Tatlı Tarifi Ev Yapımı Cevizli Baklava-Kenton Buğday Nişastası Sponsorluğunda

Vay vay vay Adresi versem yollar mısın ?Bir kaç tane de olsa olur Ellerine sağlık canım Yarışmada başarılar

Baklavaaaaaaa bide nazlanma yap demis senin gibi nasil yapayim ben rengin guzelligine bak eminim cek lezzetlidir ama ben diyetteyim nooo
Ellerine emegine saglikk bol kismetin olsun insaAllah
baklavanin patenti sende anladikki
Emin ol yaparsın ,yapmadan önce insan yapamam sanıyor ama tek tek ince açılmadığı için göründüğü gibi zor olmuyor.Börek yufkasını açamayan bile yapar öyle diyeyim sana .
Olmaz konuma geldin ,yapacağım sana da 1 tabak,koca tepsi yaptım
Nasıl bu kadar emin oldun benim aldığımdan,6.hislerin ne kadar güçlü senin
Yetti gari son 2 kategoride az oy aldığım dedim ,şansıma Kazen konuyu açar açmaz gördüm ,kaptım,hiç olmazsa bu kategori sonuncu olmam

Ellerine sağlık, böyle hünerleri olan insanlara acayip gıpta ediyorum ve taktir ediyorum.
Hayatımda yapmayacağım birşey varsa o da baklava börek açmak...

Fakat şahane görünüyor lezzeti de on numara beş yıldızdır eminim.
Emeğinize sağlık...

Teşekkür ederim
Birkaç sene önceye kadar ben de aynen sizin gibi düşünüyordum ,ama mutfağı seven ,hevesli biri olunca her kadının yapacağı bir tarif aslında.Biz kadınlar istesek yaparız,kafaya koyalım yeter ki

Muhakkak ama ben yapmak istemiyorum.
Çünkü üstüme kalır.
Genel anlamda yemeyi seven bir çevreye sahibim, bir baklava yapsam sürekli isterler.
O yüzden yormayayım kendimi yok yere ama gerçekten güzel görünüyor.

Offf.
Ellerinize sağlık.

Canım çekti ya :)

deynepnaz baklavanın sende olduğunu taaa en başında hatta ilk söyleyen bendim sonra dedikodu hızla yayıldı ellerine sağlık yapımından sunumuna eksiksiz hakkını vermişsin, benim için tepsideki hali düzgün kesilmeside önemli ve maşallah cetvelle kesmiş kadar düzgün olmuş,kısaca bayıldım şans dilememe gerek var mı bilmiyorum bence kendime şans dilemeliyim başarılar

Teşekkür ederim canım Beğenilmek güzel olsa da hamile,emzirenlerin bakması biraz üzüyor beni,ikram edemiyorum ,ya canı isterse diye
Olsun canım ya, ne olacak sanki. Hem tarifini de vermişsin, canımız çekse de ilk fırsatta deneriz yapmayı

Ben hamileyken çok aşerdim, o yüzden yarışmalara hiiç uğrayamadım. Şimdi çok şükür eskisi gibi değil çok aşerenler kaçınacak bir şekilde böyle güzel konulardan

Evet sen de söylemiştin ,sen ,bevvab,zipzip ,6.hisleriniz güçlü
Teşekkür ederim canım ,aramızda kalsın kimseye söyleme ,normalde kullanmam ama yarışmaya katıldığım ,görücüye çıktığı için cetvel kullandım Böyle kesmeyi biliyorum ,cetvel olmasa da düzgün kesiyorum da yine de kullanayım dedim

Senin sansin benim baklava bilmemem
Olmazsin ben kimseye birakmam sonunculugu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…