Estetik olduğunuz yıl ve fiyat bilgilerini paylaşabilir misiniz?

ispanakli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
56
60
25
Merhaba dün burun estetiği yaptırmak istediğime dair bir konu açmıştım. Estetik yaptırmak istediğime çok emin oldum ve doktor araştıracağım.

Buna ne kadar bütçe ayırmalıyım bilmiyorum. Estetik ameliyatı olanlar estetik olduğu yıl, şehir ve fiyat bilgisini paylaşabilir mi? Kafamda biraz şekillensin istiyorum.

Merhaba ben daha 3 gun once burun estetigi oldum. Okmeydani devlette yeni adini bulursun prof dr ltolgar lutfi kumral ve 2 dr daha girmis ameliyatima ameliyat sonrasi dr lar cok guzel oldugunu soyledi ama henuz ben anlamiyorum maglum her yerim sis ve morarma oldu. Fiyata gelirsek 15 bini gecmez dediler ama 18 kusur fiyat cikti. Esim biraz sinirlenmis duzeltmisler. Ozellerde bu fiyata bulmak imkansiz 10 gun once arkadasim ozelde oldu 30 bine yinede sen bilirsin bilgilendirmek istedim.

Devlet hangi tekniği kullanıyor bilmiyorum ama özellerin en büyük avantajı kesinlikle piezo denen bir teknikle ameliyat yapmaları 2 saat gibi kısa bir sürede ameliyat bitiyor Tampon koymuyorlar içine Sadece bandaj oluyor burunda 1 haftada bandaj da çıkıyor sadece burun ucunda dikiş oluyor Dikiş ipleri de zamanla kendisi düşüyor Ve en önemlisi sıfır morluk ve şişlikler oluyor özellikle göz bölgesinde Aşırı rahat bir ameliyat sonrası süreç yaşanıyor Verilen parayı hakettiğini düşünüyorum Yeter ki doğru doktor bulunsun

Devlet hangi tekniği kullanıyor bilmiyorum ama özellerin en büyük avantajı kesinlikle piezo denen bir teknikle ameliyat yapmaları 2 saat gibi kısa bir sürede ameliyat bitiyor Tampon koymuyorlar içine Sadece bandaj oluyor burunda 1 haftada bandaj da çıkıyor sadece burun ucunda dikiş oluyor Dikiş ipleri de zamanla kendisi düşüyor Ve en önemlisi sıfır morluk ve şişlikler oluyor özellikle göz bölgesinde Aşırı rahat bir ameliyat sonrası süreç yaşanıyor Verilen parayı hakettiğini düşünüyorum Yeter ki doğru doktor bulunsun
Bende özelde oldum piezzo. Devlette olmuyormu o teknik

Özelde olup berbat olanda var devlette olup güzel olanda var.o dediğiniz tekniği çoğu uyguluyor zaten atla deve birşey değil.önemli olan doktor seçimi.ben para döktüm olmadı kuaförde çalışan bir kız vardı gitmiştim dedim burnun ne kadar güzel kız 3 ay önce oldum dedi ben tabi şok dedim nerde oldun x devlette x doktora dedi.yani doktor,şans ve burun yapısına bağlı sonuç.kuzanlerim şuan revizyonda baya ünlü birine doktor devlet hastanesinde ameliyat yaparken komik rakamlara olmuştu aynı doktor şuan lüks bir yerde muayenehanesi var 200-300 küsür fiyat istiyor.şans işte o adama devletteyken olmaları.

Özelde olup berbat olanda var devlette olup güzel olanda var.o dediğiniz tekniği çoğu uyguluyor zaten atla deve birşey değil.önemli olan doktor seçimi.ben para döktüm olmadı kuaförde çalışan bir kız vardı gitmiştim dedim burnun ne kadar güzel kız 3 ay önce oldum dedi ben tabi şok dedim nerde oldun x devlette x doktora dedi.yani doktor,şans ve burun yapısına bağlı sonuç.kuzanlerim şuan revizyonda baya ünlü birine doktor devlet hastanesinde ameliyat yaparken komik rakamlara olmuştu aynı doktor şuan lüks bir yerde muayenehanesi var 200-300 küsür fiyat istiyor.şans işte o adama devletteyken olmaları.
Benim de devlette olan arkadaşlarımın ameliyat sonrası süreçleri baya kötü geçti Yüzleri gözleri balon gibi ve mosmordu O yüzden dedim teknik önemli diye Onlar piezo ile ameliyat olmadı mesela Atla deve değil ama para vermişken neden daha iyi daha kolay bir süreç yaşanmasın Zaten doktor iyi değilse üst düzey teknoloji bile olsa sonuç hüsran olur bu konuda size katılıyorum

Benim de devlette olan arkadaşlarımın ameliyat sonrası süreçleri baya kötü geçti Yüzleri gözleri balon gibi ve mosmordu O yüzden dedim teknik önemli diye Onlar piezo ile ameliyat olmadı mesela Atla deve değil ama para vermişken neden daha iyi daha kolay bir süreç yaşanmasın Zaten doktor iyi değilse üst düzey teknoloji bile olsa sonuç hüsran olur bu konuda size katılıyorum
Devlette o teknikle yapanda var doktor araştırması yapması lazım özelde artık fahiş fiyatlar var yani özelde tabi para verince en iyisi olsun ister herkes ama bazen para versende en iyisi olmuyor işte.liv hospitalda olmuştum ben ilk ameliyatı hiç memnun kalmadım mesela çok bilindik bir hastahane zinciri ama anestezi uzmanı mı kim bilmiyorum öyle bir uyutmuş ki beni boğazım 1 ay ağrıdı ve yüzüm gözüm şişti morardı burun acısından korkmuyordum revizyon olurken boğazım yine öyle olacak diye korkuyordum revizyonda sıfır ağrı duydum yani demek ki düzgün yapılınca ağrı olmuyormuş.neyse ilk doktor ve ekibine…

Benim devlette olan arkadaşlarımın burnu çok kötü oldu birinin burun ucu yamuk oldu ki kızın eğriliği yoktu diğerinin burun kemiği dalgalı s çiziyordu bence imkan varsa özelde olunmalı devlet olacaksa da çok araştırılmalı. Ama ben devlette güvenemiyorum açıkcası çevremdeki örneklerden sonra

Kesinlikle şans ve iyi araştırma gereken bir süreç. Yozgat'a bir Dr yaptığı bir kız gördüm devlet hast olmuş Bi çok özelden daha güzel yapmışlar bakakaldım. Ama en iyisi ne olursa olsun doğal burun. Oldumu olmadı mu yakıştı mı sıkıntı çıktı mı nefes sorunu oldumu derdi yok en iyisi hiç bulasmamak.

Merhaba ben daha 3 gun once burun estetigi oldum. Okmeydani devlette yeni adini bulursun prof dr ltolgar lutfi kumral ve 2 dr daha girmis ameliyatima ameliyat sonrasi dr lar cok guzel oldugunu soyledi ama henuz ben anlamiyorum maglum her yerim sis ve morarma oldu. Fiyata gelirsek 15 bini gecmez dediler ama 18 kusur fiyat cikti. Esim biraz sinirlenmis duzeltmisler. Ozellerde bu fiyata bulmak imkansiz 10 gun once arkadasim ozelde oldu 30 bine yinede sen bilirsin bilgilendirmek istedim.
Sadece özel de değil devlette 15 e de hiç yok bende 3 ay önce oldum devlette 23 500 şu an 30 bin

Merhaba dün burun estetiği yaptırmak istediğime dair bir konu açmıştım. Estetik yaptırmak istediğime çok emin oldum ve doktor araştıracağım.

Buna ne kadar bütçe ayırmalıyım bilmiyorum. Estetik ameliyatı olanlar estetik olduğu yıl, şehir ve fiyat bilgisini paylaşabilir mi? Kafamda biraz şekillensin istiyorum.
Devlette oldum 3 ay önce 23.500

Bide benim o kadar sisligim ve morlugumda olmadı kapalı oldum ve hiç ağrı da olmadı

merhaba ben de ankaradayım memnun musunuz kendisinden şu an güncel fiyat hakkında bir bilginiz var mı?
şekline aşık oldummmm hatta size fotoğraflarımı atayım isterseniz ben 6 eylülde 40 bine oldum fakat zam geldi en az 5-10 bin zam geldi dahası varsa bilmiyorum görüşme ücretsiz yda centerda asistanla görüşüp belirlenen saatte kliniğine gidersiniz ya da isterseniz wp den fotoğraf atarsınız nefes probleminiz varsa da eklersibiz şekline aşık oldum ya doktorum gerçekten mükemmel bunu gönül rahatlığıyla söylüyorum yıllardır doktor araştırıyorum şu an 16 gün oldu herhalde elbette biraz da erken olabilir şişlikler vs ama birçok hastasıyla iletişim halindeydim biriyle sürecimiz birlikte falan ilerledi memnun herkes ben de aşırı memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum

X