Evcil hayvan arkadaşlığı

ysm1212

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
57
159
30
Arkadaşlar bir sorum olacak hamsterım var bitane ve 2 aylık kedim olabilir her an acaba hamster tehtit olarak algılar mı dersiniz korkar die tedirginim biraz . Daha önce küçük fifi köpegiyle yan yana geldi köpek daha cok korktu benim minik farem bira cesaretli ama yinede kedi olunca bi acaba diyorum ikisini besleyen yada bilgisi olan yazabilir mi rica etsem 🙏 tipi tipin resimlerinide bırakayım size

Eklentiler

• F3C26CEB-8026-4199-AB77-5B64F8DF34AC.jpeg
    F3C26CEB-8026-4199-AB77-5B64F8DF34AC.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 52
  • E38A7B7E-46B5-46E2-8E43-C24B6AFEED66.jpeg
    E38A7B7E-46B5-46E2-8E43-C24B6AFEED66.jpeg
    77,5 KB · Görüntüleme: 51
İkisi de birbirinden tatlı.
Konunuz üstte kalsın diye yazıyorum.
Fikrim yok.

Arkadaşlar bir sorum olacak hamsterım var bitane ve 2 aylık kedim olabilir her an acaba hamster tehtit olarak algılar mı dersiniz korkar die tedirginim biraz . Daha önce küçük fifi köpegiyle yan yana geldi köpek daha cok korktu benim minik farem bira cesaretli ama yinede kedi olunca bi acaba diyorum ikisini besleyen yada bilgisi olan yazabilir mi rica etsem 🙏 tipi tipin resimlerinide bırakayım size
Valla yer mi yer bilemedim şimdi kediyle tavşanın bile arkadaş olduğunu gördüm ama hamster biraz riskli gibi. Ama çok tatlılar ya ben olsam ikisini de yerdim asfg

İki kedi bile birbirine zor alınırken hamster beni düşündürdü. Su an evde iki kedi var diğer kedim yeni gelen kediye sürekli saldırma eyleminde bulunuyor cok riskli. Kediler biraz dengesizdir anlık iyi olurken aniden saldırabiliyorda.. şimdi bilemedim yavruyken birbirlerine alısma sürecide etkileyebilir ne kadar erken o kadar iyi. Sürekli göz önünde tutun ikisini

X