Et Yemekleri Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz et yemeği tarifi ;

• Ankete Katılan
    402
  • Anket Kapalı .
Nevreste tebrik ederim canım,ellerine emeğine sağlık...

Yarışmaya katılan tüm arkadaşları da ayrıca tebrik ediyorum,herkesin emeğine sağlık.

Nevos tebrik ederimmm
Yeni kategori ne olacak acaba zevkle bekliyorum yeni lezzetleri
Bu arada katilan herkesi tebrik ediyorum ellerinize saglik

serbetli tatlılar heeee
kazen kabak tatlısı yapcak dıye bunu sectı kesiiiiiinnnnn

Merhaba canndann hanım,
Bana soracak olursanız ben " tavukgöğsü" için sütlü tatlı derim.
Çünkü muhallebi şeklinde hazırlanıyor...
Yine de karar sizin...

Merhaba

Çok teşekkürler. Yok yok, kesinlikle haklısınız.

Kategori sorunu ortadan kalktı böylece de, işte asıl mesele oradan sonra başlıyor zaten. :)

Benim için, bu işin hakkını veren hünerli arkadaşların tariflerini ve paylaşımlarını takip ederek -yarışmaya katılmaktan ziyade- bunları önce kendi kendime denemeye devam etmek daha uygun sanırım.:)

Nevreste Hanım, Tebrikler.

Gerçekten meşakkatli ve güzel bir tarif.

Patatesleriniz zaten başlıbaşına ayrıca çok hoş ve güzel. Kimileri için hakikaten bir tutku "mutfak ve yiyecek hazırlamak" belli ki siz de onlardansınız.

Henüz hiç ziyaret etmedim ama anladığım kadarıyla, forumda sizin ayrıca bir mutfak başlığınız da varmış sanırım.

Tekrar tebrik ediyorum bu kategorideki birinciliğiniz için ve hem size hem de tüm katılımcı arkadaşlara bir kez daha ellerinize ve emeklerinize sağlık diyor, bundan sonraki kategorilerde de başarılar ve iyi şanslar diliyorum.

Teşekkür ederim
Evet yemek yapmayı çok seviyorumBirde paylaşınca o tutku katlanıyor
Mutfağıma beklerimhttp://www.kadinlarkulubu.com/yemek-tarifleri/589191-nevrestenin-mutfagi-192.html Yorumunuz için teşekkürler

Teşekkür ederim
Evet yemek yapmayı çok seviyorumBirde paylaşınca o tutku katlanıyor
Mutfağıma beklerimhttp://www.kadinlarkulubu.com/yemek-tarifleri/589191-nevrestenin-mutfagi-192.html Yorumunuz için teşekkürler

Rica ederim.

Davetiniz için ben de teşekkür ediyorum. (Benim epey ihtiyacım olan ve eksik yanlarımdan biri aslında bu sizin sevdiğiniz ve hem tutku hem de beceri olarak yaptığınız şeyler)

Yani epey bir ziyaret etmem gerekiyor ve çok işime yarayacağından eminim. :)

İyi akşamlar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…