Gelinbaşı ve Gelin Tacı Eskişehirde gelinbaşı için kuaför tavsiyesi

hmm makyajı profesyonelmi yapıyor yoksa normalmi cnm? ben nişanda küçük ceme gitmiştim saç için 150 profesyonel makyaj içinde ayrıyeten 80 lira para aldılar 230 liraya geldi eğer senin dediğin gibi kınada içinde makyajda içindeyse 350 çok iyi bir fiyat bide gelin başı için yani ama hemen güvenemiyor insan işte adını hiç duymadığım bir yer çünkü:44:
Nişanda makyajımı yapan tam profesyonel sayılmaz ama memnun kaldım ben kına dugun ve makyajlar da dahıl fıyata tabıkı tercıh meselesı canım en azından bı fıkır aklında bulunsun :44:

savaş caddesin de yukarda tavsiye edenler olmuş gerçekten bende çok beğendim sabırla istediğim her konuda yardımcı oldular ustası var derya oda çok başarılı

Kızlar yazmasam içimde kalacak namini duyarak küçük cem e gittim bi daha da tövbe..yaptıkları işi görme şerefine ulaşamadım ilgilenmedikleri için :KK43: bekleyin arkadaş ilgilenecek dediler ne soran var ne bakan benim bildiğim yoğun bile olsa bi ne işlem yapılacak diye sorarlar...girerken dedim bi saat vaktim var diye ama yarim saat hiçbirşey demeden beklettiler....onlar yüzünden çok zorda Kaldım.. yogunsan de yani bende bileyim para için böyle rezillik olmaz..gelin başı listesinden etik ve saygılı olmadıkları için cikarttim

kızlaarr eylül de düğünüm var çok kararsız kaldım. istanbulda oturuyorum eskişehiri hiç bilmiyorum.en çok zen kuaförü duydum sanırım ama çok kötü yorumlarda var..hasan güder nasıl arkadaşlar giden var mı ?

kızlaarr eylül de düğünüm var çok kararsız kaldım. istanbulda oturuyorum eskişehiri hiç bilmiyorum.en çok zen kuaförü duydum sanırım ama çok kötü yorumlarda var..hasan güder nasıl arkadaşlar giden var mı ?

ben nişanda saçımı hasan güdere yaptırdım. herkes çok beğendi. 29 ağustosta düğünüm var gelin başını da oraya yaptıracağım. umarım yine güzel olur.

Arkadasım benm de ekımde dugunum var nereye gttn gelınbası ıcın, bende eskısehırlı deılım, fıyat dahıl hıc bırsey bılmıorum lutfen bana yardım edın panıklemıs durumdayım...

Benim düğün seneye yazın. Ama şimdiden araştırıyorum bende. Eskişehirliyim. Küçük Cem'e giderim genelde. Uygun fiyatlı bir yer. Yeni yerleriyle de işi baya büyüttüler. Yalnız inanılmaz kalabalık olurlar. Yaz düğünleri için hiç ideal değil. Ancak kış düğünü yaptıracaklar tercih edebilir. Benimle ilgilenmediler diyen arkadaş ta haklıdır bir yana. En son söz için saçımı oraya yaptırdım. Bir resim götürdüm, aynısını yapmasını istedim 5 üzerinden 4 diyelim. Söz olayını çok abartmadığımdan, günü kurtaracak bişi istedim. 30 a yaptı ensede dağınık topuzu. Ancak düğün için daha profesyonel bir yer istiyorum. Var mı önerisi olan?

kızlar mayısta eskişehirde düğünüm var ama eskişehiri hiç bilmiyorum İzmirliyim. sade ve şık bir gelin saçı ve hafif makyaj için hangi kuaförü önerirsiniz?

ben nisanimda hasan guder e gitmistim bi topuz modeliyle gittim fotografa bakip istedigimle alakasiz bir sac yaptilar bana aynada gosterdiklerinde sok gecirdim resmen ama vaktim yoktu ve soledikleri saatten 1.5 saat sonra ancak cikabildim.degistirin diyebilecek bi firsatim bile olmadi kendim az cok bu islerden anlarim sacimi kendim yapmadigim icin o kadar pisman oldum ki.resmen aglayacaktim ciktigimda o kadar demode bi sac daha olamazdi yani.hala resimlerime bakinca aglayasim gelio.sinirleniorum.dugun icinde dogan bayan kuaforuyle anlastik gb kapora vermem icin bi haftam var ve gidip memnun kalan yada begenmeyen varsa Allah rizasi icin yazsin tekrar ayni duyguyu yasamak istemiyorum.lutfeeeeen yardim edin...

Zen Kuaför de yaptırdım tek kelimeyle mükemmel oldu. Bir ara bir iki iyi olmayan personel de aldılar galiba ama şu anda mükemmel bir kadrosu var Zen de kime saç yaptırsam yüzümde gülümsemeyle ordan ayrıldım Hele gelinbaşımı Ferdi Bey yapmıştı iyiki orayı tercih ettim dedim kendi kendime. Daha sonra Bağlar şubesinde Halil Bey e kesim yaptırdım ve senelerdir hiç bir kuaföre anlatamadığım modeli cuk diye oturttu adam profesyonel kesim şampiyonlukları falan olduğunu öğrendim sonra ama kendisi hiç söyleyip kibir yapmıyor çok genç duruyor fakat şaşırtıcı bir profesyonelliği saçınız yapılınca anlıyorsunuz

arkadaşlar gelinbaşınızı riske atmayın çünkü insanın en mutlu olduğu ve bir ömür resimlerde mutlulukla heyecanla anacağı birgün düğünü. kim o gün muhteşem gözükmez istemezki :) ben geçen sene söz kına ve gelinbaşımı ZEN kuaför salonunda yaptırdım ve inanılmaz memnunnnnn kaldım. personeller okadar kendini yetiştirmiş ki hiç birşekilde sorun yaşamadım işlerini çok ciddi yapıyolar. sanat ve profesyonelliğin buluşması tek kelimeyle Zen kuaför.. söz saçım için bi arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Güleryüz ve memnuniyetle ayrıldım ve düğünümede burdan hazır gitmeliyim dedim. nitekim öyle oldu ve çokta güzel oldu :) ben söz saçımı espark karşısı bağlar şubesinde yaptırdım kına ve düğün saçımı posta pidenin karşısındaki zen de Ferdi beye yaptırdım. gösterdiğim modelin aynısını yaptı. kızlar şiddetle tavsiye ediyorum zaten randevu almaya bile gittiğinizde işlerini nasıl ciddi yaptıkları konuşmalarından belli oluyo :)

Son düzenleme:
Ben söz saçımı Şair Fuzuli deki Beyaz Kuaföre yaptırdım daha önce Zen de çalışmış Ali diye birisi ama sıradan oldu sonradan öğrendim ki birtek fön de iyiymiş Zen de de föncü olarak çalışmış zaten. Zen de Ferdi Bey den gelinbaşı randevumu aldım onu da kuzenimin gelinbaşı nı çok güzel yapmıştı oradan biliyorum. Benim gelinbaşımı süper süper yaptı ellerine sağlık ben diğer elemanlarını bilemiyorum Zen in çok fazla eleman değişiyor galiba ama Ferdi Bey gelinbaşında mükemmel giderseniz kendi yaptığı saç modellerine bakın. Gelinbaşı riske atılmaz 3 kuruş fazla verin ama Ferdi Bey size istediğiniz modeli istediğiniz gibi yapar. Prova da yapıyor ayrıca.

Konu Gelinbaşıysa Zen Kuaför Eskişehir in en iyisi.istediğiniz modeli yapabilen tek yer. ister yüksek topuz ister parçalı istersem dağınık veya vaglı ve osmanlı topuzları başka yapan yok. Gelinbaşı yaptırmadan gidip bir gün topuz yaptırın, demek istediğimi anlarsınız. O modelleri başka bir yerde yaptıramazsınız.:nazar: :nazar::nazar::nazar:

Ben de beyaz Bayan kuaföründe Gelin başımı yaptırdım arkadaşlar Tek kelimeyle Süperdi. İlgili ve güleryüzlü personelleri var. ali bey sağolsun çok yardımcı oldu internet sitesinden indirim kuponu ile gittim %10 indirim anında yaptılar. İndirim Kuponuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

.....

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gelinbaşımı ve makyajımı zen Kuaförün Bağlar şubesinde Halil Bey e yaptırdım ben abartılı yapay bir topuz istemedim doğal dalgalarla toplanmış bir model vardı beğendiğim ama tepede ok güzel bir bombe yapılmıştı modeli gösterdim tam istediğim gibi çok güzel bir şekilde çıktım Makyajımı da Seher hanım yaptı diyecek yoktu ama saçım mükemmel hatta mükemmel üstü oldu diyebilirim provaya gidememiştim biraz kaygılanmıştım bu yüzden ama istediğimi yaptılar ellerine sağlık teşekküre gidemedim çünkü şehir dışındayım ama buradan yazdıklarım onlara bir teşekkür olsun
Arkadaşlar Eskişehirde evlenenler yada orayı az buçuk bilenler bana yardımcı olabilir mi???

Eskişehirde en iyi kuaför neresidir?
Zen mi
Kaos mu
Yusuf kuaför mü
Serpil güzellik merkezi mi??

yada sizin bildiğiniz daha iyi bir yer var mıı...:KK5: bana yardımcı olur musunuz bir karar veremedim:KK14:

Arkadaşlar öncelikle afyonda kuaför önerisi olan var mı? Bi de a kesim gelinlik seçtim ve rahibe duvak istiyorum saçımı bir gün topuz bir günde helen modeli yapıcam rahibe duvağın 3 boyu var yanılmıyorsam sizce hangisi

Son düzenleme:
Ben gelinbaşımı ve makyajımı zen Kuaförün Bağlar şubesinde Halil Bey e yaptırdım ben abartılı yapay bir topuz istemedim doğal dalgalarla toplanmış bir model vardı beğendiğim ama tepede ok güzel bir bombe yapılmıştı modeli gösterdim tam istediğim gibi çok güzel bir şekilde çıktım Makyajımı da Seher hanım yaptı diyecek yoktu ama saçım mükemmel hatta mükemmel üstü oldu diyebilirim provaya gidememiştim biraz kaygılanmıştım bu yüzden ama istediğimi yaptılar ellerine sağlık teşekküre gidemedim çünkü şehir dışındayım ama buradan yazdıklarım onlara bir teşekkür olsun

zen kuaför iyi kesinliklee :KK34:

mrb arkadaşlar ben izmirden geldim eskişehire düğünüm için illlaki bi kuaföre ihtiyacım oldu aslında araştırdım bıraz valla eskişehirde en iyi bayan kuaförü yazdım karşıma Beyaz Kuaför çıktı yorumları felanda okudum olumsuz bi yorum olmayınca görüşmeye gittim salon sahibi ali by benımle yeterince ilgilendi gelin saçımı makyajımı seda hnm yardımcı oldu benim için önemli olan günümde beni çok mutlu ettikleri için çoooook teşekkür ediyorum Beyaz Kuaför ekibi seda hnm ve ali beye.

X