Saç Rengi ve Saç Boyama evde bu ton yakalanır mı , kuaföre mi gitmeliyim?

Bende öyle düşünüyorum... Bu tarz uçlarda doğru geçişli istiyorum.. Ama sarının numarası ne olmalı? Kuaföre gidip gözüm kapalı güvenmek istemiyorum. Araştırıp bulmak istiyorum o rengi..
Hayır ya aşırı klişe bir saç bu. On kadından dokuzunun saçı böyle. Yakışıyorsa tam sarı yapın ya da açık kumral.

Peynir ekmek gibi git saç değiştir demek abartı bence, boya saçı çok yıpratıyor. Konu sahibesi şimdi genç olabilir ama 5 yıl sonra dökülen saçlarını yerlerden toplar. Saç sakalla aynı değil ki, çok büyük bir değişiklik yakışması var, yadırgaması var, kendi saç rengini sevme var, boyanın verdiği zararlar var... Bir de bu rengin açılınca kaka rengi ve Yıldız Tilbe turuncusu arası bir renge dönme meselesi var tabi :deli:
Adamcağız boyamazsan gider boşarım falan dememiş ki beğendiği bir saç görmüş boyatsana diye fikir vermiş sanki saçların iğrenç kalk boyat demişçesine bir başlık atmış konu sahibi

Hayır ya aşırı klişe bir saç bu. On kadından dokuzunun saçı böyle. Yakışıyorsa tam sarı yapın ya da açık kumral.
benim saçımın uçları küllü sarı kalanı küllü kumral.beyaz tenliyim kaşlarım sarıya yakın.herkese olmaz uçlara sarı atmak.hele esmersen çok tuhaf duruyor

Saçınız siyahsa kaşlar da siyahtır diye tahmin ediyorum
Yakışmaz
Güzel olacağım derken yapay ve komik olursunuz
Ve kendi saçınız doğalmış hiç boyama yapmamışsınız ben doğal saçı pek bozma taraftarı değilim ne olursa olsun kendi rengini yeniden yakalayamıyorsun çünkü
Ayrıca o renk evde tutmaz bakımı da zordur.

Bu renge Zeynep Demirel boyatmisti. Instagramda bulabilirsiniz. Hatta kendi evde boyamisti. Ama bence hic olmuyor :KK43: yani o esmer oldugu icin mi desem ama bence boyle absürd renkler bir süre sonra göz yoruyor.

Benim is arkadasimin saclari yesil. Ama bildigimiz cimen yesili. Bir süre sonra ona bakarken yoruluyorum.

Ben tavsiye etmem. Peruk takin hevesinizi alin.

Bu renk tıpkı sarı gibi herkese yakışmaz. Esmerim evde saçımı bu renge boyadım hem saçımı yaktım hem de 3 ay şey gibi gezdim. Sonra kabullenip kızıla boyadım. Eşiniz istiyor da asıl önemli olan cilt alt tonunuz ve ten renginiz. Bu renk bir de her gün makyaj isteyen renk.

1,5 yıllık evliyim, saçım siyah renk. Kocam geçenler de youtube da film eleştiren bir bayanın kanalı izliyordu. Bana dedi ki sen de saçlarını böyle turuncu yapsana. Resimdeki gibi bir şey düşünüyorum, evde bu ton yakalanır mı , kuaföre mi gitmeliyim?

Kocan için mi değiştireceksin saçını yoksa sen de beğendin diye mi? Ayrıca bu renge gelebilmek için ne açıcılar bakımlar lazım senin siyah saçına. Sor bakayım kocişine tüm kuaför masraflarına okey mi. 🙄

Kocan için mi değiştireceksin saçını yoksa sen de beğendin diye mi? Ayrıca bu renge gelebilmek için ne açıcılar bakımlar lazım senin siyah saçına. Sor bakayım kocişine tüm kuaför masraflarına okey mi. 🙄
ilk boyamalarda durmadan akacak.yıldız tilbeye benzeyecek.devamlı üst üste boyatacak renk otursun diye.her ayda dip boyası yapılacak.o da açıcıyla açılarak yapılacak tuzlu olacak fiyatı.fönsüz ya da kendinden dümdüz saç değilse dalgalı saçta kötü duracak bu renk.erkek ne anlarmış saç renginden sadece görmüş beğenmiş

ilk boyamalarda durmadan akacak.yıldız tilbeye benzeyecek.devamlı üst üste boyatacak renk otursun diye.her ayda dip boyası yapılacak.o da açıcıyla açılarak yapılacak tuzlu olacak fiyatı.fönsüz ya da kendinden dümdüz saç değilse dalgalı saçta kötü duracak bu renk.erkek ne anlarmış saç renginden sadece görmüş beğenmiş

Sonra saçı olacak pişmaniye gibi kocası yine bir bahane bulup beğenmeyecek. Ayy valla açıcının a sını sürmem saçıma kocam istiyor diye.😂 1 yılda zor toparlanıyor saç sonra.

Benim eşim saç rengimi degistirmemi söylese eğer ben istemiyorsam asla degistirmezdim. Saç senin saçın nasıl mutluysan öyle yap. Bugüne kadar hiç boyamamissin resimdeki renk çok riskli bir renk bir kere boyatirsan sürekli akar , üstüne yeniden boyatman lazım ayrıca bu renkten başka bir renge geçiş yapman da çok zor saçlarına yazık. Bence kahve siyah saçların varsa uçlarına ışıltı vererek baslayabilirsin

Sonra saçı olacak pişmaniye gibi kocası yine bir bahane bulup beğenmeyecek. Ayy valla açıcının a sını sürmem saçıma kocam istiyor diye.😂 1 yılda zor toparlanıyor saç sonra.
yanan saç hiçbirşeyle düzelmiyor.saf keratine kadar denemişliğim var brezilya fönü şu bu hepsi hikaye.saç ürünleride günü kurtarıyorlar sadece.tek çözümü kesmek.kendi ana saçıymış aralara ışıltı attırsa en az bir yıl kuaföre gitmeden dip boyama sorunu olmadan kullanır madem değişiklik istiyor eşi

Aklima sey geldi; saclarimi kahverengi/ karamele boyatmistim, babam bu hangi renk oluyor lila mi demisti🤦🏻‍♀️😂😂😂

Tahmini 2 gün sonra bu rengi çokmu aradın diye bile sorabilir.
Erkek aklı işte. Yani erkek istiyor diye saçı yıpratmaye değmez. Konu sahibi kendi beğenip yaptırmak istiyorsa o başka tabii

X