Estetik ilk haftası yamukluk!

Herkese merhaba uc hafta önce burun estetiği oldum burnumda aynı zamanda devilasyon problemi vardı burnumdan dört et alındı kapalı rinoplasti ameliyatı oldum ılk ki hafta gayet iyiydi burnum da normal ağrılar vardı ama son dört beş ğ gündür burnumda inanılmaz bir şişlik ve sağa tarafa doğru bir yanukluk var estetik öncesinde de sağ tarafa doğru bir yamukluk vardı bugün doktoruma gittim yamuk olan tarafı diğer tarafa doğru bastırmamı söyledi biraz ağrılı olan bir haraket ama yap dedi günden güne burnum sağ tarafa kayıyor bu sorunu ılk zamanlar yaşayan var mı geçer mi lütfen yardım edin
Merhaba cemre akıl acaba burnunda yamukluk geçti mi bnde ameliyat olalı 45 gün oldu bnde de yamukluk var birde burun ucumda sol tarafında kıkırdak gibi sert birşey var acaba sende de oldu mu ?

Merhaba cemre akıl acaba burnunda yamukluk geçti mi bnde ameliyat olalı 45 gün oldu bnde de yamukluk var birde burun ucumda sol tarafında kıkırdak gibi sert birşey var acaba sende de oldu mu ?
Bende yamukluk yok ama sol ucunda çıkıntı var geçti mi acaba benimde daha 2 hafta olucak

Sorunu kabullenmeyen doktora ısrarcı olmanızı kesinlikle önermiyorum.ilk ameliyatta sorunsuz dokularınıza şekil veremeyip kusurlu bırakan doktorun yıpranmış dokularınızı çok daha iyi hale getirme olasılığı yüzde kaç sizce?
Aynı doktora ameliyat olup mutlu olan oldukça azdır.Belki yıllar içinde oluşan sorunlar aynı dr tarafından düzeltilebilir.
İkinci ameliyat riskini aldınız yine olmadı ya da daha kötü oldu diyelim.Nasıl bir iletişiminiz olacak? Bu kez daha çok yıpranacaksınız.Bizzat yaşadığım ve forumda yaşayanlara denk geldiğim için bu postun altına eklemek istedim.
Sabırlı olup bekleyin. Ben bu burunla yaşayamam diyorsanız ileride başka bir doktor bakarsınız.

2 kere ameliyat olmus biri olarak kalın derili burun yapımla asla baslarda bile böyle sorun olacağini düsünmüyorum ben.Evet ödem oluyor ama sekilde bariz görüntü sıkıntıları yaratacak kadar degil.Benim ilk ameliyatta en basından beri dikkatimi ceken sorunlar, yok odemden yok erken dönem diyerek 4 ay sonunda beni revizona aldırdı.

X