Ev kredisi faizleri..

biz haziranda 50000 tl konut kredisi çektik.10 yıl vade ile geri ödemesi 80000 falan olacak.faiz ödemek insanın zoruna gidiyo ama başka türlü de olmuyo maalesef.
Akbankta o sıralar konut kredisi çok düşüktü biz 0.81 den aldık.gerçekten baya bi yığılma vardı.sonuçlanması 1 hafta sürdü.
çalıştığım bankanın da faiz oranı düşüktü ama kendi personeline kredi vermiyor diye alamadım :))
abine ve yengene bu kadar yardımcı olma isteğine hayran kaldım,umarım üzmezler seni :))) bırak kendileri ödesin bence sen kendine birikim yap bak evlenirken çok lazım olacak birikmiş para.kafanı duvarlara vurursun benden söylemesi :)

aynen öyle ama dediğin gibide başka türlüde alınmıyor..aaa öyle mi acaba konut kredisi için mi öyle yoksa ihtiyaç kredisi içinde öyle mi yapıyor bankanız?
Açıkcası şöyle söylüyim ben çok seviyordum kendisini ama bir sebebten dolayı kırgın olduğumdan öylesine konuşuyorum onunla..abim için istiyorum ben bu krediyi ,evi canım
haklısın br yerde neler okuyoruz burada ben onun için bir kere daha kredi çektim oda nişan hazırlığı için felandı..el birliği ile oluyor malesef canım böyle şeyler..benim hayatımda biri olmadığı için sadece abim ön planda olduğundan onu düşünüyorumm,ama kenarada para atmayı düşünüyorumm,herşey çok pahalı malesefki..bu arada yorumun için teşekkürler canım..:KK16:

X