Eskişehir Tıp Fakültesi Tüp Bebek

DunyamMelek

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
444
430
Merhabalar Herkese
Yakın zamanda tüp bebek tedavisine başlama kararı aldım Eskişehir de yaşıyorum özellikle Tıp fakültesinde Başar Tekin in adını duyuyorum bu konuda bilgisi olan yada Eskişehir’de tedavi gören görmeye devam eden farklı doktor tecrübeleri olan arkadaşlarım bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem

Yani okuduklarımın aksine baya ilgili bir ekip var aslında Nicel beye soru sormazsanız çok açıklama yapmaz. Aklınıza takılan bişey varsa sormaktan çekinmemeniz gerekiyor. Birde kişiye göre tedavi yöntemi seçiyor. Ben çok memnunum ekipten.Sizinle önce ücretsiz görüşüyor muayene ediyor.Ardından fiyatla ilgili bilgilendirme yapıyorlar. Kabul ederseniz hemen ilaçlara başlanıyor yumurtalarınız takip ediliyor.Yumurta çatlatma yapıldıktan sonra yumurtalar toplanıyor.transfer günü planlanıyor

Yani okuduklarımın aksine baya ilgili bir ekip var aslında Nicel beye soru sormazsanız çok açıklama yapmaz. Aklınıza takılan bişey varsa sormaktan çekinmemeniz gerekiyor. Birde kişiye göre tedavi yöntemi seçiyor. Ben çok memnunum ekipten.Sizinle önce ücretsiz görüşüyor muayene ediyor.Ardından fiyatla ilgili bilgilendirme yapıyorlar. Kabul ederseniz hemen ilaçlara başlanıyor yumurtalarınız takip ediliyor.Yumurta çatlatma yapıldıktan sonra yumurtalar toplanıyor.transfer günü planlanıyor
Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için sanırım görüşmem lazım yorumlara bakmayıp inşallah dizinde herşey yolunda gider ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız 🙏🏻

X