Estetik burun ameliyati, öncesi-sonrasi, ve bazi doktorlar hakkinda bilgi..

slm medyumRanya
Sanırım Hacettepeye amelıyat oldun bana resim lerini görebilirmiyim.Kafam iyice karıstı.Ankarada Reha Yavuzer,AYCAN BEY,NEBİL BOZDOGAN VE İZMİRDE UFUK HOCA ACABA HANGİSİNE YAPTIRMAK LAZIM!!!!

slm medyumRanya
Sanırım Hacettepeye amelıyat oldun bana resim lerini görebilirmiyim.Kafam iyice karıstı.Ankarada Reha Yavuzer,AYCAN BEY,NEBİL BOZDOGAN VE İZMİRDE UFUK HOCA ACABA HANGİSİNE YAPTIRMAK LAZIM!!!!
tili merhaba naptın görüşmen nasıl geçti merak ettim kararın nenaniknanik

mrb asinem a.s.

nasilsin?umarim biraz daha iisindir dudak ağrilarin falan azalmiştr.Burnun nasil olmuş? memnun kaldin mi ferruh beyden?ameliyat oncesi tasarladiği gibi olmus mu burnun?
merhaba angel evet daha iyiyim burnumda zaten hiç agrı olmamıştı dudaklarımda agrımamıştı ama yemek yiyemiyordum ondan şikayetçiydim şimdi 1 hafta oldu morarmalr geçti dudaklarımda indiler ama tabiki daha ineceklermiş burnum alçıdan çıkmadı daha pzt günü.ve zaten o gün bana ölçü olamaz çünkü şişlikler inmemiş olacak ben şimdilik memnunum ferruh beyde hemde gerçekten çok ilgili ve biligili bence sende araştırma çünkü çok araştırınca insanın kafası karışıyor zaten senin daha var ama. bu arada tam burnum otursun foto koycam o zaman sen karar veririsin bakalım nasıl olduguna
aslında biligisayarde çizim çok çok da önemli eğil çizim iyi olur ama uygulama kötü olursa ne çare.doktorun dediğini söylüyorum ferruh bey çok ameliyat yapan biri ve yoğun yani öyle olmasıda bana daha çok güven verdi doğrusu
ayyyyy ne çok yazdım yaaaalaelaelaelaelae

merhaba angel evet daha iyiyim burnumda zaten hiç agrı olmamıştı dudaklarımda agrımamıştı ama yemek yiyemiyordum ondan şikayetçiydim şimdi 1 hafta oldu morarmalr geçti dudaklarımda indiler ama tabiki daha ineceklermiş burnum alçıdan çıkmadı daha pzt günü.ve zaten o gün bana ölçü olamaz çünkü şişlikler inmemiş olacak ben şimdilik memnunum ferruh beyde hemde gerçekten çok ilgili ve biligili bence sende araştırma çünkü çok araştırınca insanın kafası karışıyor zaten senin daha var ama. bu arada tam burnum otursun foto koycam o zaman sen karar veririsin bakalım nasıl olduguna
aslında biligisayarde çizim çok çok da önemli eğil çizim iyi olur ama uygulama kötü olursa ne çare.doktorun dediğini söylüyorum ferruh bey çok ameliyat yapan biri ve yoğun yani öyle olmasıda bana daha çok güven verdi doğrusu
ayyyyy ne çok yazdım yaaaalaelaelaelaelae

ASINEM SANA MAIL DE ARKADASIM UZUN DÖNEM SONUCUNU GÖR Angel ve bana iyi bir örnek olur...ama su var Ferruh bey bana çok kötü tasarım yaptı yüzüm çok sinirli ve sert oldu..istersen sana tasarımı atarım.Nebil beyin tasarımı daha iyiydi!!!
ama Ferruh bey yogundu belki çok dikkat edemedi!!!

cecilia isimli arkdşmz dışında yakup avşarı kötüleyenle karşılaşmadım henüz o yüzden hemen kestirip atma derm. Ben yakup avşarı netten buldm muayne oldum cuma günü amelytımı yapıcak neden bilmiyorum ama çok güven verdi bana. bu konu hakkndaa aklınıza gelebilcek herşeyi araştırdm cecilia dışnda kmseden kötü oldugunu duymadm. gerçi benm sornm büyük bişi diil 1 saatlk bi opersyn kçk bi yeri törpülck ama genede yaptıgı çalışmaları begendm. En önemlisi micro cerrahi varkeen niye kırdırasınız burnunuzu. youtube dan izledgm kadarıyla o kırma işleminde çıkan ses beni inanılmaz olmsuz etkiledi.. Tbiki yaptıranlara memnun kalındıktan sonra bişey demiyorm kesnlkle karşı diilm ama micro cerrahi varken düşünmedm başka doktoru ben..

Arkadaşım söylediğini anlaymadım tam olarak ben de düşünüyorum burun ameliyatını ve burun kemiğinin kırılması beni korkutuyor,bunun dışında bir yöntem var mı mikro cerrahi yöntemiyle nasıl yapılıyor ki?
Benim burun kemiğimde eğrilik ya da kemer yok düz ama burnum büyük ve delikleri geniş biraz ,cevap yazarsan sevinirima.s.

Merhaba Kadinlar Kulubu ahalisi,

Öncelikle burda yeni oldugumu söylemek istiyorum. Internette arastirma yaparken bu siteye rastladim ve gerçekten güzel bir ortam var.. umarim benide araniza kabul edersiniz :)

*Sanirim aktif olabilmek için en az 50 msj atmak gerekiyordu. Durumum acil oldugu için oraya buraya mesaj yazip durdum.. bu esnada saçmalamis olabilirim lütfen kusuruma bakmayin, fakat psikolojim çok kötü ve buradaki bilir kisilerden sorularima yanit alabildigim takdirde düzelicek insallah...

Sorularima gelince.. internette Dr Yakup Avsar hakkinda arastirma yaparken bu sitede buldum kendimi. Estetik burun ameliyati yaptirmayi düsünüyorum fakat doktor seçiminde kararsizim. Yakup bey'le mail yoluyla irtibata geçtim, fotografimi yolladim üzerinde çalismalar yapmis.. fakat dikkatimi çeken sey su: sitesinde bazi hasta fotolarini görmüstüm, ve karsilastirdigimda aslinda herkese ayni tip burun yapmasi ve çok çok küçülttügüydü. Yakup bey'e ameliyat olanlar veya hakkinda bilgisi olanlar tecrübelerini anlatabilir mi? Çünkü burda okudugum bazi yazilar yüzünden Yakup bey'e ameliyat olmaktan vazgeçmek üzereyim..

Bana assagidaki sorularimda yardimci olursaniz çok sevinirim:

- Tavsiye edebileceginiz, Istanbuldaki iyi doktorlar hangileri? Teoman Dogan ve Fatih Dagdelen hakkinda olumlu seyler okudum/duydum.. bu doktorlar hakkinda bilgisi olan var mi?

- Ben yurtdisinda, Hollanda'da kaliyorum. Bu yüzden ameliyat öncesi ve sonrasi kontrollerin/islemlerin ne kadar zaman aldigini bilmek istiyorum.. ona göre bi tatil ayarlayabilmem için.. ameliyat sonrasi kontrol süresi ne kadar? 1 hafta çok mu kisa? Ameliyat sonrasi olmasi gerekenleri bu ameliyati olmus arkadaslar biraz anlatabilirler mi acaba :)

- Herhangi bir doktor ile irtiabata geçtikten sora muayene ve ameliyat için randevu'yu ne zamana alabiliyoruz? Bir iki ay içinde olmasi mümkün mü?

- Burun estetigi ameliyati ne kadara mal oluyor?

Cevaplariniz için simdiden tsk ediyorum.. umarim kafamdaki soru isaretleri biraz olsun aydinlanir yardimlarinizla :)

selam
senilen görüşmek isterim ben doktor teomana ameliyat oldum ameliyat olamdıysan görüşelim sana bilgi verebilirim umarım mesajımı okursun.mesajımı okursan mana burun estetiği paylasım sayfasına mesaj yolla görüşmek üzerea.s.

merhaba arkadaşlar ben bir kez ameliyat oldum ve sonuçtan memnum değilim ve 2.ameliyat için gerçekten sağlam bir cerrah bulmam gerekiyor onur erol a gittim gerçekten ucuyor 13 mılyar fıyat cıkardı bana fatih dağdelen ve teoman doğana sitede övgüler cok fazla ikisini araştırıyorum varsa o dr larda ameliyat olan ırtıbata geçmek isterim gerçekten cok önemliymiş doğru cerrahı bulmak bunu cok ii anladım araştrmaya devam :)

merhaba arkadaşlar ben bir kez ameliyat oldum ve sonuçtan memnum değilim ve 2.ameliyat için gerçekten sağlam bir cerrah bulmam gerekiyor onur erol a gittim gerçekten ucuyor 13 mılyar fıyat cıkardı bana fatih dağdelen ve teoman doğana sitede övgüler cok fazla ikisini araştırıyorum varsa o dr larda ameliyat olan ırtıbata geçmek isterim gerçekten cok önemliymiş doğru cerrahı bulmak bunu cok ii anladım araştrmaya devam :)

canım ben oldum ama sana teoman doğana ameliyat olmanı önermem için 1 ay daha geçsin ozaman öneriyim şuan ameliyat olalı 1 ay oldu.beklersen sonra bildire bilirim sana

cnm memoryl hastanesinde barış çakır ve tuğrul turan var..özellikle tuğrul turanı tavsiye ederim..yaptıran arkadaşlarım var çok güsel yapıyo..

canım ben oldum ama sana teoman doğana ameliyat olmanı önermem için 1 ay daha geçsin ozaman öneriyim şuan ameliyat olalı 1 ay oldu.beklersen sonra bildire bilirim sana

Ikaya 1 ayda daha cok şiş olur ama hemen hemen bellidir bu cumartesi fatih dağdelen e gideceğim tatmin edici bulmaz isem seni dr dan randevu alacağım görüşmekte fayda var :)

Ikaya 1 ayda daha cok şiş olur ama hemen hemen bellidir bu cumartesi fatih dağdelen e gideceğim tatmin edici bulmaz isem seni dr dan randevu alacağım görüşmekte fayda var :)

canım ben sana ne yazacağımı bilemiyorum ameliyat olalı bir buçuk ay gibi oldu burnum çooook süper oldu desem yalan olur.az kemer kaldı ve büyük duruyor zamanlan ne olur bilemem ama şuan böyle bende fatih beyi ilk düşünmüştüm sonra teoman beyi terci ettim internetten arştırıp karar verdim. doktor iyi biri fiyat konusunda pazarlık yap gidersen.
ameliyattan sonra doktorlan bir türlü görüşemedim yoğun olduğu için bir türlü asistanı beni görüştürmedi bunun için kızgınım onlara.
şiddetlen tafsiyem burnunu nasıl istediğini çooook iyi anlat doktora.a.s.

canım ben sana ne yazacağımı bilemiyorum ameliyat olalı bir buçuk ay gibi oldu burnum çooook süper oldu desem yalan olur.az kemer kaldı ve büyük duruyor zamanlan ne olur bilemem ama şuan böyle bende fatih beyi ilk düşünmüştüm sonra teoman beyi terci ettim internetten arştırıp karar verdim. doktor iyi biri fiyat konusunda pazarlık yap gidersen.
ameliyattan sonra doktorlan bir türlü görüşemedim yoğun olduğu için bir türlü asistanı beni görüştürmedi bunun için kızgınım onlara.
şiddetlen tafsiyem burnunu nasıl istediğini çooook iyi anlat doktora.a.s.

saol canım benimde ilk ameliyat öyle oldu burun büyük kaldı cıkıntı var ve asimetriklik var birde beni en rahatsız eden görüntüden ziyade içerde bir kıkırdak çıkıntısı var ilk dr um gel düzelteyim diyor ama o kadar hatası olan bir cerraha artık ne kadar güvenilebilirki?Fatih Dağdelen uzak kalıyor biraz bana anadolu yakasında ama teoman doğan da dediğin gibiyse uzak filan sorun etmeyeceğim millet yurtdışından gidiyor yeterki işine ciddiyetle ve muntazam yapması bence bu operasyonda parayada kıymak lazım:)umarım hepimiz için hayırlısı olur.

saol canım benimde ilk ameliyat öyle oldu burun büyük kaldı cıkıntı var ve asimetriklik var birde beni en rahatsız eden görüntüden ziyade içerde bir kıkırdak çıkıntısı var ilk dr um gel düzelteyim diyor ama o kadar hatası olan bir cerraha artık ne kadar güvenilebilirki?Fatih Dağdelen uzak kalıyor biraz bana anadolu yakasında ama teoman doğan da dediğin gibiyse uzak filan sorun etmeyeceğim millet yurtdışından gidiyor yeterki işine ciddiyetle ve muntazam yapması bence bu operasyonda parayada kıymak lazım:)umarım hepimiz için hayırlısı olur.

canım bende fatih beye anadolu yakasında olduğu için gidememiştim.teoman beye haksızlık etmekte istemem benim ameliyatım uzn sürmüştü zaten 5 saat kadar sürdü doktor kemiklerin sert ve derin ince olduğu için beni zorladı demişti.ben doktorlan 1 kaç hafta sonra görüşeceğim o zaman sanada görüşlerimi bildiririm.a.s.
artı 2 doktorun ameliyat fiyatları hemen hemen aynı.

serhat tuncere giden var mı ne kadara yapıyor burun ameliyatlarını.

benim burnum kırıktı haliyle uzadıve düştü vede güldükçe yamuluyodu mesut özcana ameliyat oldum 3000 ytl ödedim
ameliyat sonrası yüzüm çok değişti dahada güzellik kattı vede doğal gören estetikli burun olduğunu anlamıyo.
burnumun hem o yamukluğunu düzeltti hemde biraz kaldırdı şimdiki görüntüsü harika eee usta ellerden çıkan sonuç bu olsa gerek

benim burnum kırıktı haliyle uzadıve düştü vede güldükçe yamuluyodu mesut özcana ameliyat oldum 3000 ytl ödedim
ameliyat sonrası yüzüm çok değişti dahada güzellik kattı vede doğal gören estetikli burun olduğunu anlamıyo.
burnumun hem o yamukluğunu düzeltti hemde biraz kaldırdı şimdiki görüntüsü harika eee usta ellerden çıkan sonuç bu olsa gerek

canım doktorun nerede bursada mı?

evt bursada MESUT ÖZCAN ESTETİCARE de görev yapmakta BURSANIN EN İYİ DOKTORU BU ALANDA VE PROFESÖR

slm kızlar bende burun ameliyatı olmayı düşünenlerdenim. yalnız ben sadece burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.ankarada yaşıyorum ve DR. Reha Yavuzer' i düşünüyorum ama çok kararsızım..bu doktoru bilen duyan varsa bilgilendirirse çok sevinirm.yada önereceğiniz biri varsa ank'da çok iyi olur.şimdidn teşekkürler hepinize:)

X