Esmer Tenlilere Lazer Epilasyon Uygulaması... (FOTONA ND YAG)

cananunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
8
0
Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben baya esmer tenli biriyim bu sebeple yaklaşık iki yıldır Lazer Epilasyon yaptırabileceğim düzgün ve güvenilir bir firma arayışındaydım. Ve sonunda Anadolu yakasında gerçekten bu işin en iyilerinden biri olduğunu duyduğum bir hastaneyi araştırmaya başladım. İşyerime de yakın olduğu için gidip görüştüm. Kullandıkları makinadan tutun da uygulama yapılan odaları WC'lerini bile didik didik ettim :) Çünkü hijyen gerçekten bu hususta çok önemliydi. Bu firmanın İstanbul'da bir çok şubesi var. Fiyatları konusuna gelince diğer yerlere göre gerçekten fiyatı çok iyi verdiği hizmete ve güvenilirliğine göre. Ve doktorlar yapabiliyor, Uzman estetisyenleri de gerçekten mükemmel. Cildiniz uygulama esnasında bir reaksiyon verirse ki bu çok düşük bir ihtimal anında hastanenin doktorları müdahale edebiliyor. Yani o diğer lazer klinikleri gibi siz kızların eline kalıp yanmıyorsunuz. Gidip çok ucuza yaptırırsınız ama sonucu hüsran olur ben bundan çok korktum. Bana kullandıkları lazer makinasının adı Fotona. Bunu internetten de araştırdım şuanda en iyi lazer makinasıymış en ince kıllarda bile en etkili çözümü veriyormuş. İlk seansımı yaptırdım ve benim cildim çok alerjik olmasına rağmen hiçbir reaksiyon göstermedi çok şükür :) Acıdan, ağrıdan korkan arkadaşlar vardır mutlaka :) Bununla ilgili de şunu söylemek istiyorum abartılan laflara kulak asmayın gerçekten çok acılı bir işlem değil. Ve zaten iyi bir makina kullanılırsa soğutucu aparatının da etkisi iyi oluyor. Sorularınız ve danışmak istediğiniz şeyler olursa seve seve yardımcı olurum. Ben gittiğim hastanenin reklamını burada yapmak istemiyorum hukuksal boyutları olabileceği için. Ancak merak edenlerle özelden paylaşırım. He ayrıca şunu da söyleyeyim müşteri temsilcim var benim burada ve bana gerçekten çok iyi bir indirim yapıldı. Sizi o kişiyle de tanıştırabilirim. Dediğim gibi umarım herkes hüsransız sonuçlar için çabalar ve araştırır :KK34:

canan hanim ben beyaz tenliyim yüzumdeki tuyler alex lazerle cogaldi. Basa cikilamaz bir hal aldi.Simdi fotona nd yag oneriyorlar ama daha fazla yayilmasindan cok korkuyorum. Siz bu lazeri yüzünüze yaptiriyormusunuz ?

Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben baya esmer tenli biriyim bu sebeple yaklaşık iki yıldır Lazer Epilasyon yaptırabileceğim düzgün ve güvenilir bir firma arayışındaydım. Ve sonunda Anadolu yakasında gerçekten bu işin en iyilerinden biri olduğunu duyduğum bir hastaneyi araştırmaya başladım. İşyerime de yakın olduğu için gidip görüştüm. Kullandıkları makinadan tutun da uygulama yapılan odaları WC'lerini bile didik didik ettim :) Çünkü hijyen gerçekten bu hususta çok önemliydi. Bu firmanın İstanbul'da bir çok şubesi var. Fiyatları konusuna gelince diğer yerlere göre gerçekten fiyatı çok iyi verdiği hizmete ve güvenilirliğine göre. Ve doktorlar yapabiliyor, Uzman estetisyenleri de gerçekten mükemmel. Cildiniz uygulama esnasında bir reaksiyon verirse ki bu çok düşük bir ihtimal anında hastanenin doktorları müdahale edebiliyor. Yani o diğer lazer klinikleri gibi siz kızların eline kalıp yanmıyorsunuz. Gidip çok ucuza yaptırırsınız ama sonucu hüsran olur ben bundan çok korktum. Bana kullandıkları lazer makinasının adı Fotona. Bunu internetten de araştırdım şuanda en iyi lazer makinasıymış en ince kıllarda bile en etkili çözümü veriyormuş. İlk seansımı yaptırdım ve benim cildim çok alerjik olmasına rağmen hiçbir reaksiyon göstermedi çok şükür :) Acıdan, ağrıdan korkan arkadaşlar vardır mutlaka :) Bununla ilgili de şunu söylemek istiyorum abartılan laflara kulak asmayın gerçekten çok acılı bir işlem değil. Ve zaten iyi bir makina kullanılırsa soğutucu aparatının da etkisi iyi oluyor. Sorularınız ve danışmak istediğiniz şeyler olursa seve seve yardımcı olurum. Ben gittiğim hastanenin reklamını burada yapmak istemiyorum hukuksal boyutları olabileceği için. Ancak merak edenlerle özelden paylaşırım. He ayrıca şunu da söyleyeyim müşteri temsilcim var benim burada ve bana gerçekten çok iyi bir indirim yapıldı. Sizi o kişiyle de tanıştırabilirim. Dediğim gibi umarım herkes hüsransız sonuçlar için çabalar ve araştırır :KK34:[/QUO
CANAN HANIM VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BENDE LAZER DÜŞÜNÜYORUM AMA KAFAM ÇOK KARIŞTI SİZ HANGİ HASTANEYE GİTTİĞİNİZİ BANA ÖZELDEN YAZABİLİR MİSİNİZ BİRDE NE KADAR ZAMANDIR GİDİYOSUNUZ VE SONUÇLARI NASIL BİDE FİYATLARINI YAZAR MISINIZ ZAHMET OLMAZSA

merhaba arkadaşlar,
siteye yeni üye oldum ve özel mesaj atamıyorum sanırım. Lütfen hangi hastaneyi önerdiğiniz konusunda beni de bilgilendirir misiniz? bende esmer tenli bir bayanım ve bazı kişilerin esmer tenlerde yanmalar oluyor, epilasyon için uygun değil gibi söylemleri yüzünden çok kaygılıyım.

canan hanım gittiğiniz yerle ilgili benide bilgilendirirseniz çok ssevinirim

X