Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

selam yazınızı okudum 7 günlük diyette belkide 7 kilo vericeksiniz ama bıraktığınız da 14 kilo olarak alırsınız benden demesi:)))
bence en güzeli 6 öğün ben ameliyat olalı 6 gün oldu ve 6 öğün diyeti ediyorum her 2 buçuk 3 saatte ara ve ana öğün yapmak lazım
bence gene araştırın sonuçda kilolarımızı 7 günde almadıkki 7 günde verelim:)))):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

selam yazınızı okudum 7 günlük diyette belkide 7 kilo vericeksiniz ama bıraktığınız da 14 kilo olarak alırsınız benden demesi:)))
bence en güzeli 6 öğün ben ameliyat olalı 6 gün oldu ve 6 öğün diyeti ediyorum her 2 buçuk 3 saatte ara ve ana öğün yapmak lazım
bence gene araştırın sonuçda kilolarımızı 7 günde almadıkki 7 günde verelim:)))):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ama uzmanlar 7günde 2 veya 3kilo vermemiz normal diyorlar 30 gün uygularsak 9ila 13 kilo arası veriliyormuş denemekte fayda var ne olurki 7 gün denersek şimdiye kadar neler yapmadık ne kaybederiz ya tutarsa: 16:: 16:: 16:

sen yürüyüş yapabiliyormusun ben bugüne kadar yürüyüş yapmadan kilo veremedim artık uzun yürüyüş yapamıyorum çünkü dizlerim aşındı buyüzde dizimin birinde poretez var onun için yürüyüş yaparsam diğeri aşınıyor:18::18::18:

:
ama uzmanlar 7günde 2 veya 3kilo vermemiz normal diyorlar 30 gün uygularsak 9ila 13 kilo arası veriliyormuş denemekte fayda var ne olurki 7 gün denersek şimdiye kadar neler yapmadık ne kaybederiz ya tutarsa: 16:: 16:: 16:

üzülme arkadaşım vücudun ödem atması kişiden kişiye değişiyor bece 7.8 aya kadar sürüyo sabırlı ol üzülme canım bak görürsün inecek bence daha erken üzülme doktorun kim birde nerede oldun dediğim gibi sabırlı ol üzülme tamammı öpüyorum:KK16::KK16::KK16:

canım çok teşekkür ederim. Hafta sonu öncesi ve sonrası fotolarımı yükliycem. Yorum yazarsan çok sevinirim. Öpüyorum.

geçmiş olsun damla doktorun kimdi?

öncelikle şunu netleştirmek lazım her birimiz farklı beklendilerle giriyoruz bu ameliyatlara ama hiç birimiz imkansızı istemiyoruz.
beklenti ne olursa olsun doktorun bu konuda danışanına net bilgi vermesi lazım.sonrasında da yaptığı işin arkasında durması.olmamışsa beklentiyi karşılamamışsa yaptığı iş,yapabileceği ne varsa telafı yoluna gitmeli.kesinlikle hastasını memnun etmeli.
senin durumuna gelecek olursak sporla desteklersen karnında ciddi değişim olabilir.ama dalgalanma konusunda bir şey diyemiycem cnm...

Canım çok haklısın. Zaten doktorumun tavırları bu şekilde olmasaydı bana tavsiyelerde bulunsaydı kendimi bu kadar kötü hissetmeyecektim. Ben hep 6 aya kadar beklemem gerektiğini sabretmem gerektiğini düşünmüştüm. Ama dr.um çok değişiklik beklemememi söyledi ve dalgalanmalarında gayet normal bi durum olduğunu söyledi. Dediğim gibi yanlardan çok memnunum biraz ilgi gösterse sabretmemi söylese psikolojimde bozulmamış olacaktı.:KK43:

doktor başından savmış resmen....

ameliyat olanlarda dalgalanma hiç duymadım ben...

doktorunuz kimdi... aklımızda olsunda, kapısından bile geçmeyelim:KK19:

ben bursada oldum ameliyatımı isterseniz özelden dr ismi yazabilirim. Gerçi çok haksızlık etmek istemiyorum şu anda ücretsiz lenf drenaja gidiyorum. Ama olması gerekende buydu sanırım sonuçta dalgalanma benden kaynaklanan bi durum değil

geçmiş olsun damla ben daha bugün 3.haftadayım tam karın germe oldum doktor gerçekten çok önemli ben doktorum sayesinde çok mutluyum ödem bir gün yok oluyor ertesi gün çıkabiliyorhergün değişkenlik gösteriyor bu ameliyatlarda tam sonucun ortaya çıkması için biraz sabırlı olmak gerekiyor 6 ayda tam şekil oturuyormuş moralini bozma ben istanbulda dr hakan öçsele ameliyat oldum gerçekten çok iyi bir dr gözünüz kapalı kendinizi teslim edebileceğiniz biri kesinlikle ameliyat sonrası tavrı da değişmedi istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz çok ilgili hatta istersen fotolarını kendisine gönderebilirsin belki de sana tam karın germe gerekirken mini karın germe yapılmıştır doğru tespit de önemli

Cantanes mutlu olmana çok sevindim. Eminim 3-5 ay sonra daha da memnun olacaksındır. umarım bende 6 aya kadar dalgalanmalardan kurtulurum.

Damlacım ameliyata girdinde kaç kiloydun başına gelenlere çok üzüldüm benimde 6 günüm bende karnımı daha göremedim ama şişlik var ameliyat öncesi pantolonumu giyemiyorum:KK43:(( 6 ayı bekle deniyor genelde ama mini karında daha erken ödem ve şişlik gidiyormuş ve iyileşme oluyor belki doktorun ondan bekleme demiştir ama tavrı hoş değil:KK43:(

Canım çok teşekkürler. Ameliyata 59 kg. girdim. ameliyattan sonra biraz dikkat etmeye çalıştım. en azından kilo almamaya çalıştım. Şu an 57 kiloyum. Bende ilk 10 gün eski kıyafetlerimi giyememiştim. Ama 10 gün sonra rahatlıkla giyebilmiştim. Umarım sonuç istediğin gibi olur.

tesekkur ederim ama ben istanbulda oturuyorum tekrar gecmis olsun

arkadaşlar ben izmirde ahmet beyle meil ile görüşüyoruz merak ettiğim herşeyi cevapladı ben tam karı germe meme dikleştirme kol germe ve lopo istedim hepsi birdendedim kombine dedim bana şunu dedi eğer sağlığın uygunsa neden olmasın dedi 10.000 tl ye anlaştım bana fotolarıda gönderdi beğendi valla ön görüşmeye gideceğim ahmet beyi tanıyan varmı acaba bana yazarmısınız arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:

ben bursada oldum ameliyatımı isterseniz özelden dr ismi yazabilirim. Gerçi çok haksızlık etmek istemiyorum şu anda ücretsiz lenf drenaja gidiyorum. Ama olması gerekende buydu sanırım sonuçta dalgalanma benden kaynaklanan bi durum değil

canım ismini yazabilirsin... doktorları tanıyalım ve sonuçlarını öğrenelim değil mi....

kolay bir ameliyat değil bence ve her bilgi değerli:KK16:

cantares ve karın germe olan bütün arkadaşlar
bugün benim 7 gün bitti çok şükür çok daha iyiyim artık işlerimi kendim yapıyorum 2 gündür dışarı dolaşmaya çıkıyoruz
biraz eğik yürüyorum fakat çoğu sorunum bitti... bu ameliyat için cidden sadece 1 hafta kadar sıkıntı yaşıyorsunuz onada güzel olmak için
katlanılr seve seve:)) bende eski pantolonlarımı eteklerimi denedim nefis duruyo ayna karşısından ayrılamadım resmen))
tek sorunum kaldı oda karnımın içinde iğneler batıyo bıçak saplanıyor. lazer liposakşın yaptırmıştım onlamı alakalı anlamadım
bu konu ile bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim:)

cantares ve karın germe olan bütün arkadaşlar
bugün benim 7 gün bitti çok şükür çok daha iyiyim artık işlerimi kendim yapıyorum 2 gündür dışarı dolaşmaya çıkıyoruz
biraz eğik yürüyorum fakat çoğu sorunum bitti... bu ameliyat için cidden sadece 1 hafta kadar sıkıntı yaşıyorsunuz onada güzel olmak için
katlanılr seve seve:)) bende eski pantolonlarımı eteklerimi denedim nefis duruyo ayna karşısından ayrılamadım resmen))
tek sorunum kaldı oda karnımın içinde iğneler batıyo bıçak saplanıyor. lazer liposakşın yaptırmıştım onlamı alakalı anlamadım
bu konu ile bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim:)

Gecmis olsun arkadasim. Ben de karin germe ve lipo olali 1 ayi gecti dr um lipolarin curukler olusturabilecegini ve bu curuklerin yumruklaniyomus gibi ya da igneler batiyormus gibi agri yapacagini soylemisti.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X