eski usul düdüklü mü,clipso mu?

bence de degıstırme canım sureklı yenılerı cıkıyor cok ıstersen evlendıkten sonra hangısı varsa guzel ondan alırsın :KK66:

bence de degıstırme canım sureklı yenılerı cıkıyor cok ıstersen evlendıkten sonra hangısı varsa guzel ondan alırsın :KK66:

ben de öyle düşünüyorum canım sanırım değiştirmicem,dikkat ettim de sedef çelik setindeki düdüklü zaten çok itici duruyor,sırf onun için kendi setimdeki parçalarından (ekstradan koaman bir tencere,bir makarna süzgeci ve üç tane desenli teflon tencere) vazgeçmek istemedim.umarım çeliğinde kalite farkı da yoktur a.s

Ben Tefal Clipso kullanıyorum çokta memnumum eski tip kullanamadığın için ondan aldım.Annemin evinde eski düdüklü ocaktayken bile mutfağa gitmezdim :)) yakın çevrede bi kaç kişide patlayınca bir daha yaklaşmıyorum kendisine :))

bende 1 yıllık evliyim çalışan bir bayanım tefal clipso almıştım çeyizim için ilk kez kullanırken tedirgindim ama şimdi çoook memnnum.çok kısa sürede yemeklerimi yapabiliyorum.zamanlayıcısı olduğu için yemek pişince eşimde kapatabiliyor ocağı.buhar sepeti çok kullanışlı.buhar çıkmadan açılmadığı için güvenli.mükemmel mercimek çorbası yapılabiliyor tavsiye ederim.

bende 1 yıllık evliyim çalışan bir bayanım tefal clipso almıştım çeyizim için ilk kez kullanırken tedirgindim ama şimdi çoook memnnum.çok kısa sürede yemeklerimi yapabiliyorum.zamanlayıcısı olduğu için yemek pişince eşimde kapatabiliyor ocağı.buhar sepeti çok kullanışlı.buhar çıkmadan açılmadığı için güvenli.mükemmel mercimek çorbası yapılabiliyor tavsiye ederim.

tabiki daha pratiktir clipso.yalnız düdüklüde mercimek çorbası yapmak sakıncalıymış duyduğuma göre, köpük yapıp kabardığı için buhar çıkışını kapatıp patlamaya neden olabiliyormuş,ben hiç kullanmadım da duyduklarım böyle, bilgin olsun canım.sengözlerimebaksanab

ucuz mal alacak kadar zengin değilim demişler.ne kadar doğru.
ver tefal clipsonun saatlisine 300üne.hem ocaktan kar et hem zamandan.mükemmel bi buluş
önce çok para bi tencere için dedim şimdi bu tencereye bimilyar bile verilir diyorum

arkadaşlar ne clipso elan hikaye kenslkle aldanmayın tefal den kmse memnun eil ben evkurda çalıştığm zaman çok problem yaşayn insanlar tanıdım.tefal küçük ev aletlernde iyi.üstün alman teknolojisiyle donatılmş fissler marka düdüklü tavsiye ederim.tefal le hemen hemn aynı fiat.clipsonun çok fazla reklamı var.ben fissler aldım 6 lt inanamıcaksınız belkim ama ıslatmadan koydğum fasulyeyi haşlama işini 7 dkkada yapıoum 10 dkkaya çıkartırsan hamur olup çıkıo aynı şekilde bi brokoli haşlamak 2 dk karnabahar felanda öyle.sitesinden göreblirsinzz.

cnm güzel bilgilerin için teşşekürler bence herkes buna kulak vermeli bende mutlaka fissler alıcam ömürlük olsun ve tefal ürünleri avrupada hiç rabet görülmyms satmıyomş sadece türkiyede bukadar satabiliylarmıs clipso alıpta sorun yasamayan duymadıgım için fissler alıcam bende

ben eski usülden kullanıyorum çok memnunum okadar lezzetli biokadarda aygazdn tasarruf oluyo 20dkda yemegim hazırr

ben eski usülden kullanıyorum çok memnunum okadar lezzetli biokadarda aygazdn tasarruf oluyo 20dkda yemegim hazırr

teşekkürler bilgi için.ben hiç kullanmadım ama çeyiz setimin içinde eski usul düdüklü var.onu denicem,kullanamazsam yenilerden alırım diyorum evlenince olumunekankayizsmile

X