Eski sevgilisiyle konuşmuş

Merhaba kızlar. 6 aydır süren bi ilişkim var. Fakat sevgilimin eski sevgilisi bana ulaştı. Benimki kızı cinsellik yaşamadığı için terketmiş. Sevgilimin uçkuruna düşkün birisi olduğunu söylüyor. Ve başka bi kızla denizde sarmaş dolaş fotoğrafı olduğu için eski sevgilisi olan kız çok üzülmüş. En son konuşmuşlar, benimki kıza "neredeydin bunca zamandır, 600 defa aradım neden açmadın" gibisinden mesajlar atmış. Kız da kendini engelletmeye çalışınca "vizelerinden sonra engelini kaldırırım" demiş erkek arkadaşım. Kızı bırakıp bana geldi fakat kız, erkek arkadaşımın kendisine çok zarar verdiğini söylüyor ve ah ediyormuş. Benimki de çok kız arkadaşı olan birisi. Ama bana da çok değer veriyo. Sizce napmalıyım?

Ay ben sizi tanidim. Bu gun eski sevgilisine ah eden ve ahim tutar mi diye soran biri vardi siz o eski sevgilinin sevgilisi olmalisiniz.

Merhaba kızlar. 6 aydır süren bi ilişkim var. Fakat sevgilimin eski sevgilisi bana ulaştı. Benimki kızı cinsellik yaşamadığı için terketmiş. Sevgilimin uçkuruna düşkün birisi olduğunu söylüyor. Ve başka bi kızla denizde sarmaş dolaş fotoğrafı olduğu için eski sevgilisi olan kız çok üzülmüş. En son konuşmuşlar, benimki kıza "neredeydin bunca zamandır, 600 defa aradım neden açmadın" gibisinden mesajlar atmış. Kız da kendini engelletmeye çalışınca "vizelerinden sonra engelini kaldırırım" demiş erkek arkadaşım. Kızı bırakıp bana geldi fakat kız, erkek arkadaşımın kendisine çok zarar verdiğini söylüyor ve ah ediyormuş. Benimki de çok kız arkadaşı olan birisi. Ama bana da çok değer veriyo. Sizce napmalıyım?
Uğraşmam ayrılırım zamanında eski sevgilisini çok üzmüş ve o kızı ah edicek bir konuma getirdiyse yarın bir gün aynısını bana yapmayacağı ne malum güvenemezdim.

2011 yılında üye olmuş, ilk mesajınızı da bugün yazmışsınız. Tesadüfen bugün de "ahımı aldı" diyen bir konu sahibi vardı.

Neyse, gelelim sizin konuya: Siz ne yapmak istiyorsunuz ? Sevgilinizin eski sevgilisi size nasıl ulaşabiliyor ? İletişim bilgilerinizi nereden bulmuş ? Kaç yaşındasınız ?

Boyle uye olup yazmayan tipler bana hep tehlikeli gelmistir. Altindan her sey cikabilir. Yuksek olasilik erkek diye dusundugum tipler.

Ay madem bir dediğini iki etmiyor, cok değer veriyor yspış. Sakın ayrılıp başkalarının başını yakma diycem ama bu adam senle sevgiliyken de başkalarıyla konuşuyor zaten

Benim aklım hâlâ, eski sevgili olan kızın kendini engelletmeye çalışmasına takılı.
Ne alaka yav?
Birinden rahatsızsan, sen engellersin.
Sanki karşı taraf engellerse, tazminat alacak.
İşten kovulma mı bu?

Öylesine takılıyorsan takılabilirsin ama sakın ciddi düşünme evlilik felan nanay.

Benim aklım hâlâ, eski sevgili olan kızın kendini engelletmeye çalışmasına takılı.
Ne alaka yav?
Birinden rahatsızsan, sen engellersin.
Sanki karşı taraf engellerse, tazminat alacak.
İşten kovulma mı bu?
Kız ona ulaşmamak için yapmıştır muhtemelen. Bi de profil fotoğrafımızı koyarsa diye yaptırtmıştır

Boyle uye olup yazmayan tipler bana hep tehlikeli gelmistir. Altindan her sey cikabilir. Yuksek olasilik erkek diye dusundugum tipler.
Erkek olsalar o kadar yıl dayanamaz cinsellik bölümünde " Ayh gocam çok istekli, üstümden inmeyahhh, sıkıldım artık napıcam .s" diye konu açarlardı.

X