Göz Makyajı Eskişehir'de güzel kaş alan yer aranıyor!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Mutlaka canım haber veririm teşekkür ederim cevabın için en azından ismini öğrenmiş oldum:).Bende çok beğeniyordum başka kuaförler yerini tutmadı hiç. İsmet Kuaföre de sormaya çekinmiştim nerede olduklarını. Umarım kendisi görür burayı ve nerede oldugunu yazar bize.

kızlar nerde bulabilirim suna ablayı kaşlarım fena haldee

selam eger eskısehırdeysenız vısnelık savas caddesınde ılayda guzellık salonu var cadde ustunde oraya sorun suna ablanın yenı yerı doktorlar caddesındeymıs ...onlar tarıf eder ...

selam eger eskısehırdeysenız vısnelık savas caddesınde ılayda guzellık salonu var cadde ustunde oraya sorun suna ablanın yenı yerı doktorlar caddesındeymıs ...onlar tarıf eder ...

suna hanımın yerini tam olarak bilen var mı arkadaşlar??

merhaba canım ismet kuafördeki o iki arkadaş oradan ayrılmış.Şuanda hangi kuaförde olduklarını biliyor musun? Gerçekten çok güzel kaş alıyorlardı ((

Heeeeyyyyy , ismetten ayrılan selda ve ablasını arayan arkadaşlar onlar kendi yerlerini açtılar. cengiz topel caddesinde salon bukle yeni yerlerinin ismi, benden söylemesi

Heeeeyyyyy , ismetten ayrılan selda ve ablasını arayan arkadaşlar onlar kendi yerlerini açtılar. cengiz topel caddesinde salon bukle yeni yerlerinin ismi, benden söylemesi

Kaslarim ince ve darmadagin nasil kalinlastirirlar ki ? Durup düşünürler mi en iyi nasil bir sonuç cikarabiliriz diye yoksa direkt alip geçiyorlar mi canim ya.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım önce nasıl istiyosun ne istiyosun soruyolar olabilcek en iyi şekilde alıyolar açıkçası ben eskişehirde daha iyisine rastgelmedim :/ benim kendi kaşım altlardan dolmadığı ve çok da seyrek olduğu için kalıcı makyaj düşünmüyo değilim, eskişehirde de en iyi sanırım onu yapan Ten Güzellik Salonu var bilen duyan yaptıran varsa bi ses versin :)

Benim gittiğim bir kuaför var esk de, onu tavsiye edebilirim, kalın kaş seviyorsanız.Aynur hanım ismi vişnelik tarafında salonu. Buraya yazamıyoruz sanırım özelden msj atabilirim istersen.
İncecik kaştan nefret ediyorum ben de, kaşlarım çok güzel ve gürdü ama her kuaför başka başka aldı incecik bıraktılar...sonra yine kalınlaştı gerçi ama aralarda boşluklar kaldı küstü kaşlarım.o bayandan memnundum simetrisini falan güzel ayarlıyor şimdilerde kendim alıyorum inceltmeden arada esk e gidince yine ona uğruyorum.

Son düzenleme:
Suna ablanin guzellik salonu doktorlar caddesi kanatli alisveris merkezi karsisinda. Gercekten harika aliyor kaslari ozenli bir sekilde. Herkes cok begeniyor benim kaslarimi da cok guzel bir sekle soktu. Bunun disinda lazer epilasyon kontur kas brezilya fonu gibi bi cok islem daha yapiyor kendisi. Ayrica salon da oldukca temiz ve bakimli her sey hijyenik. Ben cok memnunum Kesinlikle tavsiye ederim gitmenizi cok tatli ve guleryuzlu bir insan

Son düzenleme:
Tesekkur ederim bende buldum seldayi kaslarim uzun sureden sonra nihayet guzel bi sekil aldi. Seldadan iyisi yok eskisehirde iddia ediyorum. Onu bulmaya calistigim zaman bikac denemem oldu cok ovulen ilayda dahil. Hicbiri selda kdr iyi degil kesinlikle. Ustelik ilayda agdayla aliyor cok kotu:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…