Eski sevgilimi özlüyorum

Eşime diyorum, bana sen iltifat etmeyeceksen kim edecek? Susuyor. Ne kıskanır ne bişey yapar. Kendi halinde yaşıyor. Ayrılmak istiyorum diyince de ağlayıp ikna ediyor beni geri. Aslında onda da bitti evlilik ama toplum baskısından korkuyor sanırım. O na ne oluyorsa. Dul yaftası o.rospu yaftası yiyecek benim. Her hareketime dikkat etmek zorunda olan, hem ana hem baba olmak zorunda olan benim

Eee metreslik daha mı etik toplum baskısında ki yaftalardan o senin zırvan kimse boşanmış kadınlara o... Demiyor salak saçma konuşma.
Boşanıp alnının teri ile çocuk yetiştirmiş ne güzel kadınlarımız var. Helal olsun onlara.
Kaç kadın boşanıyor ne demek bu ya. Bu ne avamlık?
Asıl metreslerin konumunu düşün sen toplum da. Çelişkiye düşme.

Eşime diyorum, bana sen iltifat etmeyeceksen kim edecek? Susuyor. Ne kıskanır ne bişey yapar. Kendi halinde yaşıyor. Ayrılmak istiyorum diyince de ağlayıp ikna ediyor beni geri. Aslında onda da bitti evlilik ama toplum baskısından korkuyor sanırım. O na ne oluyorsa. Dul yaftası o.rospu yaftası yiyecek benim. Her hareketime dikkat etmek zorunda olan, hem ana hem baba olmak zorunda olan benim
boşanmış kadın dul değil bekardır hele orospu hiç değildir düşünceleriniz berbat

Kendi yuvanızı bozmuyorsanız lütfen el aleminde aklini fikrini karıştırıp yuvasını bozmayın o zaman .illa benim intikam anlayışım bu başka erkekleri düşünerek zevk alicam derseniz bari Brad Pitt Leonardo Dicaprionu hayal edinde kimseye zararınız dokunmasın kendinizden başka.🥸
Doğru söylüyorsunuz

Yanlışa yanlışla cevap vermek,bravo sizde eski sevgilinizi hayal edip mastürbasyon yapın ödesirsiniz.Aranizda alacak verecek kalmaz o müthiş evliliginize devam edersiniz.
Eşime diyorum beni ilgisiz bıraktığın için eski sevgilim aklıma geliyor ve kıyaslıyorum onunla evlensem daha mı mutlu olurdım diyorum, ve bu iğrenç düşünce aklıma senin yüzünden geldiği için sana sinirleniyorum diyorum. Adam da tık yok. Daha ben kendimi nasıl anlatayım. Eski sevgilimi de arzuluyorum yani yalan değil

Eee metreslik daha mı etik toplum baskısında ki yaftalardan o senin zırvan kimse boşanmış kadınlara o... Demiyor salak saçma konuşma.
Boşanıp alnının teri ile çocuk yetiştirmiş ne güzel kadınlarımız var. Helal olsun onlara.
Kaç kadın boşanıyor ne demek bu ya. Bu ne avamlık?
Asıl metreslerin konumunu düşün sen toplum da. Çelişkiye düşme.
Hayır ben onu demek istemedim. Ben ülkemin maalesef o kadar modern bir kesiminde yaşamıyorum, bir erkekle konuşsam boşanınca hemen yaftalanacak bir mahallede yaşıyorum. Konuyu çarpıtmayalım. Ablamda boşandı iki çocuğuna bakıyor mis gibi ama başka şehire taşındı tabi bizim mahallede o şekilde yaşayamadı

Yanlışa yanlışla cevap vermek,bravo sizde eski sevgilinizi hayal edip mastürbasyon yapın ödesirsiniz.Aranizda alacak verecek kalmaz o müthiş evliliginize devam edersiniz.

Aklınca yaşadıklarından dolayı başka kadınlardan hınç alarak ödeşmek istiyor özellikle evli adamlar. Eski aşk falan hikaye. 😂 kendini değerli hissetmek isterken düştüğü konum magmadan da aşağı.
Doktora gitse daha karlı olur. Yoksa sonu Esra Erol 😂

Hayır ben onu demek istemedim. Ben ülkemin maalesef o kadar modern bir kesiminde yaşamıyorum, bir erkekle konuşsam boşanınca hemen yaftalanacak bir mahallede yaşıyorum. Konuyu çarpıtmayalım. Ablamda boşandı iki çocuğuna bakıyor mis gibi ama başka şehire taşındı tabi bizim mahallede o şekilde yaşayamadı

Konuyu carpîtmadım ne dediysen o. Sende aynı zihniyette olmasan öyle gozukcem ondan boşanamam demezsin ve evli erkeklere bakıyorsun. Şimdi hangisi doğru insan sen düşün? Acil kendine gel.
Temiz bir insan orası burası ayrı oynamıyorsa kimse kimseye öyle demiyor. Benim de kuzenim 8 yıldır boşanmış bir çocuklu işe gidiyor geliyor ve evlenmek isteyenleri de var. Düzgün bir hayat yaşıyorsan kimse laf etmez. Edebinle yaşadığın sürece.

Çocuğum için devam ettiğim bir evlilik zaten

Realist olalim mi biraz:
Nikahiniz varsa sözde sadece cocuk icin olsa bile (kendinizi kandiriyorsunuz, düzeninizi güvence olmadan bozmak istemiyorsunuz o kadar) evlisiniz. Ve bu durumda birilerine istek atmak, heleki eski sevgiliye aldatmaya giriyor. Erkek de yapsa yokluyor deriz degil mi.
Sizin yapacaginiz basit. Evliliginizde mutsuzsunuz ve akliniz da baskalara kaymaya baslamis. Eski sevgili en yakin secenek oldugu icin piyango ona cikmis, yoksa süpermarketde bir kere gülümseyen kasiyer de olabilirdi. Simdi gelelim sonuclara: Yaptiginiz duyulsa olacaklari tahmin edin. Duyulmasa bile ya evliliginizi bitirin yada adam akilli evliliginizi onarmaya calisin. Cabalamiyorsaniz sikayet de etmeyin, ama bosanin. Sizin de bir evladiniz var. Kendinizi kücük düsürecek davranislardan uzak durun. Duygusal acliginizi elin kocasi ile doyuramazsiniz. Kendinize sahip cikin biraz

Aklınca yaşadıklarından dolayı başka kadınlardan hınç alarak ödeşmek istiyor özellikle evli adamlar. Eski aşk falan hikaye. 😂 kendini değerli hissetmek isterken düştüğü konum magmadan da aşağı.
Doktora gitse daha karlı olur. Yoksa sonu Esra Erol 😂
Bu saçmalığı anlatacak kimsem yok cidden, böyle tokat gibi cevaplara ihtiyacım var bi b.k yemek istemiyorum cidden böyle biri değildim eşime anlatıyorum açık açık söylüyorum ama değişen hiç bir şey yok. Beş sevginin dili, şiddetsiz iletişim, cart curt bir sürü kitap okudum belki sorun bendedir eşimle aram düzelir diye ama yok olmuyor

Konuyu carpîtmadım ne dediysen o. Sende aynı zihniyette olmasan öyle gozukcem ondan boşanamam demezsin ve evli erkeklere bakıyorsun. Şimdi hangisi doğru insan sen düşün? Acil kendine gel.
Temiz bir insan orası burası ayrı oynamıyorsa kimse kimseye öyle demiyor. Benim de kuzenim 8 yıldır boşanmış bir çocuklu işe gidiyor geliyor ve evlenmek isteyenleri de var. Düzgün bir hayat yaşıyorsan kimse laf etmez. Edebinle yaşadığın sürece.
Ne güzel temiz bir yerde yaşıyorsunuz siz demekki

Eşime diyorum beni ilgisiz bıraktığın için eski sevgilim aklıma geliyor ve kıyaslıyorum onunla evlensem daha mı mutlu olurdım diyorum, ve bu iğrenç düşünce aklıma senin yüzünden geldiği için sana sinirleniyorum diyorum. Adam da tık yok. Daha ben kendimi nasıl anlatayım. Eski sevgilimi de arzuluyorum yani yalan değil

Adam da sizin gibi düzenini bozmak istiyor. Yoksa o laflari duyup hala devam eden adam da 🐃

X