Ev Hanımları

MERHABALAR,BENİM DE OKULUM YENİ BİTTİ.İŞ ARIYORUM.ASLINDA ÇALIŞMAYI ÇOKTA İSTİYOR DEĞİLİM AMA EVDE OTURMAKLA KISMETIN AYAĞINA GELMEZ DİYOR ANNEM O YÜZDEN İŞ ARIYORUM:)) SANIRIM ŞİMDİLİK BU KATAGORİYE YAZMAM GEREKİYOR ...GERÇEKTEN ZOR İŞ EV HANIMLIĞI,EV İŞİ, ASLA TATİLİ VE TAM KARŞILIĞINI ALAMIYOR İNSAN :KK43:

:)))ben mesleğimi yazmışdım da buraya da yazayım dedim kıdeminden istifa edip 15 yıl sonra çalışma hayatına yeniden merhaba diyen bir ev kadınıyım kızlarımı büyüttüm kendi kendilerine yetecek duruma geldiler bende bana döndüm:))çalışmaya öyle susamışımtım ki
heeeee tamamen bitiyormu yok ev kadınlığı ölene dek sürecek bir meslek yaaaa kurtuluşumuz yok herkese başarılar dilerim :))
ve unutmadan bir dip not mutlaka bir günü kendinize ayırın ve kurslara gidin rahatlamakda çok faydası oluyor:))
ben ebru yapmaya çalışıyorum tavsiye ederim:)

bende evlenmeden önce makina nakışı usta öğreticiliği yaptım halk eğitimine bağlı şimdi ise evde 2 tane çocuk ve birde eşim olmak üzere 3 kişiye bakimmmmmm ama çalışmak isterdim ühüü

Kıdemli Evhanımıyım demişsin bacım,bu araya sokulan meslekte neyin nesi:mymeka: yerim ben senin modelistliğini:içelim: ben öyle kalıp malıp çıkaramam beğenirim keserim dikerim,oldu oldu olmadı salla gitsin :))))))zaten çabuk sıkılan biriyim birde öyle kalıplarla falan uğraşırsam yanmışım,göz ayarı yaparım,pratik keser hemen dikerim profesyonel değilim,amatör bir ruhla senelerdir basmadan uzun etek dikebiliyorum:)kendim ve kızım dışında kobaylarım olmadı:))))))) Hocam ders ver bana:çok üzgünüm: kumaş nasıl katledilmez,teyel sürfile gibi bana angarya gelen ince işler olmadan nasıl dikiş dikerim:bbo:

selam kaynak yapmak istemem ama sadece öneri,singerin dikiş kitabı çıktı çok yardımcı oluyor bi araştır istersen.sevgiler

bende ev hanımıyım... ama 5 yıldır cocuk bakıyorum.İst oturdugum için neredeyse bi ögrt kadar maaş alıyordum. ama şimdi izmirdeym ve ev dısında bişey yapabildigim yok..

ayyyy nasıl isterdim şu anda evde olup evimi bir temizleyip bir daha temizlemeyi,yemekler,pastalar yapmayı anlatamam..evlendim ve ilk 1 yıl çalışmadım daha öncesinde çok yorucu bir işte çalışıyordum .1 yıl evde oturmak bana öyle ii geldiki hemen alışıverdim hiç sıkılmadım valla..herşeyi gönlüme göre yapıyordum..ama sonra cazip bi iş teklifi geldi:a015: ve gündüzleri evime veda etmek zorunda kaldım ..canım evim bekle bebeğimle beraber sana geri döneceğimm:CüvCüv:

X