eski sevgilim mesaj attı

25 yaşında. çok haklısın. zaten böyle birine duygular hissetmekten de rahatsızım. sizler sayesinde olaylara daha mantıklı bakıyorum. bundan sonra cevap vermicem

evet artık kendime geldim. teşekkür ediyorum yorumun için. bidaha hiç muhatap olmayacağım

Ona demiski bu kadin elimde onunlayım simdilik sende gel cebime gir bi gün o gider veya ben ondan bikarsam seni cikaririm oradan demis sende buna izin verme

Afedersin de neden söyledin duygularının bitmediğini pisliğin hoşuna gitti egosunu tatmin ediyor başka birşey değil

seni cepte tutmaya çalışıyor, o kızla arası bozulduğunda sana dönecek sırf boşta kalmamak için. hiç cvp verme mesajlarına falan. bırak ne hali varsa görsün.

Meali su: Yeni iliskiye basladigi kisi onu yeterince sevmiyor, senin ona asik oldugunu bildigi icin bir yerlerde kendini cok seven birinin olmasi hosuna gidiyor. Boyle arada yoklayarak ne kadar asik olunasi biri olduguna emin olacak.

Seni dusundugu bile yok tamamen kendi egosu icin.

Seninle beraberlen Eski sevgilisi olan ama şuan yeni sevgilisi olan şahısla arada pürüzler çıktıkça sana yazıyo bu çocuk ben sana söyliyim. Senden ışık gelirse senle de konuşacak. Yok öyle yakın arkadaş olalım falan hikaye. Hele de aranızda bazı yakınlaşmalar da olduysa tamam çocuğun ne için aradığı belli. Sen bu oyuna gelme kuzum. Bence sana ulaşabileceği her yerden engelle. Ya da numaranı bile değiştirebilirsin. Zira bu olay böyle devam ederse bu abuk gel-git'lerle tatilini zehir etmekle kalmayacak seneye okulunu da etkileyecek. değmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…