HSG Rahim Filmi Ankara Zübeyde hanım hastanesi

Tabiki önce doktorun yanına gidip kan verecegiz sonra kan verecegiz. Sanırım ilaç yazacakmis doktor antibiyotik falan

Valla ben randevu aldım nolur nolmaz diye bence sen direk giriş yaptır sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Sen hangi doktora gidiyorsun bu arada
Aynen giriş yaptrdıktan snra gidiliyor canım sonuç bekliyrm snra doktora gidip antibiyotik vericekmiş. Serdar hocaydı sanırsam

Kızlar merhaba ben özel kliniğe gidiyorum doktorum hsg istedi kendisi yapıyor ama 2500 lira devlette yaptırabilirsin dedi direkt hsg için randevu veriyorlar mı yoksa yine doktora muayene olmak gerekir mi bir bilginiz var mı ya da öğrenebilir misiniz

SANADA antibiyotik ilaç verdimi peki ve ağrı kesici
Kizlar merhaba ayni hastaneye gidiyorum tedavi icin. Bayramdan once gidip hormon testi verdi. 18 temmuzda gel dediler 19 una randevu alabildim.
Adetin 1. Gunu ara randevu vercez dediler
Sorum şu ki benim bat tarihi 29 temmuzdu ama dun aksam adet oldum ve suan kanamam yok sol.kasigim sizliyor hastaneyi de arayamadim hsg icin bana yardim.eder misiniz

Kizlar merhaba ayni hastaneye gidiyorum tedavi icin. Bayramdan once gidip hormon testi verdi. 18 temmuzda gel dediler 19 una randevu alabildim.
Adetin 1. Gunu ara randevu vercez dediler
Sorum şu ki benim bat tarihi 29 temmuzdu ama dun aksam adet oldum ve suan kanamam yok sol.kasigim sizliyor hastaneyi de arayamadim hsg icin bana yardim.eder misiniz
Hamile olabilir misin onu ilk öğren sonra hsg için randevu aldıgın yeri ara adet oldugunu söyle ona göre tarih değiştirirler

Hamile olabilir misin onu ilk öğren sonra hsg için randevu aldıgın yeri ara adet oldugunu söyle ona göre tarih değiştirirler
Yarin saglik ocagina gidip kan vericem gebelik.icin ayriyeten test de alicam, muhakkak ki cikar ne oldugu, 19 unda hastaneye gitmemin sebebi bayramdan once hormon testi vermistim.18 inde gel dediler 19 una alabildim.sonuc icin gidicektim. Sonra hsg den filan bahsetti doktor. Iyi dedim.bende zamani var 29 unda baslayacak adetim dedim. Ama dün olunca afalladım suan peçete koymustum baktim bembeyaz duruyo hatta seffaf akinti gelmis sanirim
Amaan bende anlamadim ki noluyo ya

Yarin saglik ocagina gidip kan vericem gebelik.icin ayriyeten test de alicam, muhakkak ki cikar ne oldugu, 19 unda hastaneye gitmemin sebebi bayramdan once hormon testi vermistim.18 inde gel dediler 19 una alabildim.sonuc icin gidicektim. Sonra hsg den filan bahsetti doktor. Iyi dedim.bende zamani var 29 unda baslayacak adetim dedim. Ama dün olunca afalladım suan peçete koymustum baktim bembeyaz duruyo hatta seffaf akinti gelmis sanirim
Amaan bende anlamadim ki noluyo ya
Bu yumurtlama kanamasi olmasin? Ovulasyon testiyle bir bakin isterseniz.

Öyle bisey var mi ki, yani hic basima gelmedi böyle bisey ovulasyon testinde ne cikarsa iyi olur acaba
Yumurtalama doneminde bazen cok hafif kanamalar olabiliyor hormonlara bagli olarak. Uzun surmuyor.ovulasyon testinde iki cizginin esit koyulukta, hatta t cizgisinin daha koyu olmasi lazim ki yumurtlama denilebilsin.

X