Lazer Epilasyon Ev tipi lazer epilasyon aleti , hangi marka ?

Hangi markayı tercih edersiniz

• Philips

OY: 17 81,0%
  • Braun

OY: 4 19,0%

• Ankete Katılan
    21

perimasali95

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
59
23
Selam herkese :) Aranızda yeniyim bu açtığım ilk konu :)
Tavsiyenize ihtiyacım var :KK35:
Ev tipi lazer epilasyon aleti almaya karar verdim ama karar veremiyorum :confused:
Philips Lumea ve Braun Silk Expert arasında kaldım,birde Philips Lumea çok farklı modelleri var hangisini seçmeliyim bilemiyorum:KK64:
Tecrübesi olan arkadaşlar öneride bulunursa çok sevinirim :KK25:

Selam herkese :) Aranızda yeniyim bu açtığım ilk konu :)
Tavsiyenize ihtiyacım var :KK35:
Ev tipi lazer epilasyon aleti almaya karar verdim ama karar veremiyorum 😕
Philips Lumea ve Braun Silk Expert arasında kaldım,birde Philips Lumea çok farklı modelleri var hangisini seçmeliyim bilemiyorum:KK64:
Tecrübesi olan arkadaşlar öneride bulunursa çok sevinirim :KK25:
ben kullanmadım ama hep philips lumea'yı duydum çok övmüşlerdi

Ev tipi neden.?
Bazen güzellik merkezlerindeki kocaman makinelerin ışınları ve motor gücü yetersiz kalırken ev tipi cihazdan bir şey bekleme en fazla 3 4 tüm vücut da atış sayısında biter zaten ona vereceğin parayı ver bir merkeze rahat rahat yaptır hem ugradmamis olursin

Ev tipi neden.?
Bazen güzellik merkezlerindeki kocaman makinelerin ışınları ve motor gücü yetersiz kalırken ev tipi cihazdan bir şey bekleme en fazla 3 4 tüm vücut da atış sayısında biter zaten ona vereceğin parayı ver bir merkeze rahat rahat yaptır hem ugradmamis olursin

bana daha pratik geliyor evde yapmak , maalesef yakınlarımda çok profosyonel merkezler yok onunda büyük bi etkisi var ev tipi cihaz almak istememde, birde merkeze gidip yaptırdıktan sonra tekrar tüyleri çıkan çok fazla en azından elinde cihaz olunca senede bir tekrar yapılabilir atış sayısı kolay kolay bitmiyor diyorlar

bana daha pratik geliyor evde yapmak , maalesef yakınlarımda çok profosyonel merkezler yok onunda büyük bi etkisi var ev tipi cihaz almak istememde, birde merkeze gidip yaptırdıktan sonra tekrar tüyleri çıkan çok fazla en azından elinde cihaz olunca senede bir tekrar yapılabilir atış sayısı kolay kolay bitmiyor diyorlar
Şöyle soyleyim ben bıraktım şimdilik ama bizim meslekte tüm vücutta an az 2.000 atış yapılır etki gormek için ki tüm vücut dediğim özel bölge bacak kol altı dahasını eklersen ve çok tuyluysen baş edemezsin ama yine de sen bilirsin. 🙄😘

Şöyle soyleyim ben bıraktım şimdilik ama bizim meslekte tüm vücutta an az 2.000 atış yapılır etki gormek için ki tüm vücut dediğim özel bölge bacak kol altı dahasını eklersen ve çok tuyluysen baş edemezsin ama yine de sen bilirsin. 🙄😘

anladım,tavsiyen için teşekkür ediyorum Hoppa

Benimde tavsiyem bir merkezde yaptırmanız, evde harcıcağınız zamana ve ona vereceğiniz paradansa bir yerde daha iyi sonuç alırsınız.
Evde yapılan aletlerle biteni duymadım doğrusu, onlar bildiğim kadarıyla uyku moduna geçiriyor tüyleri ve daha sonra tekrar çıkıyor, yani makineye mecbur tutuyor bir nevi.
Ve evde yapmak riskli gelir bana, işi bilene bırakmak lazım. Yanık vs oluşursa tehlikeli. ( merkezlerde de yaşanabiliyor o yüzden güvenilir yere gitmeli )

Henuz yani aldim tek bi seans yaptim ama kullananlarin cogu bi forumda memnun kalmis zaten alacaktim ama duyduklarimla da daha da netlestim

hayırlı olsun güle güle kullanın :)
bende aldım Philips Lumea 950 modelini , siz hangisini aldınız ?
Tsk ederim sizde gule gule kullanin. Bende 950 modeli alacaktim magazada olan sc 1997 vardi istersem 950yide getireceklerdi ama satistaki kizlar pek farki olmadigini soyleyince bende 1997 aldim

Insallah benim ilk seansta bile kolaltinda dokulme oldu digerlerini bekliyorum
yaa harika o zaman ilk seansta :) ben dökülme fark etmedim ama jiletle almıştım uyguladığım yerler daha geç çıktı
herhangi bir uyuşturucu krem falan kullanıyor musun özellikle bikini bölgesi için ?ben emla diye bir krem aldım ama sanırım doğru kullanmadım etki etmedi

yaa harika o zaman ilk seansta :) ben dökülme fark etmedim ama jiletle almıştım uyguladığım yerler daha geç çıktı
herhangi bir uyuşturucu krem falan kullanıyor musun özellikle bikini bölgesi için ?ben emla diye bir krem aldım ama sanırım doğru kullanmadım etki etmedi
Bende jiletle aliyorum ilk seansta beklemiyordum cok sasirdim. Canim hic bisey kullanmaman lazim okumadin mi kullanma klavuzunu 5te biraz aciuor 4te pek bisey hissetmiyosun

yaa gözümden kaçmış herhalde görmedim öyle bir şey.. benim 4te de canım yandı yaa neden acaba
Ben ilk seansi 3 te yaptim acimadi 5 te yaptim yanar gibi oldu ama cabuk gecti sonrasinda yanma acima olmiyorsa bi sorun yok agda yaptiriyormusum gibi dusundum zaten cabuk bitiyor biraz alt tarafi daha cok acidi

X