Eskişehir haydi buluşmaya !! :)

Kızlar 21 haziranda arkadaşımın düğünü var amaaaaaaaaa, hihoyyyt tarihi değiştiremez miyizzzzzzzz, senağlama lütfeennnnnnnn :1hug:

hoşgeldın pilot andac a.s.
tarıh simdilik askıya alındı,il dısındakıler temmuz olsun dıyorlar ,hazıranın ilk haftası kesın tarıh verırız bulusmak için :1hug:

selam bana çok ters bir taraf kentpark sanırım otogar tarafında bir yer orası.
zaten küçük bebeğim var bırakıp gelmem mümkün değil.
gerçi daha çok o tarihe kadar inşallah kendim gelebilirim
bebekle zor olurda o açıdan söyledim. yinede haber veririm son beşgün öyle olur dimi

selam,hoşgeldın elvira a.s.
hmm anladım canım.. aslında şehrın ortası kanatlının kahve dunyası olsun dıye dusunmustum ama sonrasında fast-foot olan hemde pknık gibi dusunerek kentpark kararına varmıstık.
bana uzak canım ben üniversıte evlerınde oturuyorum.ama bana ayak bagı olcak bişi yok dedıgın gibi bebıs filan olsa zor olurdu elbet.
tabıki olur canım haberirsin. a.s. a.s.

selam,hoşgeldın elvira a.s.
hmm anladım canım.. aslında şehrın ortası kanatlının kahve dunyası olsun dıye dusunmustum ama sonrasında fast-foot olan hemde pknık gibi dusunerek kentpark kararına varmıstık.
bana uzak canım ben üniversıte evlerınde oturuyorum.ama bana ayak bagı olcak bişi yok dedıgın gibi bebıs filan olsa zor olurdu elbet.
tabıki olur canım haberirsin. a.s. a.s.

canım ben raykentte oturuyorum carfeurun karşısı oluyor. inşallah bi şekilde yol bulmaya çalışıp sizlerle tanışmaya gelicem bir saat dahi olsaa.s.

evettt kısslarrr bulusma tarıh -mekan saat belırlendii...

5 Temmuz Pazar günü , Espark'ın yanındakı Kahve Dünyası'nda saat 13.30 da görüşmek üzere.. a.s a.s a.s.

not: listemız doğrultusunda rezervasyon yaptıracağım bilginize , takvimlerinizi işaretleyip o güne kimseye randevu vermeyinizz :1hug: :1hug:

sizleri davet ediyorum hanımlar:sm_cool: :sm_cool::lepi:

dikkate alacağımız tarih-mekan-saat a.s.

kızlar o tarihte istanbulda olma ihtimalim var haziran 15 te gidip temmuzda geleceğim ama kaçında olur bilemiyorum. tedavime bağlı. eğer burda olursam gelirim. gelemzsemde iyi eğlenceler. fotoğraf çekin .

hoşgeldın kayra a.s. gecmıs olsun canım :1hug:
istanbuyldan erken donersen bulusmaya gelırsın tatlım a.s.

kahve dünyası nerde esesli hatunlar bana tam olarak tarif edermisiniz.
pek bilmiyorum ben esesi. kocişle konuştum şimdi ok dedi gideceğiniz
zaman ben bırakırım seni nerede buluşacaksanız dedi.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kahve dünyası ve tarıh kesın tarıh mı kıslarrrrrrr hihoyyyt
evet tatlım mekan ve tarıih kesinlesti.. kaydirigubbakcemile5

kahve dünyası nerde esesli hatunlar bana tam olarak tarif edermisiniz.
pek bilmiyorum ben esesi. kocişle konuştum şimdi ok dedi gideceğiniz
zaman ben bırakırım seni nerede buluşacaksanız dedi.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ayy canım cok sevındımmm hihoyyyt hihoyyyt
eşime dediğimde bana ''kokoşlar bi buluşmadığınız kalmıştı'' dio kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 öyle suslude değilim uyuss ne dio bide :1closedeyes: :1closedeyes:

espark AVMnin yanında kahve dunyası zaten aynı bahce içerinde tatlım,espark etrafında 4buyuk baca var tugladan orulmus ama çookk yuksek ordan bılebılırsınız .orası onceden tuğla fabrıkasıydı sımdı alısverıs merkesı yapıldı bacalarıda aksesuar nıyetıne kullanılıyor kaydirigubbakcemile3
kaç kişiyiz :
1- sütlü kahve
2- cicika
3- pılot andaç
4- Elvira
5- abba

hihoyyyt :sm_cool: :teytey: a.s.

kaç kişiyiz :
1- sütlü kahve
2- cicika
3- pılot andaç
4- Elvira
5- yjasmin

6- abba
hihoyyythihoyyyt

evet tatlım mekan ve tarıih kesinlesti.. kaydirigubbakcemile5

ayy canım cok sevındımmm hihoyyyt hihoyyyt
eşime dediğimde bana ''kokoşlar bi buluşmadığınız kalmıştı'' dio kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 öyle suslude değilim uyuss ne dio bide :1closedeyes: :1closedeyes:

espark AVMnin yanında kahve dunyası zaten aynı bahce içerinde tatlım,espark etrafında 4buyuk baca var tugladan orulmus ama çookk yuksek ordan bılebılırsınız .orası onceden tuğla fabrıkasıydı sımdı alısverıs merkesı yapıldı bacalarıda aksesuar nıyetıne kullanılıyor kaydirigubbakcemile3

hihoyyyt :sm_cool: :teytey: a.s.

abba canım orayı biliyorum ben hani kentparktadamı var yada başka yerdedemi var diye merak ettim. ayyy bana heyecan bastı valla inşallah ogün bişi çıkmaz kocişde izin verdi süper olur gelmemalkisalkisalkis
kocişe sordum gidebilirmiyim diye normalde izin vermez aslında tabi gidebilirsin kk senin arkadaşların dostların dedi ayy gözlerim doldu valla oansenağlama:asigim:

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

abba canım orayı biliyorum ben hani kentparktadamı var yada başka yerdedemi var diye merak ettim. ayyy bana heyecan bastı valla inşallah ogün bişi çıkmaz kocişde izin verdi süper olur gelmemalkisalkisalkis
kocişe sordum gidebilirmiyim diye normalde izin vermez aslında tabi gidebilirsin kk senin arkadaşların dostların dedi ayy gözlerim doldu valla oansenağlama:asigim:

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

bende dıyorum arada kafalarına saksı dusuyo sanırım ama saksı dusmesı iyi oluyor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yok tatlım kentparktan vazgectık sehre çok uzak die..
sehrın gobegi olsun dedık herkes gelebilsin die hihoyyyt hihoyyyt
son olarak pazar olsunkı çalışan bayanlarda gelebılsın dimi yerimseniben sositososito :lepi: Şeniz Şeniz Şeniz

son olarak sevgılı arkideşlerrr...
kk dan sizinde varsa tanıdık esesli veya eseste ikamet eden onlarada topigin lınkını atarsanız çok sevınırım a.s. a.s.
sonradan vahvahlarla tuhtuhlere kalmayalım ;-) ;-)

abba canım benim listemde vardı esesli hatun linki gönderdim
bu arada kahvedünyasında bahçede otururuz sanırım dimi hani içeride
sigara içiliyor benim bildiğim kadarıylada o açıdan sordum.
ben sıpamı getircem mecbur koyarım arabasına takılır bize(tabi bi sakıncası yoksa)

X