Lazer Epilasyon Ev tipi lazer epilasyon aleti , hangi marka ?

Hangi markayı tercih edersiniz

• Philips

OY: 17 81,0%
  • Braun

OY: 4 19,0%

• Ankete Katılan
    21
Ev tipi neden.?
Bazen güzellik merkezlerindeki kocaman makinelerin ışınları ve motor gücü yetersiz kalırken ev tipi cihazdan bir şey bekleme en fazla 3 4 tüm vücut da atış sayısında biter zaten ona vereceğin parayı ver bir merkeze rahat rahat yaptır hem ugradmamis olursin
Ben philips lumea aldim guzellik merkezlerinde yaptirmak istemedigim icin ama kullanmayipta bilmediginiz urun icin yaniltici konusmazsaniz daha iyi olur 3. Kullanimda kol, koltuk alti, bacaklarin nerdeyse tamami olmak uzere bitirmisti hala daha arada yapiyorum ve genital bolgemde birkac tane harici kil, tuy kalmadi. Arada bir ustunden gectigim icinde biten yerler cikmiyor ve buna ek olarak 8 yil 5 kisiye uygulaniyor. Peki guzellik merkezine gittiginizde bitti diyelim ilerde tekrardan cikicak o killar yeniden o zamanda ayni parayi vericeksin cok mu mantikli sizce bu kadar etkili ve uzun uzun zamanlar kullanabileceginiz bi cihaz varken guzellik salonuna gitmek?

Ben philips lumea aldim guzellik merkezlerinde yaptirmak istemedigim icin ama kullanmayipta bilmediginiz urun icin yaniltici konusmazsaniz daha iyi olur 3. Kullanimda kol, koltuk alti, bacaklarin nerdeyse tamami olmak uzere bitirmisti hala daha arada yapiyorum ve genital bolgemde birkac tane harici kil, tuy kalmadi. Arada bir ustunden gectigim icinde biten yerler cikmiyor ve buna ek olarak 8 yil 5 kisiye uygulaniyor. Peki guzellik merkezine gittiginizde bitti diyelim ilerde tekrardan cikicak o killar yeniden o zamanda ayni parayi vericeksin cok mu mantikli sizce bu kadar etkili ve uzun uzun zamanlar kullanabileceginiz bi cihaz varken guzellik salonuna gitmek?
Lumeanin hangi serisini aldiniz

merhaba bende de philips lumea var alalı bir kaç ay oldu ama üşenmekten kullanmadım sade bıyık bölgesine denedim 2 kere faydası olur gibi oldu ama sonra yapmadım önce jiletle alarakmı uyguluyorsunuz

merhaba bende de philips lumea var alalı bir kaç ay oldu ama üşenmekten kullanmadım sade bıyık bölgesine denedim 2 kere faydası olur gibi oldu ama sonra yapmadım önce jiletle alarakmı uyguluyorsunuz
Aman sakin yuzune jilet surme agdayla aldiktan bi hafta sonra uygula kokler belirginlesir o zamana kadar

Aman sakin yuzune jilet surme agdayla aldiktan bi hafta sonra uygula kokler belirginlesir o zamana kadar
Yok canım ya bende yüzde kaş bıyık alıyorum sade onlar da bıyık bazen ağda yaptırıyorum bazen cımbızla jilet sürmüyorum diğer bölgeleri lazerden önce jiletliyormusun olarak sormuştum yoksa ağda veya epilasyonla alıp kökler belli oluncamı lazer

Yok canım ya bende yüzde kaş bıyık alıyorum sade onlar da bıyık bazen ağda yaptırıyorum bazen cımbızla jilet sürmüyorum diğer bölgeleri lazerden önce jiletliyormusun olarak sormuştum yoksa ağda veya epilasyonla alıp kökler belli oluncamı lazer
Evet diger bolgeler bacak koltuk alti genital bolge jiletliyorum. Biyik icinde agda yapip bi hafta falan sonra uygulama yapiyorum ama artik makine biyik uzerimi gormuyor derim fazla ince bi turlu beceremiyorum

Merhaba düzenli kullandınız mı? Memnun kaldınız mı ? 🥰
Merhaba evet duzenli kullanildigi taktirde cok ise yariyor. Ama ben bi sure sonra sıkıldim ve lazer epilasyona gittim. Kucuk baslikla surekli ugrasmak ve yorulmak beni yipratti. Yalniz ben zaten herseyde duzenli bi insan oldugumu soyleyemem bu konuda da etkisi olmus olabilir ama sonuc alana kadar kullandim ve memnun kalinmayacak bi urun degil.kesinlikle. hatta lazer epilasyonu deprem sonrasi birakmak zorunda kaldim bu sekilde de cikan tuylerim oldu. Tercih sizin.

X