Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaslar ben bu Abdominoplastie'den cok korkuyorum arastirdim vede videolarini buldum cerrahlarin sitelerinden ( Uzgunum ama kendi ulkemden buldum Fransizca belki anlamayanlar olabilir ama izlemeniz bile yetiyor ) en azindan Ameliyatin nasil oldugunu gorursunuz vede birsey ekleyim Hani o en son dikiyorlar ya upuzun bir iz kaliyor Acaba o sure icerisinde kayboluyormu yoksa hep boylemi kaliyor bilemiyorum siz biliyorsaniz yazin lutfen ( ben bu soruyu sitedeki cerraha maill'le gonderdim hala cevabini bekliyorum :1closedeyes:Abdominoplastie : c’est pas fait pour maigrir ! : : Bonjour docteur Bu linkteki video'yu oynatin ve izleyin ameliyati merak edenler

Arkadaslar ben bu Abdominoplastie'den cok korkuyorum arastirdim vede videolarini buldum cerrahlarin sitelerinden ( Uzgunum ama kendi ulkemden buldum Fransizca belki anlamayanlar olabilir ama izlemeniz bile yetiyor ) en azindan Ameliyatin nasil oldugunu gorursunuz vede birsey ekleyim Hani o en son dikiyorlar ya upuzun bir iz kaliyor Acaba o sure icerisinde kayboluyormu yoksa hep boylemi kaliyor bilemiyorum siz biliyorsaniz yazin lutfen ( ben bu soruyu sitedeki cerraha maill'le gonderdim hala cevabini bekliyorum :1closedeyes:Abdominoplastie : c’est pas fait pour maigrir ! : : Bonjour docteur Bu linkteki video'yu oynatin ve izleyin ameliyati merak edenler

yaaa keske izlemeseydim cok kotu oldum demek boylemi oluyomus karin germe operasyonu bilgim cok ama video sunu izlememistim su an cok kotuyummmm midem alt ust oldu iyice korkmaya basladim nasil yaptiracaz bilmiyorum ayrica tesekkurler rumkizi :umursamaz:

yaptıranlar nasıl yaptırıyor arkadaşlar !? korkmayın ..sonuçta siz bunu hissetmiyorsunuz hem sonuca bakın bi dümdüz bir karın :) çatlak çutlak yaşamaktan iyidir :KK66:
hem düşünün bu acıya bir kere katlanıyoruz ama sonrasında hayatımızda pek çok şey değişecek ..

beni bu video hiç korkutmadı hem nasıl olacaktıki başka türlü ..bide şöyle düşünün ..ne mutluki çaresi var ya o da olmasaydı ..

çatlaklara ölümm..yaşasın güzel , ince , fit bir vucut ..ben yaptıracam :)

Rija ederim dilberay malum hepimizin mrk ettigi birsey sizinle paylasayim dedim ve bende zaten videoyu izledikten sonra dehset birsekilde korktum esim'de izledi fena oldu sana bunu yapmalarina izin vermem diyor kaydirigubbakcemile3..Ruzgarcim sen oyle hos guzel moral veriyorsun fakat bunu yaptirincada bastan sona kadar kocaman bir iz kalacak peki ona ne diceksin bikini felan giyemeyiz sadece mayo giyebiliriz :gitme:Bilmiyorum ben once egzersiz felan yapayim eger onlarla erimezse bakarim en son secenegim olsun kafamçokkarıştı

canım ben yaptırmadan evvel zaten doktor ile bu konuyu netleştiririm, eğer bikini giyemeyecek şekilde bir kesi olur ise o zaman yaptırmam ..bende sarkmadan ziyade doğumda çatlaklar oldu o sebepten ben şu çatlaklardan kurtulma amaçlı bu ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum..

tabii şimdi emziriyorum bebeğim 5 aylık, bi taraftan araştırıyorum bi taraftan kilo veriyorum ..bi taraftan da kendimi hazırlıyorum ..
bu çatlakları istemiyorum arkadaşlar çok şey mi istiyorum ?!

Son düzenleme:
Rija ederim dilberay malum hepimizin mrk ettigi birsey sizinle paylasayim dedim ve bende zaten videoyu izledikten sonra dehset birsekilde korktum esim'de izledi fena oldu sana bunu yapmalarina izin vermem diyor kaydirigubbakcemile3..Ruzgarcim sen oyle hos guzel moral veriyorsun fakat bunu yaptirincada bastan sona kadar kocaman bir iz kalacak peki ona ne diceksin bikini felan giyemeyiz sadece mayo giyebiliriz :gitme:Bilmiyorum ben once egzersiz felan yapayim eger onlarla erimezse bakarim en son secenegim olsun kafamçokkarıştı

Şekerim zaten karınderin sarkık değilse karın germe yaptırma, benim aşırı çatlak ve toplamayan sarkık bir derim vardı, onu aldı, belim inceldi, sezaryan izinin biraz genişlemişi şu anda. eğer yağın varsa verirsin elbet. Aylin hanım videoları falan izlemeyin niye izliyorsunuz demişti, ben de izlemedim. Korkutmaktan başka işe yaramıyor demekki.

Bende yeni bir abdominoplasti adayıyım arkadaşlar.5 eylül e gün aldık..Doktorum Ankara'dan Serdar Bey..o ameliyat görüntülerini izledim malum çokta iç açıcı değil ama pişman değilim..eşimle beraber izledik.yan yağlarım ve mide üstü yağlarım alınacak,belim inceltilecek yeni bir göbek yeni bir karın yapılacak..vallahi doktor muayenede anlatırken ben heyecanlandım...tıpkı doğumlardan önce olduğum gibi ince belli karınsız göbeksiz olucam..5 saat sürüyormuş operasyon.sabah alırım dedi,aynı gün akşama veya ertesi gün öğlene çıkarsın dedi.

Cok sevindim senin adina meryy'cim umarim istedigin gibi birsey ortaya cikar ..Fakat aliyesma'nin dedigi gibi ben galiba yaptirmayacagim cunku benimkisi biraz egsersiz vede kilo verdikten sonra duzelcek diye dusunuyorum cunku cok pis ve sarkik goruntum yok gel gelelim catlakliklar onlar hep varolacak zaten beyazlastilar onlarida artik kapataciyla felan hallederim diye dusunuyorum :Saruboceq:Offf hic bitmiyor derdimiz naniknanik

Cok sevindim senin adina meryy'cim umarim istedigin gibi birsey ortaya cikar ..Fakat aliyesma'nin dedigi gibi ben galiba yaptirmayacagim cunku benimkisi biraz egsersiz vede kilo verdikten sonra duzelcek diye dusunuyorum cunku cok pis ve sarkik goruntum yok gel gelelim catlakliklar onlar hep varolacak zaten beyazlastilar onlarida artik kapataciyla felan hallederim diye dusunuyorum :Saruboceq:Offf hic bitmiyor derdimiz naniknanik
teşekkürler rumkızı...benim gerçekten ihtiyacım var bu operasyona.kendime olan güvenim azaldı..birde doğum sonrası psikozu.en azından eski vücuduma dönmem lazım ki çabuk toparlanayım.kiloda versem değişen bişey yok sarkıklık dahada fazlalaşıyor...

Amelıyatları ızlemeyın.elbette korkutucu olur..bademcık ameıyatını ızlesenızde korkarsınız..hastalara gÖre degıl..

Aleyısema karnın nasıl eskısınden çokmu güzel şimdi.pişmanlık varmı hiç.ipli bikiniyi gıyebılecekmısın sence

Yok be şekerler tatil planları yapıyorum, ama çıkmadım henüz. Kimseler yazmayınca ben de kombine ameliyat bölümüne takılıyorum arada. Ama insan ameliyat olana kadar hep araştırıyor moral topluyor falan, ama ameliyat bitince daha az giriliyor galiba foruma kusura bakmayın. Bir arkadaş ta mesaj atmış yazın diye baktım tam 1,5 ayı geride bırakmışım bile izlerim daha da beyazladı. Karnımdaki ödemler bayağı azaldı, hakikaten genç kızlığımdaki gergin karna kavuştum. Aynalara rahat bakıyorum artık, çünkü karın bölgemdeki çatlak kırışık deri parçasından kurtuldum, belim inceldi. ınanın çok moralimi bozuyordu. Ben çocuk doğurmadım, ama eğer sizlerin sezaryan iziniz varsa izi kabullenmeniz daha kolay olur diye düşünüyorum. Ben bile o kadar takmıyorum. Zaten ameliyat öncesi benim tek derdim iz ve uzunluğu idi, birde internet sitelerinde gördüğüm karnın ortasını bölüp geçen iz olmasın dı. Hiçbir pişmanlığım yok, çünkü herşeyi bilerek düşünerek ve tartarak karar verdim. Maalesef herkes biliyorki çatlak sarkmış bir karnın başka tedavi ile toplanması mümkün değil. Tek pişmanlığım keşke zamanında o kadar kilo alıp hızlı vermemiş olsaydım, böyle bir ameliyata belki daha geç en azından çocuk falan doğurduktan sonra gerek olurdu. Hepinizi öpüyorum kızlar, ben buradayım, sizler yazdıkça ben de yazacağım. Hatta sizlerin ameliyat randevusu almanızı, ameliyat olmanızı falan takip edeceğim. Sonuçta ameliyat korkulacak bişey diyorsunuzdur, ben de girmeden korktum, ama bu forumdaysak derdimize çare bulmak için ve hepberaber bulacağız. Mesela Merry'nin 5 Eylülde ameliyatı var, onu da takip edeceğiz buradan. Bu arada teomakcığım yanlardan ipli bağlamalı bikini giydim geçen hafta, ama yanları tümüyle ipli olanı giyemedim henüz izlerim beyazlasın onu da giyicem.

seni gördüğüme ne çok sevindim aliyesma :)) ne güzel memnun olman halinden..darısı hepimizin başına inşallah :)

olacak inşallah , şimdi bebeğim 6 aylık aliyesma .. bi süre daha emziririm zaten diyet yapıyorum aralıksız sonra bende randevumu alacağım inş :KK66:

Yok be şekerler tatil planları yapıyorum, ama çıkmadım henüz. Kimseler yazmayınca ben de kombine ameliyat bölümüne takılıyorum arada. Ama insan ameliyat olana kadar hep araştırıyor moral topluyor falan, ama ameliyat bitince daha az giriliyor galiba foruma kusura bakmayın. Bir arkadaş ta mesaj atmış yazın diye baktım tam 1,5 ayı geride bırakmışım bile izlerim daha da beyazladı. Karnımdaki ödemler bayağı azaldı, hakikaten genç kızlığımdaki gergin karna kavuştum. Aynalara rahat bakıyorum artık, çünkü karın bölgemdeki çatlak kırışık deri parçasından kurtuldum, belim inceldi. İnanın çok moralimi bozuyordu. Ben çocuk doğurmadım, ama eğer sizlerin sezaryan iziniz varsa izi kabullenmeniz daha kolay olur diye düşünüyorum. Ben bile o kadar takmıyorum. Zaten ameliyat öncesi benim tek derdim iz ve uzunluğu idi, birde internet sitelerinde gördüğüm karnın ortasını bölüp geçen iz olmasın dı. Hiçbir pişmanlığım yok, çünkü herşeyi bilerek düşünerek ve tartarak karar verdim. Maalesef herkes biliyorki çatlak sarkmış bir karnın başka tedavi ile toplanması mümkün değil. Tek pişmanlığım keşke zamanında o kadar kilo alıp hızlı vermemiş olsaydım, böyle bir ameliyata belki daha geç en azından çocuk falan doğurduktan sonra gerek olurdu. Hepinizi öpüyorum kızlar, ben buradayım, sizler yazdıkça ben de yazacağım. Hatta sizlerin ameliyat randevusu almanızı, ameliyat olmanızı falan takip edeceğim. Sonuçta ameliyat korkulacak bişey diyorsunuzdur, ben de girmeden korktum, ama bu forumdaysak derdimize çare bulmak için ve hepberaber bulacağız. Mesela Merry'nin 5 Eylülde ameliyatı var, onu da takip edeceğiz buradan. Bu arada teomakcığım yanlardan ipli bağlamalı bikini giydim geçen hafta, ama yanları tümüyle ipli olanı giyemedim henüz izlerim beyazlasın onu da giyicem.

merhaba

sıze bır kacsorum olacaktı karın germe ıle ılgılı. ben 30 yasındayım 3 yıl once dogım yaptım mıde ve gobek sorunum malesefkı var hamde bol catlaklı dogum sonrası 14 kg verebıldım halen 10 kg fazlalıgım var hpsıde gobek ve mıde bolumunde. karın germe amelyatının bana faydası olurmu sızce? ameıyat olmus bırı olark fıkrıızı almak ıstedım. nekadar ıatte yapsam mıde ve gobek gıtmıyor yazıkkı

merhaba

sıze bır kacsorum olacaktı karın germe ıle ılgılı. ben 30 yasındayım 3 yıl once dogım yaptım mıde ve gobek sorunum malesefkı var hamde bol catlaklı dogum sonrası 14 kg verebıldım halen 10 kg fazlalıgım var hpsıde gobek ve mıde bolumunde. karın germe amelyatının bana faydası olurmu sızce? ameıyat olmus bırı olark fıkrıızı almak ıstedım. nekadar ıatte yapsam mıde ve gobek gıtmıyor yazıkkı

Tatlım ben bayağı kilo vermiştim 3 kilo fazlam vardı. Mide bölgesi ve yanlarına hafif liposakşın yaptı Aylin hanım, sen de doktorunla irtibata geçersen sanırım en doğru cevabı verecektir, ya da en azından telefonla konuşursan iyi olur.kaydirigubbakcemile5

2 sezeryanla doğum bi yumurtalık ameliyatı ve kocamannnn sarkan bi göbek :gitme:eek:rtak sıkıntımız:gitme: ameliyatı olan arkadaşlarıma geçmiş olsun diyorum ve cesaretlerinden ötürü tebrik ediyoruma.s.ben istesem parayı denkleştirsem bile cesareti nerden bulacam yamafoldumben

X