Ev arkadaşı problemi

Evde yalnızken kimseyi eve alma. Evde beklerim falan olmasın. Böyle bir durumda ben kızı evden yollardım sanırım eşyalarını verip. Bir süre acilen ev arkadaşı vs bakar kendim idare ederdim o arada. Ama sen sakın eve kimseyi alma o yokken. Kapını da kilitli tut. Bir de konuş ortak alanda değil kendi odasında napıyosa yapsın
Eve alma durumunda ben adam kapıya gelince öğrendim. Beklerim vs demedim. Kendi evde bile yokken çağırmış gecenin yarısı iki saat sonra başka adamla geldi. Sabaha kadar o kafayla abuk sabuk hareketler yaptı. Erkeklerden de biri gitti diğeriyle aynı odada kaldı. Kendini eğlenceli falan mı sanıyor bilmiyorum ama dışarıdan çok avam duruyor sinirden çatladım resmen.

Çilek eve asla yalnızken birini alma. Geleyim bekleyeyim evde falan olamaz. Başına türlü şey getirirsin, bir iki süre geçer herkes bilir kızı da bellerler sonra seni de onun arkadaşı da o yoldadır diye kabul ederler. Hayatın kararır. Yıllarca ne karşına düzgün biri çıkar ne de sen etiketten kurtulabilirsin. Lütfen sınır çiz. Asla eve erkek arkadaşı haricinde birini çağırmasın. Seni de meze yapabilirdi. Gece ben ilgilenmiyorum diyerek kendi odana geçmen gerekirdi beraber oturman çok saçma olmuş.
Evet ben de bundan çekiniyorum. Odalarımızda tam eşyalar yok henüz. Yeni taşındık gibi bir şey o yüzden ortak alanda kalıyorum ben maalesef. Kısa sürede eşyalar gelecek ama aynı çatıyı paylaştığımız için yine de huzursuzum. Kapıya biri gelirse asla almam artık. Kızla sağlam bir konuşma yapmam lazım. Sürekli drama izlemek istemiyorum yani her gece. Liseli üniversiteli de değiliz ki akıl izan yok insanlarda.

Merhabalar.
Başlıktan da anlaşılacağı gibi sorun ev arkadaşım. Başlarda iyi anlaşıyorduk aslında hala iyi anlaşıyoruz ama şöyle bir sorun var; bana sormadan eve karşı cinsten birilerini getiriyor ve bu kişilerle arasındaki ilişki arkadaş-flört karışık. Anladığım kadarıyla cepte tutuyor kendisi de flörtöz biri olduğunu söylüyor zaten. Geçen hafta yine böyle biriyle buluşmuş ama aynı zamanda eve başka bir erkek arkadaşını daha çağırmış. O yokken çocuk eve geldi ve gece boyu ev arkadaşımı bekledik. Gecenin bir körü diğer buluştuğu çocukla sarhoş şekilde eve geldi. Haliyle ortada tuhaf bir durum oluştu. İkisine de çok yılışık hareketler yapmaya başladı bir ara ben utandım. Bir öbürünü öpüyor bir diğerine sırnaşıyor falan. İki erkek de birbirinden haz etmedi haliyle. Kendi odalarımız var ama yeni taşındığımız için eşyalar eksik o yüzden şimdilik ortak alanı kullanıyoruz. Hal ve hareketleri çok yapmacık ve cringe olmaya başladı gece boyunca. En önemli sorun da sabaha kadar uyuyamadım işe ölü gibi gittim. Ben bunun önünü almak istiyorum yani sürekli bu şekilde devam ederse çok rahatsız olacağım. Eşyalar tamamlanınca sıkıntı azalır ama hareketleri ayarsız geldiği için yine böyle bir durumda evin içinde tatsızlık çıkmasından çekiniyorum. Dese ki bu benim sevgiliyim ya da fuckbuddy’m alsa odasında takılsa beni hiç alakadar etmez ama dediğim gibi gece boyu tiyatro çekti resmen ve ortamdaki kimse ne olduğunu anlamadı. Uyumak istediğim bariz olmasına rağmen gelen erkeklere kalın bu gece diye ısrar etmesine ayrı sinirlendim. Bu tarz durumlar yaşayan var mı, nasıl hallettiniz? Hala uykum var ve çok sinirliyim.
Benim üniversite de iki ay kaldığım kızlar böyleydi ve ben uykumda sıçrarim bazen gerçekten korkunç

Evet ben de bundan çekiniyorum. Odalarımızda tam eşyalar yok henüz. Yeni taşındık gibi bir şey o yüzden ortak alanda kalıyorum ben maalesef. Kısa sürede eşyalar gelecek ama aynı çatıyı paylaştığımız için yine de huzursuzum. Kapıya biri gelirse asla almam artık. Kızla sağlam bir konuşma yapmam lazım. Sürekli drama izlemek istemiyorum yani her gece. Liseli üniversiteli de değiliz ki akıl izan yok insanlarda.
Odana birini sokar Allah korusun

üniversitede bir arkadaşım yaşadı aynı durumu. kızın eve gireni, çıkanı bitmiyordu
en sonunda dayanamayıp bir cinnetle başka arkadaşlarının evine taşındı
isteği buysa dinleyeceğini pek zannetmiyorum, belki bir süre idare etmek için dikkat eder ama zor yani.
siz yine de kesin bir dille konuşun. baktınız anlaşamıyorsunuz bir yolu bulunur herhalde sözleşme için.

Dediğiniz gibi sevgilisi falan olsa neyse. Ben de bekarken arkadaşımla yaşıyordum. Sevgilisi gelir kalırdı. Eşim de gelirdi o zamanlar, gayet doğal. Ama bu nedir? Bir birini öpüyor, bir diğerine sırnaşıyor falan, ne çirkin bir ortam. Böyle bir kaşarı -evet amiyane tabir ama tam olarak karşılığı bu- evimde barındırmazdım.

Uygun bir dille konusun. Sevgilisi eve tabiiki gelebilir ancak surekli farkli erkeklerin gelmesi, birden fazla erkegin gelmesi hos degil. Orasi sizin ortam yasam alaniniz, evi garsoniyere cevirmesin. Allah korusun birisi birgun icer, kafayi bulur size musallat olur. Kendi odaniza gectiginizde mutlaka kapinizi kilitleyin

Merhabalar.
Başlıktan da anlaşılacağı gibi sorun ev arkadaşım. Başlarda iyi anlaşıyorduk aslında hala iyi anlaşıyoruz ama şöyle bir sorun var; bana sormadan eve karşı cinsten birilerini getiriyor ve bu kişilerle arasındaki ilişki arkadaş-flört karışık. Anladığım kadarıyla cepte tutuyor kendisi de flörtöz biri olduğunu söylüyor zaten. Geçen hafta yine böyle biriyle buluşmuş ama aynı zamanda eve başka bir erkek arkadaşını daha çağırmış. O yokken çocuk eve geldi ve gece boyu ev arkadaşımı bekledik. Gecenin bir körü diğer buluştuğu çocukla sarhoş şekilde eve geldi. Haliyle ortada tuhaf bir durum oluştu. İkisine de çok yılışık hareketler yapmaya başladı bir ara ben utandım. Bir öbürünü öpüyor bir diğerine sırnaşıyor falan. İki erkek de birbirinden haz etmedi haliyle. Kendi odalarımız var ama yeni taşındığımız için eşyalar eksik o yüzden şimdilik ortak alanı kullanıyoruz. Hal ve hareketleri çok yapmacık ve cringe olmaya başladı gece boyunca. En önemli sorun da sabaha kadar uyuyamadım işe ölü gibi gittim. Ben bunun önünü almak istiyorum yani sürekli bu şekilde devam ederse çok rahatsız olacağım. Eşyalar tamamlanınca sıkıntı azalır ama hareketleri ayarsız geldiği için yine böyle bir durumda evin içinde tatsızlık çıkmasından çekiniyorum. Dese ki bu benim sevgiliyim ya da fuckbuddy’m alsa odasında takılsa beni hiç alakadar etmez ama dediğim gibi gece boyu tiyatro çekti resmen ve ortamdaki kimse ne olduğunu anlamadı. Uyumak istediğim bariz olmasına rağmen gelen erkeklere kalın bu gece diye ısrar etmesine ayrı sinirlendim. Bu tarz durumlar yaşayan var mı, nasıl hallettiniz? Hala uykum var ve çok sinirliyim.
Sevgilim dese kaç yazar ya. O evde birlikte yaşıyorsunuz saygı duymak zorunda. Sevgililer bile girmemeli bence eve. Böyle şeyleri en başta konuşmadınız mı peki? Ben yakın arkadaşımla bile eve çıkmayı kabul etmedim kendisine de açıkça dedim '' seninle dışarıda gezmeyi, vakit geçirmeyi seviyorum ama ev arkadaşı olamayız çünkü sana dıdısının dıdısı geliyor '' diye. Gerçektende öyle en son bana kuzeninin sevgilisinin arkadaşının kardeşinden bahsediyordu evde en az 7 kişi oluyor :KK70: Hayatta kabul etmem. Ortak arkadaşımız var '' o gelse ben istemesem hoşuna gider mi peki? '' diye saçmaladı hatta. Bende seninde tanıdığın biri fakat sen istemediğin sürece tabi ki kabul etmem dedim. Bunlar başta açık ve net konuşulmalı. Allah korusun başınıza onun yüzünden bi şey gelebilir. Bu yüzden hep tek yaşıdım.

Merhabalar.
Biz üniversitede üç kişi kalıyorduk. Üçüncü sonradan gelmişti. Bizim de paraya ihtiyacımız olduğu için kabul ettik. Kız az çok belli ediyordu kendini eve ayık gelmeyen okula gitmeyen bir kızdı. İşte bir gece yarısı eve erkek getirmiş erkek dediğim de 35 yaşında bar sahibi. Adamı hemen evden kovduk kız da adamla gitti ertesi gün sabah eşyalarını çöp poşetine koyup topladık al esyalarini bir daha bu eve gelme dedik defoldu gitti. Siz nasıl katlaniyorsunuz ya böyle şeylere? Böyle saçmalıklara aman yaşam tarzı bu diye göz yummamak lazım. Kendi odasına da alamaz benim kaldığım evde, ne yani yol geçen hanı mi benim evim. Fakbadileriyle otelde görüşsün ya da tek başına yaşasın.

Biz üniversitede üç kişi kalıyorduk. Üçüncü sonradan gelmişti. Bizim de paraya ihtiyacımız olduğu için kabul ettik. Kız az çok belli ediyordu kendini eve ayık gelmeyen okula gitmeyen bir kızdı. İşte bir gece yarısı eve erkek getirmiş erkek dediğim de 35 yaşında bar sahibi. Adamı hemen evden kovduk kız da adamla gitti ertesi gün sabah eşyalarını çöp poşetine koyup topladık al esyalarini bir daha bu eve gelme dedik defoldu gitti. Siz nasıl katlaniyorsunuz ya böyle şeylere? Böyle saçmalıklara aman yaşam tarzı bu diye göz yummamak lazım. Kendi odasına da alamaz benim kaldığım evde, ne yani yol geçen hanı mi benim evim. Fakbadileriyle otelde görüşsün ya da tek başına yaşasın.
35 yasinda otel mi yok sevgilisiyle gidecegi birde paralı adam
Iste niyeti kötü

35 yasinda otel mi yok sevgilisiyle gidecegi birde paralı adam
Iste niyeti kötü
Aynen işte. Biz de o zamanlar 20 yaşında kizlariz. Bı uyanıyorum karşımda sarhoş göbekli, üniversiteli kız avcısı bir adam, yanında da bizim gold digger :) yani hoş değil böyle şeyler böyle hareketli bir yaşam tarzı varsa tek başına yasayacak. Ev arkadaşına danışmadan eve her gün farkli erkek getirmek onun gözünün önünde öpüşmek koklaşmak falan iğrenç hareketler.

Aynen işte. Biz de o zamanlar 20 yaşında kizlariz. Bı uyanıyorum karşımda sarhoş göbekli, üniversiteli kız avcısı bir adam, yanında da bizim gold digger :) yani hoş değil böyle şeyler böyle hareketli bir yaşam tarzı varsa tek başına yasayacak. Ev arkadaşına danışmadan eve her gün farkli erkek getirmek onun gözünün önünde öpüşmek koklaşmak falan iğrenç hareketler.
İğrenç ya ben bir işe girdim bizim eski patron da o tip ( pez..benk tipli) çiçekli gömlek bayri acik genc kız peşinde 35 yasinda bizim orda 50 yasinda kadinla yaşıyor iyyyy bize sarkar o geldi aklıma ya kızlarda da akil yok evimde çökelek ekmek yerim o adamlara bu yastayim bulaşmam

İğrenç ya ben bir işe girdim bizim eski patron da o tip ( pez..benk tipli) çiçekli gömlek bayri acik genc kız peşinde 35 yasinda bizim orda 50 yasinda kadinla yaşıyor iyyyy bize sarkar o geldi aklıma ya kızlarda da akil yok evimde çökelek ekmek yerim o adamlara bu yastayim bulaşmam
Allah ıslah etsin o adamları ne diyelim.

Sen evde yalnızken gelen adamı neden eve alıyorsun ? Ben de birazdan dışarı çıkacağım kusura bakma deyip içeri bile davet etmeden yollaman gerekirdi. İkinci olarak da açıkça evdeki misafir kurallarını konuş, bugün sevgilisi gelsin bana ne dersin, yarın evde parti vermeye kalkar. Bence sevgili de olsa karşı cinsten birisinin gelip de iki kızın evinde kalması çok rahatsız edici, kendi evin yayılıp oturmak isteyeceksin, duşa gireceksin belki evde yabancı bir erkek ne alaka yani.

Yine kız flört halindeymis, benim ev arkadaşım aynı anda bir sürü kişiyi idare ederdi,dogumgununde hepsi sürpriz yapmıştı
Neyse ki biri çıkınca diğeri girmişti falan. Birol Güven komedisi gibiydi 😐😐😐
Bence hiç uğraşma, böylelerinin ne derdi biter ne olaylı hayatı.
Tez elden ayırın evleri,başka ev arkadaşı bul
Ben bir sene cektim,sonra artık işler çok saçma bir hal almaya başlayınca vinladim başka bir eve

Tanımadığınız bilmediğiniz adamla aynı evde bulunmak ne cesaret ben anlamıyorum. Hani insan birlikte yaşadığı için bazı şeylere sessiz kalabilir ama bu öyle birsey değil.

Yine kız flört halindeymis, benim ev arkadaşım aynı anda bir sürü kişiyi idare ederdi,dogumgununde hepsi sürpriz yapmıştı
Neyse ki biri çıkınca diğeri girmişti falan. Birol Güven komedisi gibiydi 😐😐😐
Bence hiç uğraşma, böylelerinin ne derdi biter ne olaylı hayatı.
Tez elden ayırın evleri,başka ev arkadaşı bul
Ben bir sene cektim,sonra artık işler çok saçma bir hal almaya başlayınca vinladim başka bir eve
İşi demagojiye sarmaya başladı biraz. Psikolojim iyi değil, neden böyle yapıyorum bilmiyorum çok özür dilerim falan. Böyle konuşunca rahatlayacağım yerde iyice gerildim. İlgi arayışı varmış vs. Duygu durumu iyi değil anlaşılan. Böyle kişilere çok denk geldim kolay kolay değişmiyorlar. Kontrat işi nasıl oluyor peki? Ha deyince çıkılabiliyor mu?

X