Eski sevgilisiyle konuşmuş

Asli53

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
72
20
Merhaba kızlar. 6 aydır süren bi ilişkim var. Fakat sevgilimin eski sevgilisi bana ulaştı. Benimki kızı cinsellik yaşamadığı için terketmiş. Sevgilimin uçkuruna düşkün birisi olduğunu söylüyor. Ve başka bi kızla denizde sarmaş dolaş fotoğrafı olduğu için eski sevgilisi olan kız çok üzülmüş. En son konuşmuşlar, benimki kıza "neredeydin bunca zamandır, 600 defa aradım neden açmadın" gibisinden mesajlar atmış. Kız da kendini engelletmeye çalışınca "vizelerinden sonra engelini kaldırırım" demiş erkek arkadaşım. Kızı bırakıp bana geldi fakat kız, erkek arkadaşımın kendisine çok zarar verdiğini söylüyor ve ah ediyormuş. Benimki de çok kız arkadaşı olan birisi. Ama bana da çok değer veriyo. Sizce napmalıyım?

Merhaba kızlar. 6 aydır süren bi ilişkim var. Fakat sevgilimin eski sevgilisi bana ulaştı. Benimki kızı cinsellik yaşamadığı için terketmiş. Sevgilimin uçkuruna düşkün birisi olduğunu söylüyor. Ve başka bi kızla denizde sarmaş dolaş fotoğrafı olduğu için eski sevgilisi olan kız çok üzülmüş. En son konuşmuşlar, benimki kıza "neredeydin bunca zamandır, 600 defa aradım neden açmadın" gibisinden mesajlar atmış. Kız da kendini engelletmeye çalışınca "vizelerinden sonra engelini kaldırırım" demiş erkek arkadaşım. Kızı bırakıp bana geldi fakat kız, erkek arkadaşımın kendisine çok zarar verdiğini söylüyor ve ah ediyormuş. Benimki de çok kız arkadaşı olan birisi. Ama bana da çok değer veriyo. Sizce napmalıyım?

2011 yılında üye olmuş, ilk mesajınızı da bugün yazmışsınız. Tesadüfen bugün de "ahımı aldı" diyen bir konu sahibi vardı.

Neyse, gelelim sizin konuya: Siz ne yapmak istiyorsunuz ? Sevgilinizin eski sevgilisi size nasıl ulaşabiliyor ? İletişim bilgilerinizi nereden bulmuş ? Kaç yaşındasınız ?

Nasıl değer veriyor mesela, biraz açar mısınız? Önüne gelene yürüyor ve siz de oltaya takılanlardan birisiniz dikkat edin..

Saçmalamayın lütfen bunları bildiğiniz halde nasıl devam edebileceksiniz? Hem size çok değer verdiğini söylüyorsunuz da eski sevgilisine de kim bilir ne kadar değer verdiğini hissettiriyordu da bu kız böyle sevmiş bunu

Bi dediğimi iki etmez mesela
E o zaman başka kadınlarla konuşma görüşme deyin.. bu kadar basit.. hem bir dediğinizi iki etmeyen insandan kaçın. Kendi şahsiyeti, kuralları, sınırları yok mu bu adamın? Niye her dediğinizi sorgulamadan yapsın ki? Bi düşünün bunu derim..

Ama bana da çok değer veriyo.
Şunu biz yazsak, "kadın kadının kurdurur" diye bir ton laf işitiriz.
Niye kendi derdinizle dalga geçiyorsunuz?

Kız kendini niye engelletmeye çalışmış ayrıca, kendi engelleseymiş?
Buna ne engel olmuş?
Madem sevgiliniz size çok değer veriyor , siz de eski sevgilisine kendinizi engelletmeye çalışın. Bir kere daha engel dememek için susuyorum.

2011 yılında üye olmuş, ilk mesajınızı da bugün yazmışsınız. Tesadüfen bugün de "ahımı aldı" diyen bir konu sahibi vardı.

Neyse, gelelim sizin konuya: Siz ne yapmak istiyorsunuz ? Sevgilinizin eski sevgilisi size nasıl ulaşabiliyor ? İletişim bilgilerinizi nereden bulmuş ? Kaç yaşındasınız ?
O konuda da erkek arkadaşım kızla cinsellik yaşamak istemiş kız istemeyince bırakmış yazıyordu. Garip bir tesadüf.

Konuya gelince size bu kadar değer veren adam neden eski sevgilisiyle konuşuyor?

Madem sana çok değer veriyor geçmişi unut ve devam et erkek arkadaşınla dememizi istiyorsun ama sana çok değer veriyorsa eski sevgilisiyle niye konuşuyor? Vizelerden sonra engelini kaldırırım demesi ne alaka mesela? Erkek arkadaşına hesap sordun mu ne açıklama yaptı sana? Konuyu doğru düzgün yazmamışsın ki.

Ah etme konusunu boşver benim eski sevgilim de benim arkamdan ah ediyor illa ki herkes birini üzüyor yapacak bir şey yok yani. Ama burdaki asıl sorun çok kız arkadaşı var diyorsun ve adam hala eski sevgilisiyle konuşuyor.

X