Eşlerin asli görevleri

1 gece kaldım mecbur ve korka korka. Uzun süreli kaldığımda risk daha yüksek neden açık aramaya yönelik yorumunuz.
Bu sızın dusuncenız ama gercek degıl.
Bır saat bi gun bir hafta. Bulaşınca her turlu bulasıyor zaten.
Bır gun bir araya geldiler dur bulasmayım demiyor Vırus.
Zaten gıtmıssın gene git.
Ve hayatına bi yerden basla.
Aynı evde kalmak ıcın neden bahane sıraladığınızı anlamadım.
Barısmak ıcın desem, bosanmıssınız zaten

Yarısından fazlasını okuyamadım. Her şeyi geçin sizin boşandığınız adamla aynı evde olmanız çok saçma. Şartlar oluştuktan sonra boşanmalıydınız, önceden düşünmeniz gereken ayrıntılar bunlar. Boşanmışsınız bitmiş artık neyi düşünüyorsunuz?
Haklısınız yanlış yaptığımın farkındayım.

Bu sızın dusuncenız ama gercek degıl.
Bır saat bi gun bir hafta. Bulaşınca her turlu bulasıyor zaten.
Bır gun bir araya geldiler dur bulasmayım demiyor Vırus.
Zaten gıtmıssın gene git.
Ve hayatına bi yerden basla.
Aynı evde kalmak ıcın neden bahane sıraladığınızı anlamadım.
Barısmak ıcın desem, bosanmıssınız zaten
Bahane değil nolur anlayın artık. yani bahane istesem taleplerim olurdu süreci uzatırdım hiçbişey istemeden ayrıldım zaten. Aynı evde kalmak için bahaneler değil.. Eşyalarım.. çünkü elimde kalan ve gerçekten evliliğim dışında bana ait olan şeyler

Sizin isler baştan ters gitmis
İnsanlar önce evi terkeder sonra boşanma davası açar
Siz tam tersini yapmaya çalışıyorsunuz
Keske baştan kenara para koysaydınız
Bukadar sorunlu evlilikte insan önünü görmeli
En kötü ihtimali düşünmeli
Yasiniz da küçük degil

Ben dalga geçilmeden yapılan yorumcularla yazışıyorum Bi bakın isterseniz tekrar.
Sizin mantığınız AA öylemi boşandın bırak herşeyi git Bi 5.000 gönderin sizin istediğinizi hemen yaparım
Eşyalarını babanın yanındayken satamıyor musun ? Yokuşa sürüyorsunuz farkınde mısınz ? Babanız size her kapıyı açtı ama siz koronayı bahane edip gitmiyorsunuz.. sevmeyen, mutsuz olan insan para, pul, mal, mülk düşünmez biran önce çıkar gider
... Babanızn yanında belli bir müddet babanızın desteğiyle eksiklerinizi giderir o sırada eşyalarınızı satar kendinize bir düzen kurabilirsiniz..

Sizin isler baştan ters gitmis
İnsanlar önce evi terkeder sonra boşanma davası açar
Siz tam tersini yapmaya çalışıyorsunuz
Keske baştan kenara para koysaydınız
Bukadar sorunlu evlilikte insan önünü görmeli
En kötü ihtimali düşünmeli
Yasiniz da küçük degil
Evet malesef yaptığım hataların cezasını çekiyorum☹️

Eşyalarını babanın yanındayken satamıyor musun ? Yokuşa sürüyorsunuz farkınde mısınz ? Babanız size her kapıyı açtı ama siz koronayı bahane edip gitmiyorsunuz.. sevmeyen, mutsuz olan insan para, pul, mal, mülk düşünmez biran önce çıkar gider
... Babanızn yanında belli bir müddet babanızın desteğiyle eksiklerinizi giderir o sırada eşyalarınızı satar kendinize bir düzen kurabilirsiniz..
Corona nın bahanesimi olur hanımefendi
babama gidicem.. eşyaları almak için birileri gelicek bu eve geri gelicem tekrar babama gidicem. Hepsini aynı anda tüm ev eşyasını düşünün birilerinin alma ihtimali olursa ne ala.yok olmazsa defalarca gidip gelicem bu arada eski eşle o halde muhattap olucam evde olmuycak.
Eşyalarımı düşünmenin sebebini defalarca yazdım para para para
Kredi kartlarım duruyor ve şu anda işsizim.
Babamın durumu belli.
Bu arada bunu yazmamın sebebi bahane olduğunu düşünmeniz bu yorumdanda babasına gitmek istemiyor çıkarımı yapılmasın rica ediyorım
Artı şimdi haberleri izledim 27 mayısta yasaklar kalkacakmış rahatladım. Yolum belli
Moralim bozuktu konu açtım.

Son düzenleme:
Babamı riske atma durumu şöyle burda evdeyim çünkü ev alışverişini eş yapıyor. Bende 1 aydır düzenli aralıklarla babamın yemeğini ekmeğini onun aracılığıyla gönderiyorum kapıdan verip geliyor. Şimdi gittiğimde dışarı sürekli çıkıp eve gelicem. Benmi yanlış düşünüyorum.
Sadece siz değil herkes benzer şekilde yaşıyor .Sadece market alışverişini yapıp geri geliyor .Ben de ailemleyim ve market alışverişi için cıkıp geliyorum .sizin öqntıgınıza göre sokakta kalmam lazım .bana kalırsa siz o adamın psikolojisinden çıkamamıssınız,burda insanları boşuna terslemeyin .

Sadece siz değil herkes benzer şekilde yaşıyor .Sadece market alışverişini yapıp geri geliyor .Ben de ailemleyim ve market alışverişi için cıkıp geliyorum .sizin öqntıgınıza göre sokakta kalmam lazım .bana kalırsa siz o adamın psikolojisinden çıkamamıssınız,burda insanları boşuna terslemeyin .
Sizin ailem dediğiniz sadece babanız 65 yaş üstü ve kalp hastası olsaydı belki daha hassas olurdunuz.

okumaya calistim. ama bosanmissin zaten sen yazsan ne olur biz okusak ne olur.

fazla fedakarlik yapmissin kiymetin bilinmemis.

bosanmissin.. haklisin da.. sorumsuz, ailesini hep önünüze koymus.. verdigi sozleri tutmamis..

ama bosanmissin.. oyle ya da boyle o evde, onun yaninda isin yok artik. biran once toplan cik babanin yanina dön. babaevidir sonucta.. sartlarin olgunlasmasini bekleme.. ne virusun ne ekonominin sonu belli degil tunelin ucu gozukmuyor daha..

Sizin ailem dediğiniz sadece babanız 65 yaş üstü ve kalp hastası olsaydı belki daha hassas olurdunuz.
Babam tam da dediğiniz gibi ve gayet de hassasım.
Siz burda insan terslemeye bırakın da dürüst bir şekilde kendinize cevap verin ;evden ayrılmak istiyor muyum yoksa adama ders olsun diye boşandım ama olmadı mı..iyi akşamlar size .

Ya şunu özet geç. Kim okuyacak bunu? Bu kadar ayrıntıya ne gerek var. Dayak yemişsin, bosanmissin. Daha ne eşya derdindesin. Kanepe filan mı? Topla bavulunu, aynı şehirde isen git babanın yanina. Zaten evdesin, ne riski?
esyasi zaten bekarlik esyasiymis.. epey kotu durumdalardir.

ne yapicaksiniz peki konu sahibesi, nerde kalicaksiniz, sokakta mi yatacaksiniz? Yatacak yere ihtiyaciniz var en basitinden. Esyalari satin, babaevine donun, kendinizi bir odada 14 gun karantina altinda tutun. Calismak zorunda olan evlerinde cocuk & yasli olan insanlar var, onlar nasil yapiyorsa siz de yaparsiniz.

X