eski sevgilim tehditli göndermeli atıyor?

highhigh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
82
9
24
daha önce buraya anlatmıştım durumumuzu. bana haber vermeden kızlarla içmeye gitmişti ve affetmiştim. en son sebepsiz yere terk etmişti ve ben yine affettim. o sıra bi çocukla konuşuyordum ve sevgilim geri döndü ve barıştık. çocukla tamamen arkadaştık ve bana çiçeğim diye hitap ediyordu. daha sonra rahatsız olduğum için cevap vermemeye başlayıp konuşmayı kestim. eski sevgilim de onu aldattığımı düşünüp bir sürü hakaretle terk etti. sonra göndermeli atıyordu bırakmaz derdim bıraktın falan gibilerinden. ben de engelledim her yerden. bir forum üzerinden aldatılmayla ilgili ‘bir gün hesabının sorulması gerekiyor’ cümlesini yazmış. bakarken fark ettim. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum artık nefret ediyorum. sizce ne yapmalıyım ondan kurtulmak için? ya çirkinleşirse?

Bana çok tehdit gibi gelmedi doğrusu
Ayrıca gerçekten engellediyseniz ne paylaştı filan takip etmeyin
Hırsı geçince atarları da sonlanır zaman içinde
En kötü yeni biriyle tanışır filan
Zaten ayrılmışsınız
Yani kurtulmuş sayılırsınız
bir gün hesabını soracağım diyor kısacası. nasıl yapacak ki bunu? oradan zaten takip etmiyorum forumda üyeydi ismini bildiğim için ne yazdığına bakarken gördüm.

bir gün hesabını soracağım diyor kısacası. nasıl yapacak ki bunu? oradan zaten takip etmiyorum forumda üyeydi ismini bildiğim için ne yazdığına bakarken gördüm.
Bana klasik gençlerin yaptığı boş sallamalardan gibi geldi valla
Elinde sizi tehdit edebileceği bir şeyler mi var?
Ondan mı bu kadar korktunuz?

nasıl yok? ben onu rahatsız etmiyorum ki bana ulaşamıyor. sadece bir foruma üye olduğunu biliyordum ordan ulaştım yazdığına.
Rahatsız edip etmemeniz önemli değil ki. Adam ayrı takıntılı siz ayrı takıntılısınız. Üstelik onu takip edeceğinizi yazdıklarını okuyacağını bildiği için size böyle göndermeler yapıyor anlayacağınız. Sizde evham oluyosunuz böyle. Sizi korkutuyor yani.
Önünüze bakın.

evet var olmasaydı kesinlikle sallamazdım.
O zaman biraz riskliymiş durumunuz
Ben canınıza kast tarzı bi şeyden korkuyorsunuz Gibi gelmişti
O yüzden çok ciddiye almamıştım
Ama resim, video filan givi şeyler varsa paylaşabilir gerçekten
Paylaşırsa dava açarsınız artık
Başka çözümü var mı bilemedim

Resimleri paylaşmasından korktuğunuzu söylerseniz sizi daha çok tehdit eder
Tek yapmamanız gereken korkak davranmak

evet var olmasaydı kesinlikle sallamazdım.
Mesela ne var? Nude falansa tehlikeli tabi. Evinizi falan mı biliyor? Nedir tam olarak elinde olan?
Yaşlar küçük herhalde, forumlara günlük yazar gibi beylik cümleler yazıldığına göre. Bunca yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum bir halt yapamaz.
İki defa yanlış yapan biri affetmezsiniz bir daha, bu da tecrübe olsun.

Rahatsız edip etmemeniz önemli değil ki. Adam ayrı takıntılı siz ayrı takıntılısınız. Üstelik onu takip edeceğinizi yazdıklarını okuyacağını bildiği için size böyle göndermeler yapıyor anlayacağınız. Sizde evham oluyosunuz böyle. Sizi korkutuyor yani.
Önünüze bakın.
peki neden korkutuyor beni? ne gerek var?

daha önce buraya anlatmıştım durumumuzu. bana haber vermeden kızlarla içmeye gitmişti ve affetmiştim. en son sebepsiz yere terk etmişti ve ben yine affettim. o sıra bi çocukla konuşuyordum ve sevgilim geri döndü ve barıştık. çocukla tamamen arkadaştık ve bana çiçeğim diye hitap ediyordu. daha sonra rahatsız olduğum için cevap vermemeye başlayıp konuşmayı kestim. eski sevgilim de onu aldattığımı düşünüp bir sürü hakaretle terk etti. sonra göndermeli atıyordu bırakmaz derdim bıraktın falan gibilerinden. ben de engelledim her yerden. bir forum üzerinden aldatılmayla ilgili ‘bir gün hesabının sorulması gerekiyor’ cümlesini yazmış. bakarken fark ettim. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum artık nefret ediyorum. sizce ne yapmalıyım ondan kurtulmak için? ya çirkinleşirse?
zaten çirkinleşmiş yeterince ennn kısa zamanda kurtulman lazım gibi geldi bana . böyle laflara içi boş diyip geçmemek lazım. ayrıca sebepsiz yere terk edip gelince okey kızlarla içince okey siz ayrıyken sen başkasıyla konuşunca vay efendim beni bıraktın bir tripler bir şeyler. valla çok sinir oldum ya uzun uzun yazdım kızlar kusura bakmayın bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yani

O zaman biraz riskliymiş durumunuz
Ben canınıza kast tarzı bi şeyden korkuyorsunuz Gibi gelmişti
O yüzden çok ciddiye almamıştım
Ama resim, video filan givi şeyler varsa paylaşabilir gerçekten
Paylaşırsa dava açarsınız artık
Başka çözümü var mı bilemedim

Resimleri paylaşmasından korktuğunuzu söylerseniz sizi daha çok tehdit eder
Tek yapmamanız gereken korkak davranmak
ikimizi herkes biliyordu aileler dahil. karşılıklı olarak özel fotoğraflarımız var. tabii ki korkuyorum ama yaptığım her şeyin arkasındayım

Mesela ne var? Nude falansa tehlikeli tabi. Evinizi falan mı biliyor? Nedir tam olarak elinde olan?
Yaşlar küçük herhalde, forumlara günlük yazar gibi beylik cümleler yazıldığına göre. Bunca yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum bir halt yapamaz.
İki defa yanlış yapan biri affetmezsiniz bir daha, bu da tecrübe olsun.
evet özel fotoğraflar var karşılıklı. bizi herkes biliyor uzun süredir sevgiliydik. 21 yaşındayız. asla affetmem sadece rahatsız etmesin yeter

Çünkü bu tip erkekler egosuna yediremez engellemeyi yok sayılmayı. Böyle korkuturlar güya erkek egemenlik güç taslayacaklar. Çirkeflesince her seyi yapıyorlar. Video resim vs şeyler var mı cocuğun elinde?
evet ben de bundan korkuyorum. karşılıklı olarak bir sürü fotoğraflarımız var.

Sende ona göndermeli at sal gitsin

ikimizi herkes biliyordu aileler dahil. karşılıklı olarak özel fotoğraflarımız var. tabii ki korkuyorum ama yaptığım her şeyin arkasındayım
Erkeklerin özel fotoğrafları hiç etki yaratmıyorken kadınlarınki skandal muamelesi görebiliyor
Paylaşırsa kimin paylaştığını herkes bilir büyük ihtimalle
Ama özel fotoğraflarınız etrafa yayıldıktan sonra bu çok da fark etmez

Korktuğunu karşı tarafa belli etmeyin kesinlikle
Ya da size fotoğrafları paylaşacağım filan derse kendi dava açacağınızı söyleyin
Belki korkar 🤷‍♀️

X