaz. Ay aşık oldum sevdim olmadı daha da olmaz diye bir şey yok. Hayat boşluk sevmez. Boşluk açıyorsa orayı dolduracak bir şeyler de yanında getiriyordur. Durum böyleyken bırak. Yaşıyorken bırak. Gene seveceksin hem de diyeceksin ki ıyyy bunu mu sevmişim ben. Bana neler yaptı diyeceksin. Senden kıymetli değil.
Merhaba mesajınız gözlerimi doldurdu inanın. Bana bu bıçaklarım lafını söylediğinde çok basit bir şey yapmıştım yüzümü asmıştım sadece söylediği bir şeye bi anda delirdi . Camı çerçeveyi indiririm giderim seni bıçaklarım kendimi öldürüm dedi ama o an yüzü bambaşka birine dönüşmüştü. Ben çok korktum yarım saat sonra geldi sarıldı özür dilerim ayrılmayı kafandan çıkar asla bırakmam dedi. Üzerime titriyordu hep ama benim içime sinmiyordu en son gün geldi ben yüzüm asık karşıladım sonra bi sebepten kavga ettik çekti gitti bana diyor sen kovdun beni ben çok acı senin üzerine titredim neler yaptım diyor.senin yüzünden artık kimseyi sevemicem evlenemicem belkide dedi. Sürekli bana vicdan azabı çektirdi . Aynı şekilde bende yeri geldi hasta oldu baktım bunları hiç görmedi sen bir şey yapmadın diyor . Hayatımı seninle zehir edemem dedi bir de çok koyuyor o yüzden. Kafamdan atmıştım ama dünden beri sanki yalnız kalıcam artık kimseyi öyle sevemicem gibi geldi kötü hissettim

Onun ağzından bıçak düşmüyor, abiside madde bağımlısı mükemmel kombinasyon.

Annesine sorduğu o poşette ne var biliyorsunuz değil mi?
Ne var ki mont almıştı bi hafta sonra indirime girdi mont sinirlendi bu bende dedim o zaman iade et tekrar al annesini aradı poşet nerde içinde fatıra vardı filan annesi bulamadı poşeti abisi almış annesine bağırdı birden gelirim hepinizi öldürürm dedi kapadı o zamanda şok olmuştum

Hata sende böyle adam özlenir mi ? Neyini özlüyorsun tartışmanız da seni bıçaklarım demesini mi veya ben evlenmek istemiyorum beni rahat bırak demesini mi ?

Merhaba mesajınız gözlerimi doldurdu inanın. Bana bu bıçaklarım lafını söylediğinde çok basit bir şey yapmıştım yüzümü asmıştım sadece söylediği bir şeye bi anda delirdi . Camı çerçeveyi indiririm giderim seni bıçaklarım kendimi öldürüm dedi ama o an yüzü bambaşka birine dönüşmüştü. Ben çok korktum yarım saat sonra geldi sarıldı özür dilerim ayrılmayı kafandan çıkar asla bırakmam dedi. Üzerime titriyordu hep ama benim içime sinmiyordu en son gün geldi ben yüzüm asık karşıladım sonra bi sebepten kavga ettik çekti gitti bana diyor sen kovdun beni ben çok acı senin üzerine titredim neler yaptım diyor.senin yüzünden artık kimseyi sevemicem evlenemicem belkide dedi. Sürekli bana vicdan azabı çektirdi . Aynı şekilde bende yeri geldi hasta oldu baktım bunları hiç görmedi sen bir şey yapmadın diyor . Hayatımı seninle zehir edemem dedi bir de çok koyuyor o yüzden. Kafamdan atmıştım ama dünden beri sanki yalnız kalıcam artık kimseyi öyle sevemicem gibi geldi kötü hissettim
Manipüle ediyor lütfen oyununa gelme. Ona karşı yaptığın bir suç yok. Seni suçlu hissettirerek ona yalvar istiyor. Sen suçlu değilsin. Onun psikolojik problemleri var. Yalnız kalmayacaksın. Kendini eve kapatma. Hangi şehirdesin bilmiyorum ama her yerin gezilecek yeri vardır. Çık tekte olsan gez. Süreç öyle kolay geçiyor. Bir favori kafen olsun. Bir sinema günün olsun. Arkadaş edin. Tekrar seveceksin. Ve inan bu sevgi değil. Yalnız kalmak istemediğin için onu seviyorsun sanıyorsun. Bu duyguyu çok iyi bilirim. Çünkü bu hayatta ben tek başıma geçinen ailesi olmayan bir kadınım. Ama şu an bakıyorum ki yalnız kalacaksam da kalayım. Beni ağlatıp üzeceğine biri. Sen çok güçlüsün. Tek başına kafa tutamayacağın bir şey yok. Kadınsın çünkü. Yeniden sevip sevileceksin. Ve oh be diyeceksin.

Normalde bana karşı çok merhametli çok çocuksuydı böyle bir şey demesi beni şok etti hala konduramıyorum yok ya yapmaz diyorum ama kime anlatsam sakın dönme diyor

Kizim adam bariz sapık, kendi de ben manyağım demiş hala neyin derdindesin... ille de 2.sayfa haberi mi olacaksın nedir

X