Estetik burun ameliyatı sonrası gelişmeler

BADENURCAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
77
0
41
arkadaşlar 25 gün oldu ameliyat olalı fakat şişliklerim daha geçmedi bu da nefes problemi yapıyor bu süreç nekadar daha sürecek...turkbayragi

canım bende senin gibi yeniyim hazır topik açılmışken bir soruda ben sorayım:)) koku alma duyumuzu ne zaman geri kazanacagiz:))

arkadaşlar 25 gün oldu ameliyat olalı fakat şişliklerim daha geçmedi bu da nefes problemi yapıyor bu süreç nekadar daha sürecek...turkbayragi

2 ay diyorlar, benim de 28. günüm senin gibiyim.

canım bende senin gibi yeniyim hazır topik açılmışken bir soruda ben sorayım:)) koku alma duyumuzu ne zaman geri kazanacagiz:))

9-10 gün sonra kazanıyorsun. Tamponlar çıkınca çok hafiften alıyorsun ama yavaş yavaş alıyor. Kişiye göre değişiyormuş hızı. Kimisi daha geç alıyormuş.

3 haftadan önce koku alamayabiliyosun bende öyle oldu ama 3 haftayı devirirken yavaş yqvaş kokuyu duyuyosun ve mutlu oluyosunnn ben gene otistik gibiydim bişey yicem içicem koku alamıyorum bozukmu deilmi anlamadığımdan evde kim varsa onu sıkıştırıyodum test ettiriyodum :) napiiim koku alamadığımdann ama 3 hafta sonra kesinlikle geçicektir :)

Ahhhh Ahhhhh nefes problemi bende hala var 4 ayım bitmesine rağmen hem burnun içini rahat temizleyememekten oluyor tıkanıyor hemde burun içi etleri kafalarına göre şişip iniyor ödemlerde cabası ben geç iyileşiyorum bu yüzdende nefesi zorlamıyorum ama gece 3 kremi karıştırıp kullanıyorum burun içime yoksa nefes alamadığımdaan uyuyamıyorum artı baş ağrısıda yapıoo bende inşallah sende böyle olmaz tıkanmayı bi çok arkadaş yaşıyor hala burna su çekip temizleyemediğimiz için 6.5 ayı doldurmuş arkadaşlarda bile nefes sorunu tıkanma hala olabiliyor :KK43:

ben içini hala terramycnle temizliyorum temizlemezsem çok tıkanıyo ve nefes alamıyorum.
5. haftam dün bitti ve kokuyu nadiren alabiliyorum
kendi kokumu bile alamadığım iiçin parfüm bile sıkmıyorum inanılmaz kâra geçtim :)

ben içini hala terramycnle temizliyorum temizlemezsem çok tıkanıyo ve nefes alamıyorum.
kendi kokumu bile alamadığım iiçin parfüm bile sıkmıyorum inanılmaz kâra geçtim :)

Tasarruf diosun yaniiiiiii iyiymiş hehehehe

Tasarruf diosun yaniiiiiii iyiymiş hehehehe

bayanssulusmile bayanssulusmile sürekli bu smiledeki gibiyim 2 parfüm kullanırım genelde ve 2 ayda bitiririm şimdi koku almadığım için sıkma ihtiyacıda duymuyorum :jeyyar:

bayanssulusmile bayanssulusmile sürekli bu smiledeki gibiyim 2 parfüm kullanırım genelde ve 2 ayda bitiririm şimdi koku almadığım için sıkma ihtiyacıda duymuyorum :jeyyar:

Bende parfüm manyağıyımdır ben ilk hafta kullanmadım 2 ci hafta sıkıyodum evde olmama rağmen eheueheueheu

canım teamisni kaçıncı günden sonra kullanmaya başladın sennn

canım teamisni kaçıncı günden sonra kullanmaya başladın sennn

tamponlarım ameliyatın ertesi günü alındı ve hemen kullanmaya başladım kulak çubuğuyla ilk başlarda çok derinlere gitmeden ucundna ucundan temizliyordum kapalı teknikle oldu içi çok yaraydı yaraların iyileşmesinide hızlandırdı ve hala kullanıyorum

tamponlarım ameliyatın ertesi günü alındı ve hemen kullanmaya başladım kulak çubuğuyla ilk başlarda çok derinlere gitmeden ucundna ucundan temizliyordum kapalı teknikle oldu içi çok yaraydı yaraların iyileşmesinide hızlandırdı ve hala kullanıyorum

Oske yaaaa ben endişeleniyorum bazen kapalıyla oldum benmde yara bereydi dikişler atmadı falan normalde 2 haftada düşermiş dikişler benim 1 ayda zor düştüü baya sağlam dikmişler beniide benim hala burnumun içinde şiş pembe et parçaları var sendede varmı böle bişiii eyvahedigeldismile

yaa siz söledikçe bende bakmaya çalışıyorumda burun deliklerim çokmu küçük neyse göremiyorum içini bendede zaman zaman ipler geliyor hatta en son dün geldi yani belkide ipler yaraya yapışıp kalıyo yara geçincede düşüyo olabilir diye düşündüm

Ben küçük fenerle bakıodum içine kanayan yer varmı dikiş varmı şişler ne durumda birde merhemi fenerle bakıp suruyorum neresine geldi diyee :)

pink7 bende senin gibiyim benimde şişliklerim kafasına göre takılıyor bir gariplik olduğunu düşünmüştüm ama sendede aynı olduğunu öğrenince rahatladım teş ederim geçmiş olsun .elbet bir gün iyi olduğumuzuda yazarız

pink7 bende senin gibiyim benimde şişliklerim kafasına göre takılıyor bir gariplik olduğunu düşünmüştüm ama sendede aynı olduğunu öğrenince rahatladım teş ederim geçmiş olsun .elbet bir gün iyi olduğumuzuda yazarız

Evet canım şişliklerim benimle oyun oynuyolar :) maalesefkii

X