Eşle telefonda seks 📱

İyi geceler hanımlar 😊 6 yıllık evliyim 1 kızçem var 5 aylıkta hamileyim. Eşimin işi dolayısıyla evlendiğimizden beri şehir dışında yaşıyoruz. İkimizin ailesi de aynı şehirde izin zamanı ben ailelerle daha çok vakit geçireyim diye 3-4 hafta önceden geliyorum. Evlendiğimizden beri her sene bir ayrı kalma durumumuz oluyor 😀 eşimle farklı şeyler denemeyi seviyoruz güzel giden bir cinsel hayatımız var normalde de çok istekli olmakla beraber cocuktan sonra iyice istekli olduk. Geçen sene izne geldiğimde eşim ne kadar özlediğini dile getirirken bir anda kendimizi telefonda seks yaparken bulduk. Aşırı heyecanlı ve güzel geldi derken eşim olayı abartıp yanıma gelene kadar nerdeyse her gece aramaya başladı 😂 yanıma geldikten sonra ki o 1 haftalık ilişkimiz de çok çok keyifli geçti gerçekten. Aradan 10 ay falan geçti şimdi yine izin zamanı ben 1 ay önceden geldim 3 gün oluyor o heyecanı özlemişim bugün ben aradım eşimi adam telefondan fırlayacak gibiydi. 😂 Yani demem o ki arada uzak kalmak zorunda kaldıgınız da bunu fırsata çevirin ve mutlaka deneyin müthiş bir şey ilişkiye aşırı heyecan katıyor. 😎
Maaşallah 🧿
Çocuktan sonra isteği artanı ilk kez duyuyorum hep olumsuz şeyler duyuyorduk güzel oldu 🤪

Evet gayet normal birşey benim eşimde şehir dışında çalışmaya gittiğinde her gün olmasa da tabiki görüntülü arayıp olurdu...
Her evli çiftin bunu yapabildiğini düşünmüyorum ayrı kalan sonuçta buda evliliğe heyecan katan bir sey
Bizde zaten ayrıyken yaptık evde kim birbirini arayıp sorsun 😅 aynen öyle iki kişi de mutluysa gerisi teferruat..
Bizde tam tersi eşim Balık ben oğlak bizde olay tam tersi
Ya nasıl bari anlaşabiliyor musunuz genel olarak 😂

Maaşallah 🧿
Çocuktan sonra isteği artanı ilk kez duyuyorum hep olumsuz şeyler duyuyorduk güzel oldu 🤪
Teşekkür ederim 😊 ikimizde ilişki konusunda istekli bireyleriz onun etkisi var sanırım bende genelde hep çocuktan sonra ilişkilerin kötüye gittiğini okuyorum. Bizde fırsat bulsakta bişeyler yapsak diye bakıyoruz 😂

X