Ev işleri lütfen bakın

çok işe yarıyor. bir kere çekim gücü çok iyi, incecik tozları bile topluyor. köşeleri de alabiliyor, kendisi yuvarlak olduğu için manevra kabiliyeti var, kenarda da üçlü pervane gibi bir fırçası var, köşeleri onunla çektiriyor. yalnız bir odayı 2 ya da 3 tur yapması için ayarlıyorum. tek turda kabasını alıyor üzerine bir daha geçtiğinde mis oluyor. evde bebek var diye garantiye almak adına 3 yaptırıyorum ben. şimdi halılar var ama hava biraz daha ısındığında halıları kaldırıyorum, o zaman 2 tur süpürme ardından bir de paspas atıyor miss. yeni süpürülmüş pırıl pırıl halıyı süpürtseniz mesala ondan bile küçücük tozlar çekiyor, bunu görünce ikna olup almıştım ben. bir de cep telefonundan kontrol edebilmek çok konforlu.
mesela düşünün pandemi bitmiş, evde değilsiniz ama eve dönerken arkadaşınızla geleceksiniz. hadi canım sen bir süpürüver salonu diyorsunuz, süpüreviriyor. ya da saatli ayarlayabiliyorsunuz. eşyalara çarpmıyor vb. ben dehşet memnunum. şimdiye kadar almadığıma pişmanım.

eksi yanı: shaggy halı kullanıyorsanız kullanamazsınız. benim bir eski halım var, babannemn çeyiz halısıymış, kıyıp kullanmamış bana nasip oldu, kenarları püsküllü, ona kesin takılıyor.
şarj kablosu gibi şeyleri çekebiliyor o zaman da hata veriyor.

Robot süpürgede roborock s5 max kullanan var mı? Ben de roborock la anker eufy robovac arasında kaldım. Eufy de servis daha iyi diyorlar.
ben kullanıyorum, yukarıda yorumum var ayrıca sorunuz olursa bildiğim kadarıyla cvp veririm

Arkadaşlar çok kişi önermiş o nedenle sormak istedim, robot süpürge gerçekten işe yarıyor mu? Yani dibe köşeye girebiliyor mu o yuvarlak haliyle? Eğer o açık yerleri yapacak, sonra peşinden ben köşeleri yapacaksam almama gerek yok çünkü. Dikey şarjlı süpürge daha mantıklı belki de bilemiyorum. Ben de çalışıyorum, yardımcıyı bıraktım ve bu konuda karar veremedim bir türlü.
Kenarları süpürme modu var. Bunu seçerseniz evin tüm kenarlarını süpürüyor. Navigasyonlu bir model olursa evin haritasını çıkarıyor ve her noktadan geçiyor.

X