Eskişehir haydi buluşmaya !! :)

hoşgeldınız kısslarrr... a.s. a.s.
beni çoook sevindirdiniz çok sağolun canlarımmm :1hug: :1hug:

kentpark,otogarın orda ama sadece plaj kısmı açılmadı diğer yerlerı hızmete acıldı mugelofca a.s a.s.

Yok ben gelicem demedim kaydirigubbakcemile3
Benim sınavlarım bitmiş olacak o zamana.. Memlekete döönmüş olurum büyük ihtimalle.. Sadece Kentpark'ı merak ettim ben hiç duymamıştım da kaydirigubbakcemile3
Yaz okulu başvuru tarihlerine denk gelirse ben de gelirim tabii ki ama şimdiden söz veremem.. Haziranın ilk haftası belli olur diye düşünüyorum.. Net bilgiyi ancak o zaman verebilirim.. a.s.

tmm canım sildim senı ;-)
derslerınde basarılar dilerim..
aslında 21 haziranda anadolu unıvın mezuniyet toreni var ,artık kentparktan çıktıktan sonrada stada gideriz konserler filan oluyor guzel gecıyor.
geçen sene anadolu unıv mezuniyetıne Sezen aksu gelmişti konser muhtesem geçmıstı :asigim:

kaç kişiyiz :

1- ela_11

2- cicika
3- eylül
4- sütlü kahve
5- seher yeli
6- ceyda_26
7- mugelofca
8- yjasmin
9- abba

yjasmin bende sana haber vermeyi düşünüyordum sen benden önce görmüşsün canım
inş buluşup tanışmak nasip olur yaaa çok istiyorum ben

slm arkadaşlar. Şu buluşma gününü temmuz 2 yada 3 e alsak olmazmı? Ben şuan eskişehirden çok çok uzaktayım ve elde olmayan nedenlerden kaynaklı temmuzdan önce gelemem. Ne zamandır da böyle bir başlık ben açmayı istiyordum. Bir kaç günle buluşmayı kaçırmak da istemiyorum. İmkanı varsa temmuza alabilirmiyiz?

bende gelmek isterdim ama temmuzda eskişehirdeyim sizlerle tanışmayı çok isterdim biz gelemeyenlerin yerine de eğlenin bolbol foto çekin belki tanışık olduğumuz birileri vardır

slm arkadaşlar. Şu buluşma gününü temmuz 2 yada 3 e alsak olmazmı? Ben şuan eskişehirden çok çok uzaktayım ve elde olmayan nedenlerden kaynaklı temmuzdan önce gelemem. Ne zamandır da böyle bir başlık ben açmayı istiyordum. Bir kaç günle buluşmayı kaçırmak da istemiyorum. İmkanı varsa temmuza alabilirmiyiz?
hmm ozaman şehir dısındakı arkadaslarda eskısehıre kesın gelceklerı tarıhlerı yazsınlar ona gore herkesın ıstedigi ortak bi gun ayarlayalım. :1rolleyes: :1rolleyes:
konu baslıgımızı duzeltıyorum mekan ve sat aynı kalsın tarih belli değil olsun ozaman kaydirigubbakcemile5
bende gelmek isterdim ama temmuzda eskişehirdeyim sizlerle tanışmayı çok isterdim biz gelemeyenlerin yerine de eğlenin bolbol foto çekin belki tanışık olduğumuz birileri vardır

suus temmuzun kacında burada olcaksın ? tam bellimi?

ela_11,eylül,frezya.. ve sehır dısındakı arkadaslarım bulusmaya katılmak istiyorsanız eskısehıre gelecegınız kesın tarıhınızı belırtıınız ona gore ,bulusma günü belrlenecektır a.s. a.s.

merhaba arkadaşlar,
bende çok isterim gelmeyi, inşallah olmadık birşey çıkmazda buluşabiliriz ne güzel olur,

kaç kişiyiz :

1- ela_11
2- cicika
3- eylül
4- sütlü kahve
5- seher yeli
6- ceyda_26
7- mugelofca
8- yjasmin
9- gulmetre

10- nalanna
11- abba

hoşgeldın cicikacım a.s. :1hug:
evet dedıgın gibi belkıde tanısıyoruz ama nıklerden yada pek tanıma fırsatımız olmadıgından bılmıyruz :))
ee kapısı ne tarafta ben hiç gitmedımde :eek: otogar yolu tarafındamı yoksa tokı evlerının yapıldıgı taraftamı yada diğer evlerın bulundugu yerdemı ??

valla güzelim -kapısı her yanda var ..yerimseniben otogar tarafındanda girebilirsin tokilerin olduğu yerden de girebilirsin.. ben tokiler tarafından girdim..bi kaç arkadas gitmiştik..bahsettiğim kafe ortalarda biryerde .. plaj tarafı değilde diğer tarafta... ikiye ayrılmış şekilde bitaraf pilaj olan yer bi tarafta bnm dediğim yer ama ikiside su manzaralı gidince bulunur ya biraz dolaşınca anlıyorsun zaten...tokiler tarafı giriş otogar tarfı çıkış gibi sanki...otogar tarfından girersen bahsettiğim kafe sağda, tokiler tarafından girersen solda kalıyor..
bu arada arkadaslık içinde teşekkrler...a.s.

abbacım ben iznimi ayarlayabilirsem temmuzun son 3 haftaso orda olucam inş
bu buluşmanın üstüne belki bide o zaman yaparız tabiii tatil zamanı birilerini bulabilirsek

valla güzelim -kapısı her yanda var ..yerimseniben otogar tarafındanda girebilirsin tokilerin olduğu yerden de girebilirsin.. ben tokiler tarafından girdim..bi kaç arkadas gitmiştik..bahsettiğim kafe ortalarda biryerde .. plaj tarafı değilde diğer tarafta... ikiye ayrılmış şekilde bitaraf pilaj olan yer bi tarafta bnm dediğim yer ama ikiside su manzaralı gidince bulunur ya biraz dolaşınca anlıyorsun zaten...tokiler tarafı giriş otogar tarfı çıkış gibi sanki...otogar tarfından girersen bahsettiğim kafe sağda, tokiler tarafından girersen solda kalıyor..
bu arada arkadaslık içinde teşekkrler...a.s.
verdiğin bilgiler için tşkler canım a.s. bu açıklama buluşmaya katılmak isteyen arkadaslar için çok iyi oldu ,tabii benim içinde :1hug:
rica ederim canım a.s.
abbacım ben iznimi ayarlayabilirsem temmuzun son 3 haftaso orda olucam inş
bu buluşmanın üstüne belki bide o zaman yaparız tabiii tatil zamanı birilerini bulabilirsek

him tamam ozaman suuscum ozaman 2.ye tekrar bulusuruz çunku kanaryada ozaman yurtdısından eskısehıre gelmıs olcak.birde dediğin gibi kimi tatile gidecek kimi tatilden dönecek ozamanda bi bulusma ayarlarız a.s. :1hug:

X