Estetik sonrası kalkık burun imdattt

Doruk2805

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
51
19
37
Arkadaşlar selam Cuma gibi estetik oldum. Eski burnum yüksek sırtlı kemerli ve ucu büyüktü kısacası ameliyatliktim yani..hemde 20 yıldır istediğim birseydi.
Cuma günü oldum bugün 3. Günü . Burnum önden genis kanatlı kısa ve aşırı aşırı kalkık inanır mısınız yemek yiyemez hiçbir şeyden tad alamaz oldum sanki dünya yıkıldı da ben altında kaldım. Bunun için mıydı diyorum kendime . Keşke olmasaydım diyorum ve hergun ağlıyorum. Doktoruma öyle kalkık vs olsun denedim ama o bir miktar ineceği için kaldırdım dedi . Ne olursunuz tecrübeli olanlar yazsın iner mi? İndikçe burun dudak mesafesi kısalır mi? Çünkü çok ayrık duruyor. Etrafındaki herkes beni teselli etmeye çalışıyor ama ben aynaya bakınca domuz gibi bir burun görüyorum ve kahroluyorum

Çok acelecisiniz. Daha 3. Günü diyorsunuz
Şuan burna alışma evresindesiniz
Yeni burnunuzda oturma evresinde
Yavaş yavaş burnunuz oturacak 6 ay sonra bu şikayetleriniz kalmayacak ve evet burun ucunuz düsecek olmasi gereken görunümüne girecek biraz sabır burun 1 senede tam anlamiyla oturacak

az önce başka bir konuya yaptığım yorumu aynen buraya kopyalıyorum;

"Şu anda burnunuzun her yerinde ödem var, böyle hissetmeniz çok normal.
Zamanla yerli yerine oturacak, en az 2 yıl sabır.
benim iki yıl olacak nerdeyse hala ucuna dokunduğumda benim burnum değilmiş gibi hissediyorum, gıdıklanıyor falan tuhaf "

ayrıca yüzünüzün de her yeri şiş, o mesafe kapanıyor zamanla. bu kadar aceleci olmayın, psikolojiniz sağlam kalmaz.

İnşallah ben başka olanlara bakıyorum birde kendime onlar normal ben anormal böyle hissetmem normal değil mi,? Evet haklısınız psikolojim 3 günde yerle bir oldu

İnşallah ben başka olanlara bakıyorum birde kendime onlar normal ben anormal böyle hissetmem normal değil mi,? Evet haklısınız psikolojim 3 günde yerle bir oldu
benim 3 günlükken ki halimi görebilseydiniz keşke..
ama hiç bi zaman böyel umutsuzluğa kapılmadım, şu anda bile hala burnum kalkık, inanın her doktor aynı haltı yiyor, kaldırma dediğin halde kaldırıyor. ben hala biraz daha ineceğini umut ediyorum.

Tek tesellim inanın normale döneceğini düşünmek ..kısa kalkık önden genis bir burun görünce domuz gibi hissetmek berbat ötesi bir durum . Bu şekilde hissedip keşke öyle uzmeseymisim diyen oldu mu???

Ne kadar oldu sizin indimi peki ,? Şuan mutlu musunuz ?

Tek tesellim inanın normale döneceğini düşünmek ..kısa kalkık önden genis bir burun görünce domuz gibi hissetmek berbat ötesi bir durum . Bu şekilde hissedip keşke öyle uzmeseymisim diyen oldu mu???
Benimkide ilk zaman öyleydi. Kalkikti hatta bu ne dedim. Üzüldüm anksiyete geçirdim resmen
Şuan 4 yılım herkes bayılıyor burnuma tabi bende

Zaman sanırım bu süreçte en önemli şey. Zamana ihtiyacım var . İnşallah burdan bende benim gibi olanlara bir gün sakin olun geçecek mesajını veririm

Ay buraya atın da resminizi hepimiz görelim. Daha yanaklariniz bile sistir. Bir de dile kolay kaç yıllık burnunuz değişti. Ameliyatiniz nasıl geçti bu arada?

3 günlük burunda daha alçı olur, nasıl anladınız ki çok kalkık olduğunu? direk deliklere odaklanıp bakarsanız tabi ki kalkık gözükür. alçı çıktıktan sonra hatta şişler indikten sonra bütün olarak incelemek lazım. umarım gönlünüze göre olur, daha çok erken, kendinizi yiyip bitirmeyin boşuna

bu arada bence yıllar yıllar sonra bile burun inmeye uzamaya devam ediyor. çok uzun süre önce estetik olan tanıdıklarınız varsa bakın kesinlikle burun uçları düşük oluyor. benim çevremde öyle en azından.

Ben ameliyathanedeki fotoğrafımı ilk gördüğümde çok sevinmiştim ama arkadaşlarım görünce bu ne michael jackson burnu gibi olmuş demişlerdi hiç unutmuyorum o an elimde bir şey olsada boğazıma saplasam diye çok düşünmüştüm. Alçı çıkana kadar ki o 1 hafta her dakika ağlayıp kendimi mahvetmiştim. Dimdik kalkık, deliklerinden burnunun içi görünen bir burnum vardı. Sonra tamponlarım çıktı. Evet tam tarif ettiğim gibiydi. Şuan 1.5 yıl oldu ve bildiğin o ilk zamanlardaki kalkık halini istiyorum çünkü normalleşti şişlikler geçti sadece ucunda kaldı. İnan bana hepsi geçiyor. Kendini üzme! Özellikle benim gibi kendi kıskançlığından seni ameliyathaneden çıkınca dünyanı başına yıkan ve o psikolojiden hiç anlamayan insanlar için asla üzme. Her şeyin bir çaresi var. En kötü dolguyla memnun olmadığın yerleri düzelttirirsin. Ama eminim zaman geçtikçe burnun yumuşadıkça daha çok seveceksin. Kendini sevmeye ve değer vermeye bak. Güzelleşirken mahvettim diye düşünme. Kim ne derse desin.

Saolun iyiki varsınız. Benim burnum kısaldı birde kalkık eee birde üstüne ödem şişlik tampon bant vs siz düşünün şuanda resmen ucu resmen domuz burnundan farksiz. Kalın ama kısa ucu kocaman birşey inanın depresyona girdim geceleri uyuyamıyorum gündüzleri yerinde duramıyorum ablam eşim akrabalarım beni teselli etmeye çalışıyor geçecek zamanla inecek ama ben inanin sadece avutma okarak görüyorum daha bugün 4. Gunjlum ve bu durum nasıl tedavi edilir onu araştırmaya başladım. 20 yıl burnunu tak tak en sonunda bıçak altına yat sonrasi uyan kabus . 2 çocuğum var inanın bu ruh halinden çıkıp onlarla bile ilgilenemiyorum şuanda . Bir an önce doktor beyle yüz yüze gelmek ve hesap sormak istiyorum ben yandan bakılınca uzun bir burun olmasın drdim sadece ama kalkıp bu kadar kısa domuz gibi gorunmeme sebep olan bir burun değildi ki hayalimm.. Bu cuma randevum var alcilar çıkacak beni ne bekliyor bilmiyorum hergun dua ediyorum Allahım keşke zamanı geri alma şansım olsa

Üzülmeyin lütfen benimde görüntünün dışında içte sıkıntı var. Deliklerim eşit değil, seprum deviasyon olmuş, sağ delikte et parçası var nefes alınca rüzgar gibi ses geliyor ama yapacak bir şeyim yok. Hem param boşa gitti hemde sağlığım. En azından eskisinden biraz daha iyi diyorum. Sizde zamanla takmayacaksınız.

Umarım iner bu haline gerçekten dayanamıyorum . Dr asistanı normal diyor ya bu buruna ne diyecek gerçi dimi.. Kendimi depresyona sokmak için girmedim ki ben bu operasyona tam tersi tek istediğim daha öz güvenim olsun yemin ediyorum herşeyim gitti ben bakıyorum o kadar estetik sonrası tamponlu videolara hiçbiri bu kadar kötü değil inanın değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…