Eski sevgili para istiyor

Xxxbrrdd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2021
146
17
37
Merhabalar eski sevgilim bana para göndemişti IBAN ile şimdi o parayı istiyor yazışmalar var ben istemedim kendi gönderdi ve şimdi sanki bana borç vermiş gibi borcunu öde diyor. Mahkemeye verse bu durumda kim haklı çıkar böyle bir olayla karşılaştıtınız mı

Merhabalar eski sevgilim bana para göndemişti IBAN ile şimdi o parayı istiyor yazışmalar var ben istemedim kendi gönderdi ve şimdi sanki bana borç vermiş gibi borcunu öde diyor. Mahkemeye verse bu durumda kim haklı çıkar böyle bir olayla karşılaştıtınız mı
Dava açsa hiçbir şey elde edemez. Bağıştı, karşılıksız verdi der geçersin. İspat edemez.

Davalık olacak kadar büyük bir meblağ ise geri gönderin bir daha muhattap olmayın bence uğraşmaya değmez. Yalnız o kadar parayı kafasına göre gönderip geri istemesi de bana pek normal gelmedi açıkçası.

Daha önce size para gönderdiğinde konuşma yaptınız mı, parayı karşılıksız verdiği konusunda elinizde kanıt var mı?

Mahkemeye giderse bile karşılıksız verdi derseniz zannımca karşı taraf borç olduüunu kanıtlamak zorunda. O yüzden ben olsam vermezdim :halay: Yatırım tavsiyesi değildir tabi ki bu, miktar ne kadar?

X