Et Yemekleri Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz et yemeği tarifi ;

• Ankete Katılan
    402
  • Anket Kapalı .
Tebrik ederim Nevreste'm

Yarışmaya katılan ve bize harika lezzetler sunan arkadaşlarım,
Ellerinize yüreklerinize sağlık..
Herkese tebrikler

Nevreste çok tebrik ederim.

Yarışmada marifetli elleriyle yemeklerini sergileyip, midemize olmasa da gözlerimize bayram ettiren tüm yarışmacılara teşekkürler,tebrikler.

Nevreste,tebrikler...
herkesin emeğine sağlık. değme aşçılara taş çıkarırsınız. [h=3][/h]batuhan piatti yanınızda, yamak kalır valla
bundan sonraki yarışmada ,yarışmaya katılanların ve oylama da oy kullananların gizli olmasını isteyenlere katılıyorum.
böylece senin arkadaşların ,benim arkadaşlarımı bir güzel döver kaldırır bir kenara istifler gibi şaibeler olmaz
ha tabi özel mesajlarla yada başka iletişimlerle ben buyum dememelerine güvenmek zorundayız kankilerine, o da ayrı
vicdanen bu yapmayacaklarına da inanmak isterim .
çok şey mi istiyorum ki şu hayatta sanki..az bile..

ayyy evet artık acıklansın çatlıciğimmmm :)))

nevreste barı seceneklerı soyleseydın sekerım ya

Tebrik ederim nevreste ...Kategori seçenekleri olarak ne sundun acep

Katılan ve emek veren herkesi ayrıca tebrik ederim . Tantuni , ali nazik ve sebze kulesine bir kere de kendi adıma özel tebrik göndereyim

Nevreste çok tebrik ederim.

Yarışmada marifetli elleriyle yemeklerini sergileyip, midemize olmasa da gözlerimize bayram ettiren tüm yarışmacılara teşekkürler,tebrikler.
Teşekkür ederim
Teşekkür ederim

nevreste tebrik ederim canım:13::13:
Teşekkür ederim

birisi cikip su kategoriyi aciklar mi artik
Sürpriz

ayyy evet artık acıklansın çatlıciğimmmm :)))

nevreste barı seceneklerı soyleseydın sekerım ya
Bekleyelim konu açılır

Tebrik ederim nevreste ...Kategori seçenekleri olarak ne sundun acep

Katılan ve emek veren herkesi ayrıca tebrik ederim . Tantuni , ali nazik ve sebze kulesine bir kere de kendi adıma özel tebrik göndereyim
Teşekkür ederim

nevoşumm tebriklerr canımm
ee artık sana gelirsem bana bir kahve yaparsın yanında tatlılar kurabiyeler felan olsun çok şey istemiyorum
kısırdaa yapabilirsin bunlar benim belirttiklerim gerisini sen halledersin artık

Nevroşum kutlarım seni canım

yarışmaya katılan diğer arkadaşların da emeklerine sağlık..

nevoşumm tebriklerr canımm
ee artık sana gelirsem bana bir kahve yaparsın yanında tatlılar kurabiyeler felan olsun çok şey istemiyorum
kısırdaa yapabilirsin bunlar benim belirttiklerim gerisini sen halledersin artık
Teşekkürler canımOnlar kolay şeyler canım benim sen gel hallederiz

Nevroşum kutlarım seni canım

yarışmaya katılan diğer arkadaşların da emeklerine sağlık..
Teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…