Elektrikli Süpürgeler Ev Temizliğinde Süper Güç: Philips PowerPro City

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.403
92.347
Ev temizliğinde biz kadınların işini kolaylaştıracak en güzel aletlerden biri kuşkusuz elektrikli süpürgeler. Peki ya elektrikli süpürgede aradıklarınız neler? İsterseniz cevabını biz verelim :)

Temizlik vakti geldiğinde eminiz sizin de etekleriniz tutuşuyor. Mutfak, salon, banyo, yatak odası derken bir bakmışsınız tüm gününüz bitmiş gitmiş. Bir yorgunluk kahvesi bile içmeye vaktiniz kalmadığı anlarda isyan bayraklarını çektiğiniz bile olur. Sizleri anlıyoruz hanımlar!

Keşke temizlikte şöyle işimizi kolaylaştıran bir şeyler olsa ve biz de temizliğe bu kadar uzun vakitler harcamadan çabucak işlerimizi yapabilsek. Hele bir de elektrikli süpürgeyle ev temizliği yaparken öyle mız mız yerden tozu, pisliği zor çeken, kendinden çok sizi yoran elektrikli süpürgelerden bıktık değil mi?

Evin her yerinde adeta canavar kesilen ve yerde toz namına bir şey bırakmayan temizlik dostu bir süpürge hayali içinde olduğunuzu biliyoruz. Merak etmeyin hanımlar! Philips sizleri düşündü ve evinizin her yerini süpürmekten ayrı keyif alacağınız “PowerPro City”i sundu.

Pratik Çözümler İçin Büyük Yardımcı

Acil durumlarda evinizde pratik çözümlere ihtiyacınız varsa Philips PowerPro City, dahili fırçasıyla tüm içinizi kolayca çözer. Köpeğiniz ya da evinizdeki ufaklığınız bir şeyleri devirmiş olabilir ve yerde irili ufaklı moral bozucu görüntüler olabilir. Hiç dert etmeyin! Süpürmek için küçük başlık arayışına girerken Philips PowerPro City hemen imdadınıza yetişiyor ve tek hamlenizle küçük başlık pozisyonuna ayarlayabiliyorsunuz. Bu kadarını beklemiyordunuz değil mi?

icerik-gorseli4.jpg

Çocuk Enerjisi Gücünde Elektrik Süpürgesi

Misafir ağırlamayı çok seviyorsunuz biliyoruz ama misafirinizin ahh o hareketli çocukları bir şeyleri dökmeseler değil mi? Çocuklar tüm gün bu kadar enerjiyi nereden buluyor bilemiyoruz ama yüksek güç performansıyla bildiğimiz Philips PowerPro City bırakın dökülenleri toplasın size de misafir ağırlamanın keyfi kalsın!

icerik-gorseli1.jpg

A Sınıfı Filtreleme Özelliği

Alerjim var bu torbalı elektrikli süpürgeler beni canımdan bezdirdi diyenler için bulunmaz bir özellik daha. Evinizi süpürürken evinizin daha fazla tozlandığını düşünüp rahatsız olabilirsiniz ama yeni Philips PowerPro City’nin A sınıfı filtreleme özelliği sayesinde tozlar hapsoluyor ve evinizin havası hep temiz kalıyor.

icerik-gorseli3.jpg

Kendi Küçük Performansı Büyük

PowerPro City evet tam da böyle! Telefonunuz çaldıktan sonra komşunuzun 5 dakika sonra kapınızı çalacak olması sizi strese sokmasın. Klasik elektrikli süpürgeleri bir kenara bırakın ve hemen Philips PowerPro City’i yerinden çıkarın. Süpürmek istediğiniz yere göre ideal boyutunu ve başlığını ayarlayıp bir çırpıda etrafı temizleyin. Dar zamanlarınızın büyük kurtarıcısı olan PowerPro City misafir öncesinde size en iyi performansını gösterir.

icerik-gorseli2.jpg

Bende katıldım insallah şansım yaver gider :KK73:supurgem de bozulmuştu alamadık henüz insallah çıkar 10 numara olur:dua: herkese bol şanslar diliyorum arkadaslar:KK37:nasip kısmet artık.sorunun cevabıni dogru mu verdim acaba o da mechul:deli:insallah dogrudur

Benimde makinam bozuldu yenisini alamadım :KK43: malum bebek süreçleri madiyat olarak çok yorucu. İnşallah artık şansım döner ve bana çıkar. Sonra da bebek haberini veririm inşallah burdan.

X