Eskişehir Özel Anadolu Hastanesinde doğum Yapanlar...

bir şey değil cnm istersen hastaneyi ara da bir sor...

hastaneyi aradım ama telefonda bilgi vermiyorlarmış(?) öyle dediler...o yüzden bende sizlere danışayım dedim.neyse gerek kalmadı zaten tekrar teşekkür ederim..

Allah Allah.. ben randevu için aradığımda söylüyorlar ya...

ben emekli sandığı calısan konumundayım ve onvakta sezeryan + 2 gün yatış için 600 dediler, evet kan alınırken bende de ufak bi sıkıntı yasandı ama hemen halledildi, sanırım heryerde olabiliyor böyle seyler ama anadoludaki ilgisizlikten sonra onvak bana ii geldi. 6sında randevuya gidicem bişi sormak isteyen varsa yazarsa ben de gittiğimde sorabilirim :)

arkadaşlar ben de 6 haftalık hamileyim ve bir doktor arıyorum eskişehirde,ben normal doğum da olsa doğuma girecek ilgili bir doktor istiyorum irfan beye gidiyordum ama doğum gece olursa gelmem dedi ben de hayal kırıklığına uğradım.Bana kimi tavsiye edersiniz çok acil...

onvak hastanesi sebahattin beyi kesinlikle öneririm, bir görüş istersen...

ya kızlar çok acill cevap istiyorum sabahtan beri eskişehirde aramadığım hastane kalmadı bugun pazartesi en erken perşembeye istediğim dr lara ise en erken pazartesiye randevu veriyorlar en sonunda nail keskintaş a randevu bulabildim bugün için çok endişeliyim ya napsam bilemiyorum şütfen bilgisi olan paylaşsın acelem olmasa bekler istediğim dr giderdim ama ne yazıkki acelem var mecburen gitcem sanırım .....

arkadaşlar be yeni öğrendim hamile olduğumu mayıs ayında hamile kalmaya karar verdiğimde anadolu hastanesi emine hanıma gitmiştim yarında ona gidecem ve duruma bakacam,ben güler yüzlü,ilgili,kafamdakli her soruya usanmadan cevap verecek bir doktor arıyorumiçok detaycıyım,evhamlıyım,herşeyi en ince ayrıntısına kadar bilmek isterim.buna göre bir doktor tavsiyesi olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…