Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Eskişehir'de yaşayan yeni anneler

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

btamara

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2015
99
74
38
Merhabalar Eskişehir'e eşimin işi nedeniyle yeni taşındık. 1 yaşında kızım var ve burada tanıdığımız kimse yok. Kızıma ve kendime arkadaş olacak cici anneler arıyorum :)

Hoş geldiniz şehrimize umarım çabuk adapte olursunuz :)
Benimde 20 aylık bir kızım var.Kasım ayında umreye gidicez nasipse.sonra kendi evimde çocuk bakmak istiyordum bende.evde çocuk bakımı belgem var.kızım ve ben seve seve arkadaşlık ederiz size :)

Hoş geldiniz şehrimize umarım çabuk adapte olursunuz :)
Benimde 20 aylık bir kızım var.Kasım ayında umreye gidicez nasipse.sonra kendi evimde çocuk bakmak istiyordum bende.evde çocuk bakımı belgem var.kızım ve ben seve seve arkadaşlık ederiz size :)

Tesekkurler hosbulduk:) Eskişehir'in neresinde oturuyorsunuz

Merhabalar Eskişehir'e eşimin işi nedeniyle yeni taşındık. 1 yaşında kızım var ve burada tanıdığımız kimse yok. Kızıma ve kendime arkadaş olacak cici anneler arıyorum :)
Bende Eskişehir de yeniyim 15 aylık oğlum var görüşmek isterseniz çocuk çok yalnız birlikte oynayabilirler iyi olur onlar içim de

Merhaba arkadaşlar 23 aylık oğlum var kış şartları nedeniyle çok sıkılıyoruz. Arkadaşlar ile oyun oynamak istiyoruz. Evimiz osmangazi mahallesinde. Çocuklarla haftada bir dışarıda buluşup kaynasmalarina ne dersiniz?

X