Gebeliğe Hazırlık Etlik Zübeyde Hanım da hsg çektrimek

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Minnos767

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
114
28
Merhaba arkadaşlar. Ben 9 aylık evliyim ve çocuk istiyoruz ama olmadı. Doktora gittim daha önce ama 1 yıl dolmadığı için muane etmediler. Ve şimdi doktoruma 1 yıldır korumasız ilişkiye giriyoruz ama olmuyor dedim. Benden kan testi istediler ve ultrasonla bakıldı bi sıkıntı yok dedi. Ve hsg istediler. Etlik Zübeyde hanımda hsg çektireceğim ama korkuyorum bayıltıyorlar mı hiç fikrim yok. Ve hsg çektirmek için erken mi şimdi doktora da söyleyemiyorum. Eşim sperm testi verdi ve sıvılaşma süresi 60 dkdan fazla çıktı ileri hareketlilik %16 çıktı. Böyle durum yaşayan varmı çok kafaya takıyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz çocuğum olur mu eşimin değerleri problem olur mu

Korkma ya Allahin izni ile olur sıkıntı etme ondanda olmuyor bende cok sıkıntı ediyordum ama bu ay artik etmiyorum hatta diyorumki kendi kendime istemiyorum artik hersey olacagina varsin

Korkma ya Allahin izni ile olur sıkıntı etme ondanda olmuyor bende cok sıkıntı ediyordum ama bu ay artik etmiyorum hatta diyorumki kendi kendime istemiyorum artik hersey olacagina varsin
Ya aslında çok takmadım belki ama anneminde geç olmuş en başından beri sürekli bana annenin geç oldu senin de geç olacak galiba die baskı var artık insanın bi yerden sonra psikolojisi bozuluyor galiba

Kim baski yapıyor 🙄 annen oldu diye sende oyle olacn gibi bi kanun yok
Ona bakarsak.benim.ablamin 11 ay olmadi sonra oldu 4 tane kizi var simdi cok sukur aralarinda bir yas var olunca oluyor cnm

Kim baski yapıyor 🙄 annen oldu diye sende oyle olacn gibi bi kanun yok
Ona bakarsak.benim.ablamin 11 ay olmadi sonra oldu 4 tane kizi var simdi cok sukur aralarinda bir yas var olunca oluyor cnm
İşte bizimkilerin zihniyeti diyelim. Ama ilk başlarda ses çıkarmıyordum artık terliyorum bişey diyemiyorlar ilk zamanlar baya canımı sıkıyorlardı

İşte bizimkilerin zihniyeti diyelim. Ama ilk başlarda ses çıkarmıyordum artık terliyorum bişey diyemiyorlar ilk zamanlar baya canımı sıkıyorlardı
Sacma zihniyet bos ver sıkma canını bana millet erken kizim yapma hele diyorlar
Bnde olmuyor diyemiyorum istemiyoruz erken diyorum oyle gecip gidyor

Sacma zihniyet bos ver sıkma canını bana millet erken kizim yapma hele diyorlar
Bnde olmuyor diyemiyorum istemiyoruz erken diyorum oyle gecip gidyor
Ay valla en baştan öyle demediğim için çok pişmanım keşke istemiyorum deseydim nie istemiyorsun die laf ederlerdi çokönemli değildi o. Ama en baştan istediğimi bildikleri için sürekli nie olmuyor hastaneye git modundalar

X