Estetik olduğunuz yıl ve fiyat bilgilerini paylaşabilir misiniz?

Memnun musunuz şu an?
16. Günüm ama nefes almam harika asla kananmam olmadı çok şükür gerçekten şu an şekline aşık oldummm şişlikler var bu arada ama şu an o kadar güzel ki aşığıyım ya ilk başlarda çok ağladım kötü olacak diye ama erken olmasına rağmen şu an şekliyle aşk yaşıyorum herkes bayıldı burnuma herkes

16. Günüm olduğu için hâlâ şişlikler mevcut elbette birazdan silerim
D6E701A3-589D-49A7-BC3F-0A9607D82C2C.jpeg
D6E701A3-589D-49A7-BC3F-0A9607D82C2C.jpeg 84ABA062-DD1A-4B9C-9207-18C7CD2DDCB5.jpeg 1004491D-A7D2-48D1-B88A-A54B8FB4DF12.jpeg

Eklentiler

• AB9AF997-F833-4FD6-8665-C42B92C48089.jpeg
    AB9AF997-F833-4FD6-8665-C42B92C48089.jpeg
    125 KB · Görüntüleme: 67
merhaba ben de ankaradayım memnun musunuz kendisinden şu an güncel fiyat hakkında bir bilginiz var mı?
Üstte fotoğraflarımı paylaştım.Ameliyat sonrası doktorum fotoğrafları gösterdi düşme payı bıraktım dedi ona göre yapmış zaten Şu anda aşırı doğal oldu ellerine sağlık gerçekten

Son düzenleme:
Devlet hangi tekniği kullanıyor bilmiyorum ama özellerin en büyük avantajı kesinlikle piezo denen bir teknikle ameliyat yapmaları 2 saat gibi kısa bir sürede ameliyat bitiyor Tampon koymuyorlar içine Sadece bandaj oluyor burunda 1 haftada bandaj da çıkıyor sadece burun ucunda dikiş oluyor Dikiş ipleri de zamanla kendisi düşüyor Ve en önemlisi sıfır morluk ve şişlikler oluyor özellikle göz bölgesinde Aşırı rahat bir ameliyat sonrası süreç yaşanıyor Verilen parayı hakettiğini düşünüyorum Yeter ki doğru doktor bulunsun
Ben devlette oldum piezzo ile haziran ayında 14 bine

Üstte fotoğraflarımı paylaştım.Ameliyat sonrası doktorum fotoğrafları gösterdi düşme payı bıraktım dedi ona göre yapmış zaten Şu anda aşırı doğal oldu ellerine sağlık gerçekten
Öncelikle burnunuz çok hoş olmuş bir arkadaşım 1.5 önce kendisine 13k'ya yaptırmıştı fiyatlar gerçekten uçmuş. Asistana yazdım kendisi 40kdan başladığını söyledi çarşamba gününe randevu verdi bakalım bir görüşeceğim kendisiyle

Öncelikle burnunuz çok hoş olmuş bir arkadaşım 1.5 önce kendisine 13k'ya yaptırmıştı fiyatlar gerçekten uçmuş. Asistana yazdım kendisi 40kdan başladığını söyledi çarşamba gününe randevu verdi bakalım bir görüşeceğim kendisiyle
Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim💞6 eylülde taban fiyat 35 k dı ben burnumu atınca (nefes problemim vardı etlerim büyüktü) 40 k demişlerdi.Arkadaşınız da yaptırmış zaten ben de 19 yaşındayım ama inanın yıllardır doktor arıyorum ve çok memnunum barbie nose yaptırdım ben siz de nasıl biraz tarz istediğinizi belirtirsiniz.Yüzüme böyle yarı havalı yarı doğal bir burnun yakışacağını söyledi önden de burun deliklerim gözükmüyor zaten aşırı iyi oldu.Yüzüme oldukça yakışan vir burun oldu.Doktorun içinize sineceğine eminim.Esen kalın💖

Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim💞6 eylülde taban fiyat 35 k dı ben burnumu atınca (nefes problemim vardı etlerim büyüktü) 40 k demişlerdi.Arkadaşınız da yaptırmış zaten ben de 19 yaşındayım ama inanın yıllardır doktor arıyorum ve çok memnunum barbie nose yaptırdım ben siz de nasıl biraz tarz istediğinizi belirtirsiniz.Yüzüme böyle yarı havalı yarı doğal bir burnun yakışacağını söyledi önden de burun deliklerim gözükmüyor zaten aşırı iyi oldu.Yüzüme oldukça yakışan vir burun oldu.Doktorun içinize sineceğine eminim.Esen kalın💖
Çok teşekkür ederim benim herhangi bir nefesim yok ama kemerli ve yüzüme göre büyük bir burnum var benim 35k gibi bir bütçem var 40'ı da belki zorlarım ama onun üstüne çıkamam maalesef.

Çok teşekkür ederim benim herhangi bir nefesim yok ama kemerli ve yüzüme göre büyük bir burnum var benim 35k gibi bir bütçem var 40'ı da belki zorlarım ama onun üstüne çıkamam maalesef.
Bildiğim kadarıyla nefes problemi olunca fiyat artıyor.O zaman umarım size de taban fiyatı söylerler.Eğer ki yaptırmaya karar verirseniz bilgilendirin lütfen ben biraz meraklıyımdır dkmfldlxlxld Hayalinizdeki bebeksi burna kavuşmanız dileğiyle 💞

Merhaba ben istanbulda huseyin karabulut a oldum nefes sorunumla birlikte burnum da egriydi burun boga uzmani kendisi.arkadasimin onerisiyle gitmistim 10 ay kadar oldu 15 bin tl ye olmustum

X