Eskişehir///26

A

aylins

Ziyaretçi
arkadaşlar ben bilecik bozüyüklüyüm. istanbulda doğdum büyüdüma ama baba memleketim orası. memleketimizden hiç kopmadık. belli hafta sonlarımızı tatillerimizi orada geciriyoruz. bilecik eskişehir bozyuklu arkadaşlarım varsa lütfen yazsınlar. onlarla tanışmak istiyorum. hemşehri biriyle tanısmak beni mutlu ediyor...
memlektimi seviyorum...........:eyes:

yokmu kimse yaw:KK43:

pamuk benide ekle canım.esesli olarak aranızda adımı görmek sevindirir benideee.

eskişehirli güzel bayanlar
buluşma haberlerine bakın.
20-şubat-çarşamba buluşuyoruz
gelmek isteyenleri bekleriz.
tanışmaktan mutluluk duyacağız.[
:enbuyukkk:a.s.:1hug:/COLOR]

selmos:::::::kuzucuk sıla,alyazma, ülüfet ,satürn71,narincik perihan72,,,,, bu isimleri eklermisiiiin eseslim ben 21 olayımmı uğurlu sayım hadi kııız hep beraber buluşalım biz şubat 20 buluşuyoz bekleriz:enbuyukkk:
pamuk benide ekle canım.esesli olarak aranızda adımı görmek sevindirir benideee.

haydi eskişehirli bayanlar buluşma tarihi yeri belirlendi hepinizi bekliyoruz. buluşma sayfasına bakın.

YA PAMUK BENİ EKLEMEMİŞSİN YİNE ÖNCEDENDE EKLEMENİ RİCA ETMİŞTİM,NUFUSTA ESKİŞEHİRLİYİZ AMMA SİTEDE YOK SAYILIYORUZ.:1hug:

selam kızlarrr bende EsEs'liyimm.bende varımm öpüyorummm

ya bayanlar ben size bişey sorcam lap diye daldım ama anadolu hastanesi ramazan bayırlıya sıra aldım infertilite için gidecegım ama bugun aradım anca18 ine günverdıler şimdi tamamda yarın bi gün yumurta takıbı gerekecek ozaman nasıl gün alacagım ben bilginiz varmı :KK43:

canım benim tanıdıgım bir dr.var.s.s.k.hastanesinde görev yapıyor nilgün karataş,eskişehirde epey tüp bebegin ikinci annesi olmuş diye duymuştum.bir tanış istersen doktorlar.cad. muayenehanesi var.kimbilir sanada vesile olur dualarım ve kalbim yoldaşın olsun güzel haberlerini alırız inş.

arkadaşlar ben bilecik bozüyüklüyüm. istanbulda doğdum büyüdüma ama baba memleketim orası. memleketimizden hiç kopmadık. belli hafta sonlarımızı tatillerimizi orada geciriyoruz. bilecik eskişehir bozyuklu arkadaşlarım varsa lütfen yazsınlar. onlarla tanışmak istiyorum. hemşehri biriyle tanısmak beni mutlu ediyor...
memlektimi seviyorum...........:eyes:

yokmu kimse yaw:KK43:

hemşehriyiz benimde annem bozüyük tekke mahalleden,eseste otuyoruz,çok tanımıyorum bozüyüğü,bildigim bilecikten daha güzel ve gelişmiş oluşu,belediye parkını hatırlıyorum bakarsın bir gün çay içeriz kimbilir?:1rolleyes:

slm kızlarrra.s.nasılsınız:uhm:..........

kızlar es park açılmış nasıl güzelmii ?daha gidemedik eskişehire de merak ediyorum

kızlar es park açılmış nasıl güzelmii ?daha gidemedik eskişehire de merak ediyorum

espark eskişehirde açılan 3. büyük alışveriş merkezi.
önce kanatlı alışveriş merkezi açıldı.içinde tansaş var.
sonra carefourunda içinde olduğu neo alışveriş merkezi açıldı.
en son espark açıldı .onun içinde de migros var.
kalabalığı ve ünlü markaları seviyosan güzel biyer.
en üst katı kocaman bi fast food merkezi.gelsin çaylar gitsin kahveler .
en kalabalık o kat zaten.
mağazalar marka olduğu için biacık sinek avlıyor.
ama üçününde açılması eskişehire bi boyut kattı.
çünkü köprübaşından başka gezilecek yerimiz yoktu.
gelince hepsini gezersin canım.

satürn ablacım verdiğin bilgi için teşekkür ederim.
inşallah dediğin gibi gönlümüze göre bulabiliriz
ben annemler yakın olsun istiyorum ö yüzden ya o taraflardan yada tepebaşı tarından olursa iyi olur diye düşünüyorum
esparkı duymazmıyız en son geldiğimiz izinde gidip gezmiştik
zaten esk şu sıralar baya bi değişti ve değişmeyede devam ediyor
her gelişimizde farklı yenilikler görüyoruz herhelde sık sık gelmesek esk tanıyamıcaz

herkeslere günaydın inşallah bütün bayanlar iyisinizdir

bütün eskşehirli bayanların dünya kadınlar günü kutlu olsun :sm_cool:

bügünü herkes kendine ayırmalıdır bügün tarih itibariyle gün bizlerin günüdür :dance:

herkesler slm lar

bütün bayanlar dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.benim bugün şansımdan ne gezecek nede eylenecek halim var sabah bir uyandım bende ses ve görüntü kaybolmuş astım harekete geçmiş.kapsama alanı dışındayım.sizler bugünün tadını çıkartıniyi eylenceler.banada iyi yatmalar.hepinizi seviyoruuuuuuuuuuuuuuuum.

hanımlar tesekürler sizinde kadınlar gününüz kutlu olsun ben günümü kutladım eglendik simdi geldim

selam hemşolarım .yeni üyeyim.ve tabii eskişehrlyim.istanbulda oturuyorum uzun yıllardır,ama hem benim hem eşimin ailesi orda olduğu için çok sık gidip geliyoruz.eskişehir burnumda tütüyor.orada yaşayan arkadaşlar nekadar şanslısınız

selam hemşolarım .yeni üyeyim.ve tabii eskişehrlyim.istanbulda oturuyorum uzun yıllardır,ama hem benim hem eşimin ailesi orda olduğu için çok sık gidip geliyoruz.eskişehir burnumda tütüyor.orada yaşayan arkadaşlar nekadar şanslısınız

hoşgeldin canım.inşallah kk dan memnun kalırsın.
bağımlılık yapıyo ona göre.
eskişehir güzel sanatlarımı bitirdin?hangi yıl?kızkardeşim ordan mezun da.
eskişehirden selamlar sevgiler.a.s.

X