Eski sevgilimin laubaliliği

begonvis187

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2021
4
1
24
Herkese merhaba olabildiğince kısa geçmek istiyorum derdimi. Yaklaşık 6-7 ay önce eski sevgilimle ayrıldık kendisi bana çok kötü günler yaşatan birisi 2 seneye yakın çıkmıştık gerçekten beni nasıl kötü etkilediğini şimdi daha iyi anlıyorum. Biz birbirimize sinirlenince 12 yaşında çocuklar gibi her yerden engellerdik 1-2 ay sonra açar barışırdık vs. En son ayrıldığımızda yine oyun oynuyoruz sanmasın diye ben hiçbir yerden engellemedim hatta tüm sosyal medya hesaplarımda ekli, sadece sessize aldım görmek istemediğim için. Trip yapıyor, naza çekiyor demesini istemedim çünkü artık benim midemi bulandırıyor ve geri dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum, istemiyorum da. İlk aylar çok sessizdi tamam iyi güzel, bu 1-2 aydır gereksiz yere laubali davranmaya başladı. İşte çalışırken bir tane küçük çocuk gelmişti onunla fotoğraf çekildik storyme koydum güzel bir fotoğraftı eğlence merkezinde. Mesaj attı ben de gelmek isterim de çok güzelmiş bilmem ne..? Neresi olduğunu sordu önceki storylerimi görmesine rağmen.Anlam veremedim. Gitmek istiyorsa nereye gittiğim belli gider randevusu alır. Uzatmamak için sadece gittiğim yerin adını yazdım yine aşırı yılışık bi şekilde teşekkürünü etti. Twitter kullanıyorum geçen bir tweet atmıştım (aşk acılı vs değil gündelik bir şey) benim tweetimi bana gönderip cevap atmış. Hiçbir tepki vermedim ya biz arkadaş olarak ayrılmış olsak neyse diyeceğim, böyle şeyleri hiç sevmediğimi bilir. Geri dönecek de nabız mı ölçüyor ya da durup dururken bana mı sarıyor anlamadım daha önce böyle gevsek eski sevgiliye denk gelen var mi ? Normal bir şekilde naber nasılsın dese anlarım böyle hiçbir şey yokmuş gibi biz çok gğzel ayrılmışız gibi davranması mide bulandırıcı 🤮

Herkese merhaba olabildiğince kısa geçmek istiyorum derdimi. Yaklaşık 6-7 ay önce eski sevgilimle ayrıldık kendisi bana çok kötü günler yaşatan birisi 2 seneye yakın çıkmıştık gerçekten beni nasıl kötü etkilediğini şimdi daha iyi anlıyorum. Biz birbirimize sinirlenince 12 yaşında çocuklar gibi her yerden engellerdik 1-2 ay sonra açar barışırdık vs. En son ayrıldığımızda yine oyun oynuyoruz sanmasın diye ben hiçbir yerden engellemedim hatta tüm sosyal medya hesaplarımda ekli, sadece sessize aldım görmek istemediğim için. Trip yapıyor, naza çekiyor demesini istemedim çünkü artık benim midemi bulandırıyor ve geri dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum, istemiyorum da. İlk aylar çok sessizdi tamam iyi güzel, bu 1-2 aydır gereksiz yere laubali davranmaya başladı. İşte çalışırken bir tane küçük çocuk gelmişti onunla fotoğraf çekildik storyme koydum güzel bir fotoğraftı eğlence merkezinde. Mesaj attı ben de gelmek isterim de çok güzelmiş bilmem ne..? Neresi olduğunu sordu önceki storylerimi görmesine rağmen.Anlam veremedim. Gitmek istiyorsa nereye gittiğim belli gider randevusu alır. Uzatmamak için sadece gittiğim yerin adını yazdım yine aşırı yılışık bi şekilde teşekkürünü etti. Twitter kullanıyorum geçen bir tweet atmıştım (aşk acılı vs değil gündelik bir şey) benim tweetimi bana gönderip cevap atmış. Hiçbir tepki vermedim ya biz arkadaş olarak ayrılmış olsak neyse diyeceğim, böyle şeyleri hiç sevmediğimi bilir. Geri dönecek de nabız mı ölçüyor ya da durup dururken bana mı sarıyor anlamadım daha önce böyle gevsek eski sevgiliye denk gelen var mi ? Normal bir şekilde naber nasılsın dese anlarım böyle hiçbir şey yokmuş gibi biz çok gğzel ayrılmışız gibi davranması mide bulandırıcı 🤮
Rutin ayrıldıktan 1-2 ay sonra barışma olayı gerçekleşmemiş, panik halinde şu an. Bu sefer engellememen de koymuş ona, eskisi kadar duygu beslemediğin dank etmiş.

Mesaj attı ben de gelmek isterim de çok güzelmiş bilmem ne..? Neresi olduğunu sordu önceki storylerimi görmesine rağmen.Anlam veremedim. Gitmek istiyorsa nereye gittiğim belli gider randevusu alır. Uzatmamak için sadece gittiğim yerin adını yazdım yine aşırı yılışık bi şekilde teşekkürünü etti.
Şu cümlenizden sonra sorun kimde ben anlayamadım açıkçası. Sormuş ve cevaplamışsınız. Madem her şey bitti o halde cevaplamazdınız o da verdiğiniz bu açıktan sızmazdı 🤷🏻‍♀️

Eğer gerçekten size ulaşmasını istemiyorsanız net olarak kestirip atın engelleyin hem size ulaşamasın ne yaptığınızı bilmesin hemde yarın öbür gün başka biriyle tanışırsınız görüşürsünüz buna müdahalede bulunamasın canınız sıkılır

Ay h
Kanka gibi davran lanlu lunlu konus amk falan yaz arada bol siritma emojisi at. En cok boyle sinir olur o tip. Adam yerine koyma. Engel bile cok ona.
Ay hiç böyle laubali gevşek bir adam değildi. Ne oldu da bana böyle yaklaşıyor bilmiyorum. Hiç iletişimde bulunmamak en mantıklısı herhalde, deli midir nedir çözemedim.

Soru sorduğunda görüldü yapıp bıraksan aslında daha uygun olur sanki ,bence cevap verme öyle mal gibi kalsın
Ben ilkten hiçbir tepki vermemiştim mesajına, sonra ayıp ya soru sormuştum sadece yazınca cevap verdim onu yazmayı unutmuşum.. tripli gibi gözükmek istemedim ona karşı 😵‍💫

Davet eder gibi mi 🙄 hayatımda hiç bu şekilde davet almadım 😁 sana ne yazmak da bana göre değil açıkçası, benim engellememe sebebim de tripliymiş gibi gözükmek istemememden kaynaklanıyor, sana ne demek tam tripli modu bence.
'' Hayırdır? '' anlamında sadece bir ''? '' de atabilirdin mesela.

Sen öyle davet almadın da, o ona davet gibi geldi, eminim. 😁

Ay hiç böyle laubali gevşek bir adam değildi. Ne oldu da bana böyle yaklaşıyor bilmiyorum. Hiç iletişimde bulunmamak en mantıklısı herhalde, deli midir nedir çözemedim.
Muhtemelen birileriyle yatmıştır senden sonra kendine güveni gelmistir capsizin seni unuttum havalarina girdigi için artik seni sevmedigine inandigi için gevsek gevsek konusuodur. En mantiklisi ondan daha gevsek konusmak believe me :) kanka moduna gir hatta şunla bunla birlikte oldum of cok iyiydi diye anlat. Kimle dans ettiğini görsün :KK70: cevap verdigin halde iletisimi kesersen konussaydim acaba nolcakti bana ne diyecekti fln deyip durcaksin icten ice. Ve bu hic bi yere varmicak on sene sonra bile merak etceksin sadece. Ama ondan daha pislik daha gevsek olursan onun ic yüzünü görebilirsin hatta uzebilirsin.

X