Ev temizliği yerlerin silinmesi

Bana gelen ablaya viledayla sil dediğim halde ısrarla elle siliyor. İçimr sinmiyor demişti bana.Parkenin süpürgelikleri falan daha temiz oluyor elle temizlenince

Şöyle kirli, temiz ve sıkma yapıyor. Tek hazneli olanlar kiri oradan alıp diğer tarafa atıyor gerçekten de. Bunlar daha hijyenik geliyor bana.
Siz kullanıyor musunuz bende Vileda turbomat var. Bunun gibi dikdörtgen. Sacaklilardan daha hijyenik olduğu için almıştım ama tozlar beze yapismiyo yerde toplanıp duruyo eğilip almam gerekiyo pislikleri toplanınca . Memnun musunuz bundan

Anlaşmadan önce isteklerinizi söylersiniz kabul ederse ona göre cagirirsiniz.
Vileda günlük temizlik için uygundur ama genel temizlikte özellikte parke kenarlıkları için elle silinmesi gerekir.

Yerleri elle silinmesini istemeyenler, camları da çekçekle mi sildiriyorsunuz merak ettim?

Benimkiler hep elle sildi. Gaddarlikla ne alakasi var. biz de kolay kazanmiyoruz sonucta. O zaman cam da silmesin wc de temizlemesin. Hali koltuk zaten silmiyorlar. Ne yapacaklar. Viledayla bence hic temiz olmuyor. Bir kez viledayla sildim , ustunden elle sildim bir suru kir cikti. Ben iki kez elle siliyorum cogu zaman. Bastira bastira silmeyince cikmiyor kirler koridor taslarindan hatta bazen cifliyorum lekeli yerleri.

neden ki?tuvaletinizi de temizletmeyin o zaman...
Ne alaka? Tuvaleti temizlemekle harcadığı eforla yerleri elle silerken harcadığı efor aynı mı? İkisinin de yoruculuğu eş değer mi sizce? Ben burda iğrenç olmasından vs değil aşırı yorucu oluşundan bahsediyorum.

Konu sahibi korona sebebiyle belki de 10 günde 1 evini temizliyor.Değil elle parmakla bile temizleyebilir...Ama o kadın bir günde ekmek parası için kim bilir kaç eve temizliğe gidiyor.Hepsini elle silse hali nece olur?? Azıcık insaf be.

Haa viledayla da temizlemese ya da pis bıraksa amenna.Ama burda konu o değil.

Ne alaka? Tuvaleti temizlemekle harcadığı eforla yerleri elle silerken harcadığı efor aynı mı? İkisinin de yoruculuğu eş değer mi sizce? Ben burda iğrenç olmasından vs değil aşırı yorucu oluşundan bahsediyorum.

Konu sahibi korona sebebiyle belki de 10 günde 1 evini temizliyor.Değil elle parmakla bile temizleyebilir...Ama o kadın bir günde ekmek parası için kim bilir kaç eve temizliğe gidiyor.Hepsini elle silse hali nece olur?? Azıcık insaf
afedersiniz de bok temizlemekle yer temizlemek bir mi?:cool:

Siz kullanıyor musunuz bende Vileda turbomat var. Bunun gibi dikdörtgen. Sacaklilardan daha hijyenik olduğu için almıştım ama tozlar beze yapismiyo yerde toplanıp duruyo eğilip almam gerekiyo pislikleri toplanınca . Memnun musunuz bundan

Arkadaşın attığı viledadan kullanıyorum ben. Çok memnunum. Güzel siliyor.

Vileda korkunç bir şey ama düz, geniş paspaslar var, kovaya koyup sıkabiliyorsunuz. Onlardan alabilirsiniz. Elden daha kullanışlı, koltuk altlarına da kullanıyorum. En son makinaya atıp yıkıyorum. Ayrıca elle silmede bir yere baskı uygulanıyor, bunlard resmen 20cmlik alanı harika silmiş oluyorsunuz.

Yerleri elle silinmesini istemeyenler, camları da çekçekle mi sildiriyorsunuz merak ettim?

Yer silmekle can silmek arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz anlamadım. Boyutu, harcanan efor bir mi? Sorunuza cevap vereyim, evime gelen yardımcı kadın bezle silmeyi tercih ediyor ama eğer çekçek kullanmak isterse kullanabilir benim için sorun yok.

Konu sahibi korona sebebiyle belki de 10 günde 1 evini temizliyor.Değil elle parmakla bile temizleyebilir...Ama o kadın bir günde ekmek parası için kim bilir kaç eve temizliğe gidiyor.Hepsini elle silse hali nece olur?? Azıcık insaf be.

Günde 1 eve gidilir şu an benim bildiğim en düşük 180 e gidiliyor günlük 8 saatlik

Yer silmekle can silmek arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz anlamadım. Boyutu, harcanan efor bir mi? Sorunuza cevap vereyim, evime gelen yardımcı kadın bezle silmeyi tercih ediyor ama eğer çekçek kullanmak isterse kullanabilir benim için sorun yok.
Teşekkür ederim soruma cevap verdiğiniz icin.
Hizmet sektörü karşılıklı anlaşmayla yapılan birşey sonuçta kimseye zorla bir iş yaptiramayiz .
Vicdan yapılacak bir konu değil.Ben yerleri eliyle silmesini isterim bir başkası camları 3 kova su değiştirerek silmesini ister,bir baskasi,banyoyu kimyasala boğarak temizlenmesini ister vs vs

Şöyle kirli, temiz ve sıkma yapıyor. Tek hazneli olanlar kiri oradan alıp diğer tarafa atıyor gerçekten de. Bunlar daha hijyenik geliyor bana.
Bende evi elle silmek istemiyorum artık nasıl güzel siliyor mu?
Birde köşelerde kalan tozları alıyor mu?
Bende kullanan birini arıyordum tecrübelerini sormak istiyordum.🤗

X