Evde bakım

maydanozca06

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
225
245
Ben evde genel de pijamalarımı çıkartıp eşofmanlarımı giyip gündüz cilt bakımımı yapıp ev rutin işlerine devam ediyorum. Ama çok merak ettiğim siz nasılsınız bu konuda makyaj yapıyor musunuz her gün mesela 🙏

çalıştıgım için evet hergün makyaj yapıyorum ,

ama haftasonu yapmamaya çalışıyorum ,

pazar akşamı cilt bakımı yaparım saçlarımı zaten yağlamış olurum öglenden, akşama yıkanır rutini bitiririm ,

Ben evde genel de pijamalarımı çıkartıp eşofmanlarımı giyip gündüz cilt bakımımı yapıp ev rutin işlerine devam ediyorum. Ama çok merak ettiğim siz nasılsınız bu konuda makyaj yapıyor musunuz her gün mesela 🙏
Evde bakım başlığını görünce, yaşlı, hasta vs bakımı geldi aklima😂 Beynim çok başına buruk sanırım 🤣
Ben artık, kalkınca yüz yıka, krem vs yaptıktan sonra, gidip giyiniyorum. Öyle ki o halimle her yere gidebilirim. Ruj ve kalem sürüp, aynada kendime bakıp, ooo süper deyip hayatıma devam ediyorum 🙋İç dış motivasyon sağlama taktigim

hafta içi çalışıyorum zaten hergün giyinip süslenmekten sıkıldım artık bütün hafta sonumda ev işleriyle geçiyor, bütün gün pijamayla oturuyorum, sadece eşimin gelme satie yakın duş alıp temiz pijama giyiyorum ama yine pijama yani:KK70:

X