Eski sevgilim arkamdan “oynak” demiş!!

Gerek yok değmez Allah’ından bulsun bir an üzüldüm ağır bir söz. Ben genç bir kızım sonuçta. Kusura bakmayın yanlış anladım
Evet bravo tabiki değmez :KK19:
Kendini kinlendirip huzursuz etme,kendine yapıyorsun.
Elbette hoş bir laf değil Kim olsa canı sıkılır,haklısın
Eğer bu olayı sen kapatmaz dillendirirsen,herkese duyurmuş olursun
Önce sen kapat bu mevzuyu etrafına böyle kötü olayları ve enerjileri çekme kendi beyninle
Ona kinlenip huzursuz olup kendini de harap etme

Aman boş işler kaale bile alma. Erkekler reddedilince o.. zaten derler ya o misal ayrılmış oynak demiş çamur at izi kalsin mantığı kaale bile alma derim gülüp geç

Benimde eski sevgilimin böyle bir lafı kulağıma gelseydi maffederdim onu bu tiplere dişini göstereceksin yoksa susmazlar asla

Yani illa ona bı çift laf edesiniz varsa söyleyin içinizde kalmasın ama ablasının videolarını sağa sola göndermeniz kaydetmeniz büyük kabalık.

Ben o lafi bana soyleyene de bakarim.
Ikincisi bir kadin anme olunca dunyadan el etek mi cekmeli? En az siz de bu dusunceniz icin eski sevgiliniz kadar kotusunuz. Kusurlar ortulur, acilmaz. Kendi meselenizi cozmek ici ortaya baskasini atmaniz cok cocukca. Ikinizin de yaptigi dogru degil. Bu lafi soyleyenin yaptigi da dogru degil.

nasil bir cevrede yasiyorsunuz anlamadim ki. benim cevremde hala var kaliteli, karakterli, ahlakli insanlar.

ek olarak siz de diyorsunuz “insan kendine bakacak” diye. konu sahibi adami degil adamin ablasini hedef almak istiyor. bu adam ablasinin sahibi degil, efendisi degil, ablasindan sorumlu degil. bir insanin yaptigi hata icin hic alakasi olmayan baska bir insana kin beslemek ne kadar dogru? kendisi icin haksiz yere iftira atildigini savunurken adamin ablasi hakkinda sayfalarca baskasinin arabasina binmekten tutun da teror sempatizanligina kadar her seyi yazdi konu sahibi. bu mu simdi hakkini aramak?
Bence sonuna kadar haklısınjx.ben de oyle dusunuyoru.ama bazılarına anladıgı dilden konusmak gerekir..dinsizin hakkkından ımansız gelır. Zamanında benı bırı tehdit etmişti.sen mısın dedım tehdit eden ben tehdit ettim tehdidimş de gercekleştirdim.emınım kı bı daha hıcbı kızı tehdit edemedi o sahıs.

Hamile bir bayanın acısından zevk alıp onu cevaplarınız ile alt ettiğinizi düşünürken, aradan 1 hafta dahi geçmeden sizin burada böyle bir konu açmış olmanızı en güzel anlatan cümle sanırım bu olurdu. ''Keser döner,sap döner,gün gelir hesap döner!...''
Dünkü Mutluluğunuza çok güvenip boyunuzdan büyük laflar söylemişsiniz. Ama ne yazık ki bugün o laflarınızın altında kalıp ezilen siz olmuşsunuz!...
İnsan birisine büyük laflar söylemeden önce 2 düşünüp 1 konuşmalı bence:KK12:

Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!
bu ne saçmalık ya "kaydet lazım olur " bu nasıl bir mantık..

O nasıl bir ortak arkadaş ki eski sevgilinizin dediği şeyi hemen size yetiştiriyor, yok ablasının tiktok videosunu gösteriyor da kaydet lazım olur diyor falan asıl kişiliksiz iki arada laf taşıyan o arkadaş bence yani bir düşünün size bunları taşıyan sizden ona neler taşıyordur.

Sizde bir alemsiniz yok iş kıyafetleri varmış üzerinde bunu söylerken de şikayet edecekmişsiniz sizin özel hayatınız siz zamanında çıkmışsınız kime ne bundan ve ne dediğinden müşterisi olarak değil eski sevgilisi olarak diyor bunu.

Ayrıca tutup da ablasını kendi anlaşmazlıklarınıza alet etmek bir kadına yakışır mı ya nasıl bir düşünce tarzı bu? boşanmış da video çekmiş de tiktok da video çekince ne oluyor ve bunu öne sürerek sizin o adamdan ne farkınız kalacak Allah aşkına ya ayrılmışsınız bitmiş umrumda olmaz hakkımda ne dediği.

Ablasının suçu ne? Tiktokta video cekmis kaydetmissiniz bastan planci hesapci bir insansiniz zaten. Ben olsam iyi ki kurtulmuşum böyle birinden diye daha da mutlu olurdum. Yerinizde olsam ağır durur kale bile almam.

Bakire olmadığımı biliyordu sorun etmedi yazmışsınız ama bakire olup olmamak sizi ilgilendirir bu herhangi bir kişinin tasarrufunda değildir öncelikle bunu yazmak istedim ikinci olarakta sizin için söylediği şey o kişinin saygısız bir insan olduğunu gösterir bitmiş bir ilişkinin arkasından konuşmak kişinin kendi karakterini ortaya koyar diye düşünüyorum. Ancak siz o kişi ile ilişki yaşadınız ve bitti ailesi ya da çevresindeki herhangi bir kişi sizi hiç mi hiç ilgilendirmez isteyen istediğini yapabilir dans edebilir ya da başka bir şey... sizin lazım olur diye bir şeyleri kayda almanız hiç hoş değil. Size oynak demesi dediğim gibi tamamen onun terbiyesizliği ancak sizde bu şekilde bir dans videosu ile size bu lafın söylenmesi ile hiçbir bağlantısı olmayan bir insana bunu yapmayı düsünmemelisiniz

Hamile bir bayanın acısından zevk alıp onu cevaplarınız ile alt ettiğinizi düşünürken, aradan 1 hafta dahi geçmeden sizin burada böyle bir konu açmış olmanızı en güzel anlatan cümle sanırım bu olurdu. ''Keser döner,sap döner,gün gelir hesap döner!...''
Dünkü Mutluluğunuza çok güvenip boyunuzdan büyük laflar söylemişsiniz. Ama ne yazık ki bugün o laflarınızın altında kalıp ezilen siz olmuşsunuz!...
İnsan birisine büyük laflar söylemeden önce 2 düşünüp 1 konuşmalı bence:KK12:
hamile bayan kim ne soylemis konuyu merak ettim bulamadim

X