Estrofem

Aysel9389

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
32
16
30
Kizlar merhaba ben nisan ayinda düsük yaptim sonra doktorum 2 ay sonra hsg yapti rahime bakmak icin rahim net cikmamis dedi ve rahime kamerayla bakildi bir problem yok dedi bana ilaç olarak estrofem verdi aranizda bu ilacı kullanan varmi yada ilaci kullanıp tekrar hamile kalanlar oldu mu?

Kizlar merhaba ben nisan ayinda düsük yaptim sonra doktorum 2 ay sonra hsg yapti rahime bakmak icin rahim net cikmamis dedi ve rahime kamerayla bakildi bir problem yok dedi bana ilaç olarak estrofem verdi aranizda bu ilacı kullanan varmi yada ilaci kullanıp tekrar hamile kalanlar oldu mu?
Tüp bebek tedavilerimde kullandım evet. Rahimi kalınlaştırıp bebeğin tutunmasını sağlıyor. Size de bu yüzden vermiştir. Düşük yaptığınız için.
Geçmiş olsun.

bu ılac yararlı bı ılacmı ? Doktor harıcı kullanılabılırmı bende anne olmak ıstıyorum da
Canim estrofem gebelik kolaylastirici ve seni gebelige hazirliyor ama doktor vermeden kullanma cunki ben onunla birlikte bir ilac daha kullaniyorum bi istersen kadin doguma git ben gebe kal.adan önce sogan kürü yaptim 2. Ay hamile kalmıştim istersen sogan kuri dene 10 gün her sabah ac karna içiyorsun

Merhabalar. Bende rahim filmi çekildim 2 ay geçti. Bu ay doktor klomen ve estrofem verdi ama sadece 2 gün sabah akşam şeklinde.
Ama bu ay da boş geçti maalesef
Sizinde hem gebelik hem düşük sebebiyle vermiş olabilir

X