eskişehir de ki falcılar

gönderdim canım mailimi aldınmı

Ankara da oturuyorum, telefon numarasını bana da verebilirseniz çok sevinirim.

Birde yıllar önce eskişehir'de oturan Kıymet Hanım diye birine baktırmıştım, söylediklerinin hepsi çıkmıştı.Cep telefonu yoktu, sabit numarası da kapalı,

zuzu ya baktırmıştım.rısortemi ne bi cafede bakıyor.hayatımda görmediğim atmasyonu salladı.o kadar övdükleri kadar bişey değil.hazır insanın canını sıkıyor.komik hatta bence hiç gitmeyin.kadriye hanım nerden bulabiliriz bilgisi olan varsa tarif veya telefon nosu varsa sevinirim..

Ankara da oturuyorum, telefon numarasını bana da verebilirseniz çok sevinirim.

Birde yıllar önce eskişehir'de oturan Kıymet Hanım diye birine baktırmıştım, söylediklerinin hepsi çıkmıştı.Cep telefonu yoktu, sabit numarası da kapalı,

tatlım benim özel mesaj hakkım yok msninin yazabilirsen orda göndereyim sana...ben haftya filan baktırcam kadriye hanıma çok yoğun oluyomuş zaten

kadriye hanımın numarasını mesaj yollarmısınız bana da :KK43:

canlarr gönderirim tabiki ama benim özelden mesaj yazma hakkım yok şu anda msn adresinizi verebilirseniz ordan yazabilirim..bide giden arkadaşlarında yorumlarını çok merak ediyorum bizimlede paylaşabilirmisiniz

Valla zuzuyu bende buldum iyi olduğunu biliyorum ama kadriye hanımın eşiylede görüştüm oda çok iyiymiş bende ona baktırmak istiyodum ama telefondan bakım yapamıyor dedi mutlaka karşısında bi çift göz olmalı dedi eğer sizin niyetinize biri gelirse olur ama mutlaka biri olmalı dedi arkidişler yokmu ya gidebilicek birileri ben hemen hesap nosuna gönderirim valla :KK43:

Zuzuya gecen aralik ayinda ben de gittim.. 6 ayda soyledigi hersey tek tek cikti.. ama o ara Risus cafede bakiyordu.. gecen ay bir daha gittim ama oradan ayrilmis, bi daha da ulasamadim, sizlerden ulaşabilen oldu mu?

Kızlarrr ben Ankaradayım sırf şu kadriye hanım için eskişehire gelicem ama numarası yok bende :KK43: Bana da atar mısınız biriniz? cikolatakola@gmail com benim mail adresim. Biri gonderirse coook memnun olurum :KK16:

tatlım benim özel mesaj hakkım yok msninin yazabilirsen orda göndereyim sana...ben haftya filan baktırcam kadriye hanıma çok yoğun oluyomuş zaten

Günaydın,

siz kadriye hanıma bu hafta baktırıcam demiştiniz, baktırdınız mı?
memnun kaldınız mı onu merak ettim

dün akşam esk.bir kahve falı baktırdım aslında gayette iyiiydi ama kadriye yi çok met ettiler denemem lazım(birde boncuk ayşe varmış tam atmasyon cu)

kadriyenin direk nosu yok kocasının numarasını veriyim ben size gidince anlatın ama nasıl bilelim
beşyüzotuzaltı altıyüzatmışbir otuzüçdoksanüç

X