eski usul düdüklü mü,clipso mu?

Eski usül kullaniyorum ve cok korkmama ragmen baya memnunum..! kaydirigubbakcemile2

Ben de tefal clipso kullanıyorum. gayet güvenli hiç korkulacak bir şey yok. Çalışan kadının işini kolaylaştırıyor zamandan tasarruf ederek. Herkese tavsiye edebilirim

kesinlikle clipso , hem çalışan bayan için hemde benim gibi düdüklüden korkanlar için hemde pratik ben tefal den aldım

araştırmalarım sonucu en iyisisnin fissler olduğuna karar verdim.Denersem yazarım

kızlar benimki takımın içinde vardı
ayrıyetten kapağıda var normal tencere olarkta kullanılıyo

kızlar bide ben sinbo elektrikli düdüklü tencereden almak istiyorum kalitesi iyimidir ki

clipsodan korkmayın kızlar gayet güvenli ve gayet güzel pişiriyor ben çok memnunum.

eski usül olanları da güzel aslında çelik olanlar genelde çorbaları eski çelik düdüklüde, et haşlama nohut ve yemekleri de clipsoda yapıyorum ikisinden de memnunum ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım korkmayın kızlar

Bende de Tefal Clipso var çok da memnunum bebeğim için tüm sebzeleri buharda pişiriyorum Hatta bazen kemik suyu koyuyorum daha da vitaminli oluyor. Bizim için de çabucak pişiriveriyor yemekleri. Bence de çalışanlar için bulunamayacak nimet. Eski düdüklünün kapağını oturtmak bile dert.

sinbo pek kaliteli değil. düdüklüsünü bilmem ama mikseri patlamıştı elimde

benim karaca royal setimin içindeki düdüklü de eski tip,aynı yukardaki resimdeki gibi kapağı.lastik derdi yok yazmışlar,buna sevindim eyvahedigeldismile yalnız bi de tefalden nutricook almak istiyorum da, çok pahalı.çalışan biri olduğum için bana rahatlık sağlayacağını düşünüyorum.video tarifleri çok güzelll. actifry da alasım var ama ikisini birden almaya kalksam ağır gelebilir lmaz:

eski tip düdüklünün patlama riski yok mu gerçekten? ben tam tersi zannediyordummm fisfisfis

ben de çok memnunum tefal clipsodan.eski usul kullanamam çünkü korkuyorum.

tefal clıpso aldım denmedıım ıcın bılmıorum ama kullanıslı gıbı tek elle acılıor

peki kızlar sizce içinde eski tip düdüklü olan karaca tencere setimi değiştirip yerine yeni model otomatik düdüklü olan setten mi almalıyım,yoksa o kalsın, bir tane ekstra clipso ya da nutricook mu al dersiniz? lütfen fikir verin,çok kararsız kaldım eyvahedigeldismile

ben evde eskı usul duduklu kullanıyorum ve durust olmak gerekırse yenı usullerden korkuyorum onlara alısabılır mıyım bılmıyorum..ceyızıme mutlakaa eskı usul dudukluden alacagım..vde yemeklerımın hepsini duduklude yapıyorum corbamı bıle..

patlama rıskı var tabı kı o da ıcındekı havanın cıkmasını beklemeden kapagı acmanız..hemen acmanız gerekıyorsa da ben oyle yapıyorum ufak ufak havayı alıyorum ve tamamen hava bıtınca acıyorum..

Tabii ki yeni düdüklü tencereler daha güvenli,ben de Fissler kullanıyorum çok da memnunum

ben setimi hiç değiştirmiyim o zaman,ihtiyaç olursa evlendikten sonra 1 tane de yeni model alırım olumunekankayizsmile kullanmayı bildikten sonra bi şey olmaz diye düşünüyorum ama çevremde düdüklü kullanan kimse olmadığı için soriyim dedimm a.s

arık clipso da demode
yeni nasil tefal nutri cook alıyor :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…